Skoči na vsebino

Formula 1 S2024 (Maxipad WDC edition)


Shadow

Priporočeni prispevki

močno priporočam tale intervju z Miranom o Senn, o tem, kako je bilo tisti dan v Imoli in o tem, kaj bi bilo, če bi bilo...

 

toliko smo pljuvali po njemu, ampak tip je bil in bo ostal profesor doktor za vse te novejše generacije reporterjev.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

ja za slovenske ja

sam k je on komentiral smo meli hrt pa sta ga peljala scat, pole si seu pa itak na sky pa je blo spet bolse :D 

 

meni enostavno on ni bu nikoli dober, kr je rajs o rumen tisku govoru kot o dirki, pa tudi ce je mel znanje ga ni pokazal, ker doskrt sploh ni vedu kdo je kak dirkac pa kaka je taktika

Povezava do prispevka
Shadow reče Dne, 2. 5. 2024 at 20:38:

ja za slovenske ja

sam k je on komentiral smo meli hrt pa sta ga peljala scat, pole si seu pa itak na sky pa je blo spet bolse :D 

 

meni enostavno on ni bu nikoli dober, kr je rajs o rumen tisku govoru kot o dirki, pa tudi ce je mel znanje ga ni pokazal, ker doskrt sploh ni vedu kdo je kak dirkac pa kaka je taktika

 

Zadnjič, ko nisem imel f1 naročnine sem za foro gledal z našimi komentatorji. In moj bog kako obupna dolgočasna sta bila tedva modelčka. Pa še vsakih 15 minut so šponali reklame.

 

Nikoli več!

 

Ful so mi zanimive tele Newey špekulacije. Na koncu bo tip vzel 2 leti dopusta, da se rahlo spočije in pride nazaj z 2026 novimi mlinčki.

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 7 urami:

Pa še vsakih 15 minut so šponali reklame.

 

Na SK 4K ni reklam, ostalo je negledljivo.

 

Komentatorji pa odvisno s kom primerjaš. V formuli ena sta najboljša od vseh doslej v slo. Pač ja smo navajeni na slabo od prej. Js bi jima dal en zadosten 6/10.

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...