Skoči na vsebino

Fallout


cin der

Priporočeni prispevki

Sem na polovici, pa mi je vse skupaj neki na nivoju bolj ta zadnjih Bethesdinih špilov. Zgodba je glih za glih, zgleda na nivoju fan nanizak iz youtuba (v bistvu so mi fan izdelki boljši), lora se ne držijo, uni power armorji mi zgledajo čudno (dimenzije), so kot da bi gledu ene mal boljše cosplayerje, NCR je šu adijo, WTF!

Povezava do prispevka

Sem pri petem delu, joj ta Maximus je res tako antipatičen (skoz se neki surlasto drži, kot da se bo vsak trenutek zjokal), ampak kot da to ni dovolj, se za nameček una beka še zaljubi v njega, prav vse je najslabše. Legit mi je deloval kot lik, ki bo umrl max v drugi epizodi. Ne razumem kako lahko dajo tako antipatičen lik v ospredje.

 

Spoiler

Pa to mi je malo čudno, da je power armor tako narejen, da ga kr izključiš s ključem na hrbtu, tudi če je nekdo not.

 

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 3 urami:

maximus je pure luck/endurance build, 0 INT 0 CHR

Žalosten sem, da ostalim "fanom" ni potegnilo, da ima vsak lik drugačne specse. 

Ali ste sploh kdaj igrali kak Fallout špil? 

Točno so prikazali njegove skilse, ko ne zna nič popravit in se gre barantat v shop. 

Kako bo tak človek lahko karizmatičen in inteligenten v enem drugem prizoru? 

Povezava do prispevka

dobra serija. vsec so mi twisti in turni. dober preplet razlage zgodovine in sedanjosti.

 

serija ima sicer ene par lukenj, ki te kar zmedejo. npr clean up vaulta 32.

 

ostala vprasanja, ki mi ni cisto jasna so se 

 

- kako ratas ghoul?

- zakaj vsi ne jejo ghoulov in zivijo full dolgo?

- od kje je pobegnil znanstvenik (kera frakcija)?

- zakaj ni smel met psa v svojem domu in zakaj je to tak velik preksrsek?

- zadnja epizoda:

Spoiler

kaj je razlika med fusion cori, ki so skoraj vsepovsod in temu kar je blo v znanstvenikovi glavi?

 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

dobra serija. vsec so mi twisti in turni. dober preplet razlage zgodovine in sedanjosti.

 

serija ima sicer ene par lukenj, ki te kar zmedejo. npr clean up vaulta 32.

 

ostala vprasanja, ki mi ni cisto jasna so se 

 

- kako ratas ghoul?

- zakaj vsi ne jejo ghoulov in zivijo full dolgo?

- od kje je pobegnil znanstvenik (kera frakcija)?

- zakaj ni smel met psa v svojem domu in zakaj je to tak velik preksrsek?

- zadnja epizoda:

  Razkrij skrite vsebine

kaj je razlika med fusion cori, ki so skoraj vsepovsod in temu kar je blo v znanstvenikovi glavi?

 

Spoiler

-sevanje

-vecina ghoulov je feral

-enclave

-enclave

-fisija/fuzija

 

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 4 urami:

A bi se naj drzali lorea enke 1 in 2? To bi se jim RES finančo izplačal, ker je večina folka igral 1 in 2. Zresni se malo. Če ti ni kul, ti ni kul. Sam ne bodi glup.

 

Kva so pol dal v kalifornijo vse skup, če po tvoje folk ni špilu 1 in 2, in očitno tut new vegasa ne? Itak gre vsa zahvala za fallout svet enki in dvojki, tako da ne prbiji traparij.

Povezava do prispevka
catal reče pred 4 urami:

Žalosten sem, da ostalim "fanom" ni potegnilo, da ima vsak lik drugačne specse. 

Ali ste sploh kdaj igrali kak Fallout špil? 

Točno so prikazali njegove skilse, ko ne zna nič popravit in se gre barantat v shop. 

Kako bo tak človek lahko karizmatičen in inteligenten v enem drugem prizoru? 

 

Točno ja, ves lore so čez okno fuknil, ampak tukaj bodo pa full on šli. Ja wuš de!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...