Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Meni je pa top se usesti pred comp, v eni roki miška, v drugi roki kofe, nato pa buljim v ekran in gledam, kako se premikajo kavbojci, samuraji, nacisti itn. in študiram, kako bom razpostavil svojo ekipo, določil vrstni  red napadov oz. če bo skupni, ali bom uporabil medvedjo past, strupeno puščico, vrgel nož, zapeljal tistega v kotu, ki ponavadi gleda ostale :D Relaxing :)

Povezava do prispevka

Prve misli po igranju ene ure Shadow's Gambit:

- UI je super, res intuitiven in zglancan napram shadow tactics, še nadgrajen od DIII, res mi je super klikat in tapkat

- Tokrat imamo na voljo kar ladjo, s katero potujemo med otoki, imamo opcijske queste, če sem pravilno opazil, bo vsak lik imel tudi svoj quest line (domnevam)

- Stalno pritiskanje F5 in F8 je vdelano v zgodbo :D (capturing memories)

- Poleg glavne protagonistke, sem zaenkrat odklenil še Toya of Iga, nek japonski lik, ki ima vlogo ninje in je glavni kuhar na ladji, (pač, Hayato iz Shadow Tactics :))

- Like se odklepa in nadgrajuje, vrstni red si izbereš sam.

 

Meni je zaenkrat kul špil, ga bom pa verjetno igral dlje časa, ker ponavadi sem ob večerih za compom ob vikendih, včeraj sem naredil izjemo zaradi release date-a.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Me zanima če bo še vedno simpl streljačina z velik opreme oziroma če bodo šli v neko coop sranje kot večina zadnjih Ghost Reconov


Itak da bodo šli po liniji najmanjšega odpora in pač naredili nekaj za mlade igralce, ki jim dogaja čimveč akcije. Ob tem ne morem mimo, da ne bi rekel:  prvotni Ghost Reconi (1, 2 in 3) so bile kar zajebane (taktične) streljačine. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Čeprav je šlo pomoje za v vakumu zelo (pod)povprečne špile, imam lep spomin na voxel grafiko iz prvih delov, sploh ker so zrendirali res ogromne kose zunanjih map in je bil carski scale sovražnikove baze sredi ogromnih hribov ali puščav v Land Warriorju. Sem pa pomoje igral samo demote, če se prav spomnim

Povezava do prispevka

Ghost Recon se spomnim, da je bila res top zadeva. Taktična streljanka, dokaj zajebana. 1 in 2, ker v trojki je bilo že malce bolj "sproščeno".

Sicer čisto nekaj drugega, ampak meni je bila Swat 3 tudi zelo dobra igrica. Would hit it again ;) 
SWAT 3: Tactical Game of the Year Edition on Steam (steampowered.com)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Kaj je tako nerazumljivega, spraševal sem se a bo še vedno nek simpl streljačina (Delta Force, Project IGI) oziroma ali bodo šli v bolj coop vode (a la Wildlands)

 

In ja, meni je kul mp/coop, ampak obstaja razlika med dovršenostjo nekega CSja, Rainbow Six Siege ali pa Dota2 pa neke bebave poizkuse (Anthem, Avengers, Back 4 Blood) 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...