Skoči na vsebino

[PS5/PC] Helldivers 2


gojc

Priporočeni prispevki

jlpktnst reče pred 6 minutami:

 

 

To da so ljudje napadeni kažejo propagandni filmi. Kaj je v resnici je prepuščeno domišljiji. To da ima amerika demokracijo je debatable, jaz bi rekel da ne, ampak še vedno pa "širijo demokracijo".

Demokracija je samo prazna fraza v ZDA. Sej ne da je povsod demokracija krasna, samo v ZDA je pa res fucked in the head

Povezava do prispevka

Včeraj delal misije na 9ki, ful varira težavnost. Prva proti terminatorjem smo mel 2 smrti pa naredil ful side misij. Druga pa na timer klical okrepitve :S

 

PSA: BTje se da oneshotat z railgunom direktno v usta

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
jlpktnst reče pred 2 urama:

To da so ljudje napadeni kažejo propagandni filmi. Kaj je v resnici je prepuščeno domišljiji. To da ima amerika demokracijo je debatable, jaz bi rekel da ne, ampak še vedno pa "širijo demokracijo".

 

Majo Američani veliko več zgodb o uspehu pri širjenju demokracije kot recimo Sovjetska zveza. Tam kjer so američani zasedli/osvobodili/pomagali so nastale dobre demokratične države. Imaš Japonsko, imaš Južno Korejo, imaš Tajvan, imaš Nemčijo, imaš Italijo...

SZ je nardila kaj? Imaš komi Severno Korejo, imaš komi Kitajsko, imaš Kubo in imaš Vietnam.

Severna koreja je revež. Kitajska je bila revež dokler ni ratala tovarna zahodu. Kuba revež. Vietnam pa raje sodeluje z Ameriko in Zahodom kot pa s Kitajsko.

 

Tam kjer jim jo pa ne rata, so pa itak v pizdi bli in v pizdi bodo ostal.

 

Povezava do prispevka

Tipi nerfajo na polno haha. Ne razumem zakaj v pve špilu nerfajo. Zdaj je railgun neuporaben. Prav zabavne stvari zjebejo. Namesto da bi buffali neuporabna orožja. Na zadnji težavnosti helldive so čisto ok tako kot so. Jao res

 

Primary, Secondary, & Support Weapons


 

  • Breaker: Decreased magazine capacity from 16 to 13, increased recoil from 30 to 55
  • Railgun - Decreased armor penetration in Safe Mode, decreased damage against durable enemy parts
  • Flamethrower: Increased damage per second by 50%
  • Laser Cannon: Increased damage against durable enemy parts, increased armor penetration, improved ergonomics
  • Punisher: Increased total ammo capacity from 40 to 60, increased stagger force, increased damage from 40 per bullet to 45 per bullet
  • Breaker Spray & Pray: Increased armor penetration, increased fire rate from 300 to 330, increased number of pellets from 12 to 16 per shot, decreased magazine size from to 32 to 26


 

Stratagems

 

  • Energy Shield Backpack: Increased delay before recharging
  • 380mm and 120mm Orbital Barrages: Increased duration of the bombardment, decreased spread

 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Ne vem jaz sem ful bile titanov onshotal..

 

Sam ne vem v cem je fora 2/3 jih onshotas al 2 shota.. pol pride en ki rabi cel magazine.. pol sem opazu, da ce ga malo poskodujes z eagle air strike ga pol skoraj vedno on shota.. pol sem pomislil da nimajo vsi isto HPja..zdaj viidm da je bug al neki

 

V glavnem ce jih ne ubijes v 2 3 shotih postanejo res dosadni, sploh pri extracionu ker ne mores zbezat na drugo lokacijo

 

Ne vem jau sem res mislil da je random hp ki tudi mape ene imajo ful malo scurkov druge so ludnica

 

 

uredilo bitje BigBoss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 21 urami:

Špil je kljub občasnim bugom, ki verjamem da jih bodo fixali, najbolj fun špil v zadnjem času. Res kul game loop in komaj čakam da dodajo nove stvari in sezone

Ful je fun, edino zdi se mi, da bi mu večji pool sovražnikov ful koristil, pač v bistvu od žužkov so kok ene trije različni main enemyji? Navaden kanonfuter miniji, pol uni malo večji in debele svinje? Upam, da imajo namen dodati še več enemyjev s kakšnimi novimi mehanikami

Povezava do prispevka

Dajte kake pro tipe napisat.

 

atomic pro tip 1:

Jest recimo fuknem nekam ne lepo pozicijo gatling canon in če se da, se povzpnem na višjo točko, da me ne zakači gatling in ga čuvam in streljam okol. Ta mi je ful dober kombo, ful kilov se nabere.

 

atomic pro tip 2:

k laufaš stran pač ne aimat ampak streljaj nazaj na blef oziroma brez aima, safes life.

 

atomic pro tip 3:

za ščurke je dober drone z laserjem, zato k to malo golazen kr ubije, pa še smer ti kaže kje so, da manjkrat preseneti kaj z leđa

 

S tistmu, kar pa pada z neba tisti strajki pa avijoni jest tm nič ne zadanem, to moraš predvidevat, kam bodo ščurki šli in ponavadi samo malo njivo preorjem...

 

Aja kako pa zaprete luknje, prideš v gnezdo z dvema granatama eno zgrešiš heheh, drugo vržeš in 3 še zmeraj odprte... a to lahko samo z granatam, al je še kak drug način?

Povezava do prispevka
atomic reče pred 10 minutami:

Dajte kake pro tipe napisat.

 

atomic pro tip 1:

Jest recimo fuknem nekam ne lepo pozicijo gatling canon in če se da, se povzpnem na višjo točko, da me ne zakači gatling in ga čuvam in streljam okol. Ta mi je ful dober kombo, ful kilov se nabere.

 

atomic pro tip 2:

k laufaš stran pač ne aimat ampak streljaj nazaj na blef oziroma brez aima, safes life.

 

atomic pro tip 3:

za ščurke je dober drone z laserjem, zato k to malo golazen kr ubije, pa še smer ti kaže kje so, da manjkrat preseneti kaj z leđa

 

S tistmu, kar pa pada z neba tisti strajki pa avijoni jest tm nič ne zadanem, to moraš predvidevat, kam bodo ščurki šli in ponavadi samo malo njivo preorjem...

 

Aja kako pa zaprete luknje, prideš v gnezdo z dvema granatama eno zgrešiš heheh, drugo vržeš in 3 še zmeraj odprte... a to lahko samo z granatam, al je še kak drug način?


 

Gnezdo lah zapres tudi z grenade launcherjem, ali pa airstrikeom, mogoce tudi z rpgjem, nism se probal 🤣

 

glede ostalega je pa zanimivo, kak je od playerja odvisn taktika plus nekaj ima tudi stopnja tezavnosti s tem

Povezava do prispevka
atomic reče pred 15 minutami:

Dajte kake pro tipe napisat.

 

atomic pro tip 1:

Jest recimo fuknem nekam ne lepo pozicijo gatling canon in če se da, se povzpnem na višjo točko, da me ne zakači gatling in ga čuvam in streljam okol. Ta mi je ful dober kombo, ful kilov se nabere.

 

atomic pro tip 2:

k laufaš stran pač ne aimat ampak streljaj nazaj na blef oziroma brez aima, safes life.

 

atomic pro tip 3:

za ščurke je dober drone z laserjem, zato k to malo golazen kr ubije, pa še smer ti kaže kje so, da manjkrat preseneti kaj z leđa

 

S tistmu, kar pa pada z neba tisti strajki pa avijoni jest tm nič ne zadanem, to moraš predvidevat, kam bodo ščurki šli in ponavadi samo malo njivo preorjem...

 

Aja kako pa zaprete luknje, prideš v gnezdo z dvema granatama eno zgrešiš heheh, drugo vržeš in 3 še zmeraj odprte... a to lahko samo z granatam, al je še kak drug način?

Pač nas malo jebe, ker nismo organizirani

 

Včeraj smo 15 minut zaružili, ko smo iskali ono loputo za not fuknit kovček XD

 

Pomoje moramo bit bolj organizirani in it na to, da naredimo s čimveč zvezdic. Znači se dropamo, naredimo main in side queste in se extractamo. Časa je na teh težavnostih, ko igramo, dovolj, verjetno ga na višjih težavnostih primanjkuje 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...