Skoči na vsebino

[PS] State of Play


Priporočeni prispevki

-SH2 me ni prepričal, tbh zgleda preveč Bloober team average ass game...

-Ronin predstavitev me je uspavala - dejansko zadremal vmes lol,

-DD2 je pure sex. Očitno boš lahko imel več vocationov hkrati :avadodo:

-Death Stranding 2 je videt v dobesedno vsem še boljša igra kot prvenec

-Stellar Blade bi znal bit ok ampak mi zgleda kot še en Code Vein ipd azijska jajca upam da se motim

-Judas ok za teaser ampak nič kar bi me fuknilo na rit

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

-SH2 me ni prepričal, tbh zgleda preveč Bloober team average ass game...

-Ronin predstavitev me je uspavala - dejansko zadremal vmes lol,

-DD2 je pure sex. Očitno boš lahko imel več vocationov hkrati :avadodo:

-Death Stranding 2 je videt v dobesedno vsem še boljša igra kot prvenec

-Stellar Blade bi znal bit ok ampak mi zgleda kot še en Code Vein ipd azijska jajca upam da se motim

-Judas ok za teaser ampak nič kar bi me fuknilo na rit

 

 

Men je kar divje, da je v DD2 šel iz warrior classa direkt v magick archerja :D Če bo to tako, da imaš in melee in range opcijo, bo carsko.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 2 urama:

Men je kar divje, da je v DD2 šel iz warrior classa direkt v magick archerja :D Če bo to tako, da imaš in melee in range opcijo, bo carsko.

 

Mnja v bistvu ne bo čist tko 

 

Navedek

Introducing the Warfarer vocation


Wield a greatsword, chant high-level magick, and deceive enemies with illusions. The Warfarer is a vocation that allows you to engage in combat while switching between the weapons of other vocations.

 

The Warfarer is a vocation exclusive to the main character, the Arisen. Warfarers can use all weapon types and learn the core skills of all vocations. It is the “ultimate vocation,” so to speak. Some vocations excel at close combat, or are skilled at support, and the Warfarer can utilize the strengths of each vocation as the situation demands. The Warfarer has the potential to release powerful combos, such as using Trickster skills to deceive enemies and open opportunities to chant powerful attack magick.

 

However, the Warfarer is not an all-mighty vocation. Their basic stats are not high, and they must carry many weapons in order to use their various skills. They will require the player’s skill to exploit strengths in different situations, or else the vocation will remain a lesser version of each of the respective vocations.

Only those who have honed their skills and adaptability will be able to bring out the full potential of this vocation.

 

Povezava do prispevka

Na začetku bodo tako kot v prvencu samo basic vocationi

 

Here are the current classes we know based on the trailers.

  • Basic Vocations
    • Fighter – Pretty straightforward as a class and focuses on physical damage with the typical sword-and-shield setup.
    • Mage – Mage is also straightforward though for magical support disciplines instead.
    • Thief – Thief is a new class though it is most similar to Strider in the predecessor, using dual daggers and fast attacks in the heat of battle.
    • Archer – Archer is the ranged physical class and likely functions similarly to Ranger.
  • Advanced/Hybrid Vocations
    • Mystic Spearhead – Seemingly an Advanced or Hybrid class that combines magic for long-range combat and physical attacks for close-range.
    • Magick Archer – A hybrid class for ranged Vocations in the original, the Magick Archer also excels in ranged damage but with an elemental or mystical twist.
    • Sorcerer – An Advanced version of the Basic Mage Vocation with less focus on support and more on offense.
    • Trickster – It’s not clear yet where the recently unveiled Trickster Vocation falls under, but it’s a new class. Moreover, there’s a big chance it falls under the Hybrid type since it appears to combine the strengths of both Thief and Mage.
    • Warrior – Like the Sorcerer, it’s a more Advanced version of the Fighter, capable of wielding bigger weapons.
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

V bistvu bom ziher sprobal in ocenil glede grafike/lesenosti/zastarelosti...

 

Začetek bo zelo lesen in počasen ker si pač navaden usran ribič. Sam ko pa igra zalaufa je pa to po igralnosti zelo blizu FS igram. Sploh DLC je čisto soulslike. Moraš vedet da je tole izšlo istočasno kot Dark souls in da v remastru niso nič pimpal gameplay.

Povezava do prispevka

Jaz sem mel nekje 60-70ur. Naredil vse razen par missable kvestov ker ti igra ne pove, da kvest gre, ce ga ne naredis v dolocenem casu. Upam, da bo v dvojki to bolj smiselno. Vzemi dex (strider) class in bos na polno uzival. Svet je fenomenalen, combat tudi.

Class se skos apgrejda sam, pol pa ko si na koncu z apgrejdi, vzames novi class. Ne rabis, ampak igra ti to ponuja in je carsko, ker je naravno. Ni to respec, kot v souls igrah. Jaz sem bil strider, pol pa magick archer, absolutno carski class. 

Igra je pa zajebana še posebej če greš ven ponoci in dozivis kak epski ambush ko ti vleti enemy, ki ima 10 faz (ne pretiravam) :D

Povezava do prispevka

Silent Hill 2 zgleda dosti slabo, ampak ja, ti tipi so rimejkali svoj Layers of Fear in iz špila, ki je imel na Steamu 9/10 po priporočilih igralcev, naredili rimejk, ki ima 7/10, kar je res pomoje nek nov level rimejkanja, ko rimejkaš svoj špil in mu zbiješ povprečje za dve oceni :D

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Nič od tega razen Dragon's Dogma 2 najverjetneje ne bom igral

 

nič nas ne znajo nahajpat, sramota za slovenijo

Jst sm bil kr nahajpan za Ronina sam po zadnjem SoP prikolici bom lagano počakal oa opise.
Premikanje mi deluje, kot v Skyrimu, ko imaš filing, da premikaš mapo tvoj lik pa laufa na mestu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...