Skoči na vsebino

Pozor pri uporabniku skitVitum


darkpsy

Priporočeni prispevki

skitVitum reče pred 5 minutami:

Zdej pa tko slinč in ostali admini:

ne boš zbrisu te teme

moje ime v naslovu boš spremenil v moj nick

fakin skor bi hotu da se pripne tema, da se vid kako ne nekoga obrakovat

 

zdej pa sem razpizden

 

ja, ampak nisi prevzel pošiljke, razumi že enkrat!

Povezava do prispevka
skitVitum reče pred 32 minutami:

Glej, ko OP pošlje zs, kjer samo opomni do kdaj je treba zadevo prevzet ..

cefurji.png

 

skitVitum reče pred 29 minutami:

zdej pa sem razpizden

 

zakaj si pa potem ignoriral ZSje, namesto da bi napisal "bom prevzel ko bom lahko lp"?

 

Slinch reče pred 11 urami:

kje je faking komunikacija.

  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Jaz sem takoj na začetku napisal, če je kdo preveril, ali je s @skitVitum vse v redu. Kaj če je imel recimo neke probleme/bil na dopustu/bog ne daj padel v rupo in umrl?

 

Ne vem no, jaz bi ga poklical po telefonu, če bi bil prodajalec. Sploh pa ja, če je čas prevzema do X dneva in če kupec prevzame do X dneva, ni res, da ni prevzel. Prav bi bilo čimprej prevzeti, itak, ni pa niti nič narobe, če prevzameš zadnji dan. No vsaj, da sem jaz prodajalec, mi to ne bi predstavljalo nobene težave.

 

Tukaj je definitivno ravnal narobe prodajalec, ki prvo kupca označi za nategatorja, ko je v resnici paket prevzel, pa še objavi vse podatke čisto brez potrebe. Nick bi bil itak dovolj, pa še to, če res ne bi prevzel.

 

Itak pa brezveze razpravljati ker sploh ni problema, saj je bil paket prevzet.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 53 minutami:

Se drugač strinjam da manjka velik del druge plati, dokler se OP ne javi spreminjam naslov, četudi je po pisanju sodeč prejemnik proper spaček

Mislim v vsakem primeru se taka tema odpre šele potem, ko dejansko ni prevzel pošiljke, ne pa takrat, ko nekaj dni ni prevzel pošiljke, čeprav je ostalo še nekaj dni časa, da jo vendarle prevzame. Pa četudi je vmes malo mrknil od komunikacije.

 

morda pa je troll tema, who knows

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

se strinjam popolnoma z doxxanjem

kot prvo tip sploh ne rabi prevzet paketa

kot drugo se najmanj takoj

 

laganje in doxxanje cloveka z imenom im priimkom, da ne prevzema posiljk in kar je sledilo je pa lahko kaznivo dejanje

to je to pa vi debatirajte tle in se delajte pametne kolikor zelite

ce bi jaz imel 500 eur al 1000 eur za neumnosti bi lepo sel h odvetniku pa se vi jebte na sodiscu s pametovanjem kdo ima prav

 

ostale spekulacije, da je prevzel zaradi tega in ignoriral sporocila pa so itak brezpredmetne

 

ce se kdo tle jeoce sigurno ni tisti ki je paket sprejel

 

 

 

 

uredilo bitje BigBoss82
  • Na jagodo +1 3
Povezava do prispevka

Jah glej.. jaz pa mislim, da ce ima dobrega odvetnika in glede na to, da je bil naveden z imenom in priimkom in so bile navedene ocitne lazi o njem, ki so sprozile obilico dissa.. bi lahko uspel

 

Seveda pa se strinjam da se ne izplaca

 

Ampak... proti spekulacijam, da ne bere zsjev in ne prevzema takoj je dosti..

Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 2 minutama:

Jah glej.. jaz pa mislim, da ce ima dobrega odvetnika in glede na to, da je bil naveden z imenom in priimkom in so bile navedene ocitne lazi o njem, ki so sprozile obilico dissa.. bi lahko uspel

 

Seveda pa se strinjam da se ne izplaca

 

Ampak... proti spekulacijam, da ne bere zsjev in ne prevzema takoj je dosti..

 

Glej, jaz sem tak odvetnik in če mene najame to takoj pade v vodo. On je omenjenega uporabnika 29.1. obtožil, da ne dviguje pošiljak kar "de facto drži", ker je do takrat res ni dvignil. Torej ga ni po krivem obdolžil. NIkjer ni explicitno napisal, da on ne dviguje pošiljk nikjer in nikoli, ampak samo, da do navedenega datuma ni dvignil pošiljke.

 

lp

uredilo bitje Aktivist Vanč
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
BigBoss82 reče pred 4 minutami:

Sicer pa vemo da doktor profesor prava, kije redno med 10 najbolj vplivnimi pravniki v slo, ne mara ljudi, ki ne prevzemajo posiljktako da ni objektiven :)))))))

iz osebnih izkušenj so načeloma odvetniki tisti, ki se najbolj izogibajo prevzemanju pošiljk lmao. fix prevzemajo zadnji dan pred rokom. 

uredilo bitje Chris
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Haha ok good one ;)

 

Ja ma... on je napisal da ocitno ne dviguje posiljk, v ambolutnem amialu, nkkjer ni dolocil do kdaj ;) in tako je bilo tusi razimljeno od komentatorjev ki ao ga popljivali in munaredili sramoto

 

Razumljivo je da nekdo ne more takoj dvignit.. ne mores vedet kaksne okoliscine ima v lajfu in peicakovat, da ti bo odpisal ko ti zelis

 

 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Pa se anksijoznost zaradi strahu, da bom dobil iztrebke uporabnokov na dom ali kaj hujsega, bi povdaril psihjatru in odvetniku izpostavil kaksne uporabnike..

 

Pa seveda pol naj pise lastniku foruma Febotu, kaksen je to forum da nekateri moderatorji podpirajo taka pocetja in da ce ne ukrepa takoj, bo moral zvisati prispevke

 

Lep Lp

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka

Ne rabis neki ful mislit, tudi vam lahko vspe, da ti je jasno kaj pomeni, ce cloveku z imenom in priimkom grozis, s posiljanjem dreka na dom

 

Samo da ne bo vam kdo kdaj grozil, ker bo mislil, da nimate prav in se boste pol jokali odvetniku kaksna krivica se vam godi

 

Ampak ok sej imaste prav

 

gg

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...