Skoči na vsebino

Furiosa


pocast

Priporočeni prispevki

Wallux reče pred 9 minutami:

Čudno, da ni film bolj uspešen. Saj ima 90% tako pri kritikih kot pri navadni raji.  WTF happened?

Jaz sem prepričan 1. Predolg cajta po Fury Road je bil izdan 2. Anya Taylor Joy ni office box draw za ljubitelje akcij 3. Slab trailer

Povezava do prispevka
Wallux reče pred 1 uro:

Ne vem, če to čist drži. Sej je blo pred kratkim par zelo uspešnih filmov. Razni Barbie in Avatar II pa te pizdarije.

 

Lahko, da ravno ciljna publika za mad maxa ne hodi več tok v kino?

 

 

 

 

 

Mene je trailer čist odbil, na konc sm šu gledat samo zato ker je blo folku na mn3njalu kul

 

Jbg, more bit hype, za Avatar je bil hype, za Barbie tud, pa mi je Furiosa boljši film od obeh

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 16 minutami:

Mene je trailer čist odbil, na konc sm šu gledat samo zato ker je blo folku na mn3njalu kul

 

Jbg, more bit hype, za Avatar je bil hype, za Barbie tud, pa mi je Furiosa boljši film od obeh

 

Hehe, sem mogu prov it pogledat trailer za furioso, ker mi je čist iz glave šu. Hja, res preveč na woke girl boss vse skup vleče. Trailer res ne naredi filmu justice.

 

Slab marketing je pol glavni krivec. Neki so šli propagirat film woke publiki, ki pa itak ne hodi v kine in odvrnili fane mad maxa.

Povezava do prispevka

Pa tut filmi so way preveč dragi ratal. Zdaj je normalni budžet za film tam okoli 160 milijonov. Tak film mora prinest vsaj pol milijarde, da ima dobiček.

Hollywood sploh ne zna več blockbuster filmov za 50-60 milijonov narest.

 

 

Res škoda, da Furiosa ni finančno uspešna in zaradi tega ne bomo dobili naslednjega mad max filma.

 

 

uredilo bitje Wallux
Povezava do prispevka
Paljo reče Dne, 10. 6. 2024 at 19:53:

Noben vec ne hodi v kino.

Tukaj je krivec... Vsaj za naju. Cene so popizdile. Pa to je navaden 2d... 

image.png.20a8cf9b40cd1c7e36d622eb413d07a5.png

 

Ko so bile karte okoli 4€ (pred korono) smo skos hodili v kino.

Če je bilo kaj pametnega vsaj 1x mesečno (cela familija).

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Bolano je no, folk ne serje denarja.

 

Namesto, da bi kino bil nekaj, kamor skočiš, ko imaš čas in se imaš fino, je sedaj postal postavka v mesečnem finančnem planu povprečne družine. Ker karte tudi niso edini strošek pri obiasku kina.

 

Sam tudi mislim, da je bolje, da je v kinu 200 ljudi po 3 eure, kot pa 10 ljudi po 15 eurov. Ampak izgleda da ne...

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 54 minutami:

 

Podpiraj manjše dvorane in boš tudi plačal manj, skoraj vsi imajo tudi razne kino dneve po znižanih cenah, mislim da je tole jokcanje nad cenami bolj izgovor.

Cineplexx mam 2min peš od doma. Dostikrat smo šli.

 

Računej da gremo 4je gledat 4x8,6 = 34,4 € (Ajde tamale navirata za Vrvež v moji glavi pa pride 29,4€ v soboto) ... Kokic in pijače že dolgo ne jemljem več... 

 

Torki ko so bili  (ne vem če so še) pa med šolskim letom ne pridejo prav. 

 

Pizda 30€ ni tako mal pa itak ja so sfukal z inflacijo pa tko naprej ogromn... Sam folk tud ne serje denarja. Jebiga velik stvari smo spustil, pa na travniku najdl.

 

Nazdanje sva bila januarja ko sva šla z našo gledat Gepack (kdo the fuck reče Gepack -> Gepek je) in je bila karta 7.5 € ... Zdj kr euro dražje.

 

Pač zdj bomo resno gledal kaj pa kam bomo šli gledat. 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 3 urami:

jokcanje nad cenami je kar dober izgovor.

 

nikol ne bi placal 8.50 po osebi za furioso. za ta dnar rajs pocakam in spiratiziram

 

sem pa placal 3.50 k je bla neka akcija in dvorana je bila nabito polna

 

pred dnevi da....nabito polno je bilo v Kranju....ko sem šel v fitnes nisem mogel verjeti svojim očem kok folka....tako, da cena karte je VELIK faktor.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 7 urami:

jokcanje nad cenami je kar dober izgovor.

 

nikol ne bi placal 8.50 po osebi za furioso. za ta dnar rajs pocakam in spiratiziram

 

sem pa placal 3.50 k je bla neka akcija in dvorana je bila nabito polna

 

Sej, za furioso sem bil v nedeljo v Celju. Karta 3,5€ in v dvorani nas je blo 6.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 21 urami:

pred dnevi da....nabito polno je bilo v Kranju....ko sem šel v fitnes nisem mogel verjeti svojim očem kok folka....tako, da cena karte je VELIK faktor.

 

A no shit, folk raje spenda na dan, ko so znižane cene, bi moral nekdo povedati mcdonaldsu, tekstilni industriji in online retailerjem. :D 

 

Sem poglejal slo box office za lani, 5 let prej in 10 let prej:

2023: 8,149,045

2018: 9,066,424

2013: 7,300,318

 

Ni lih videt da crkuje, zdej ugibat, a bi imeli res vsaj 100% višji obisk s 50% nižjo ceno pa je malo močna. Pač smo kulturni klošarji, ne hodimo v gledališča, kino nam je predrag, ni pa nam problem dati 50 € za družinsko mcdonals kosilo preko wolta (Tadey, nod if you agree* :D)

 

*ne napadam, ampak brat z mulci to redno počne, sem samo wtf dej raje skuhi neki

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...