Douchebag Objavljeno 14. september 2023 Share Objavljeno 14. september 2023 sem bolj best sellerje igral, tko da ena lahka Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 15. september 2023 Share Objavljeno 15. september 2023 Douchebag reče Dne, 14. 9. 2023 at 21:17: sem bolj best sellerje igral, tko da ena lahka Total War: Shogun Navedek Povezava do prispevka
Douchebag Objavljeno 16. september 2023 Share Objavljeno 16. september 2023 Res je, kar naprej Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 17. september 2023 Share Objavljeno 17. september 2023 Nadaljujem Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 4. oktober 2023 Share Objavljeno 4. oktober 2023 Izgleda kot Extreme G. Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 5. oktober 2023 Share Objavljeno 5. oktober 2023 The Mothership reče Dne, 4. 10. 2023 at 15:14: Izgleda kot Extreme G. Pravilno. Nadaljuj. Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 5. oktober 2023 Share Objavljeno 5. oktober 2023 žal ne najdem nikjer večje slike Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 5. oktober 2023 Share Objavljeno 5. oktober 2023 Blake stone...se mi zdi, da je bila že nedolgo nazaj Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 6. oktober 2023 Share Objavljeno 6. oktober 2023 MorskaGlista reče pred 23 urami: Blake stone...se mi zdi, da je bila že nedolgo nazaj ja, je. enako sem jaz pomislil, med drugim tudi to, da sem jo sam postavil kot uganko v tej temi, ampak evo, iskanje z gesli blake stone najde samo navedeni poast. 1 Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 6. oktober 2023 Share Objavljeno 6. oktober 2023 Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 6. oktober 2023 Share Objavljeno 6. oktober 2023 jill of the jungle 1 Navedek Povezava do prispevka
MorskaGlista Objavljeno 7. oktober 2023 Share Objavljeno 7. oktober 2023 Pa sem mislil, da bo vseeno malo težje Navedek Povezava do prispevka
fric Objavljeno 15. oktober 2023 Share Objavljeno 15. oktober 2023 Bom tle vprašal a je kdo to preigral? Kakšno mnenje? Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 17. oktober 2023 Share Objavljeno 17. oktober 2023 zahvaljujem se uporabnikom, ki so me vljudno počakali ves ta čas naslednja uganka 1 Navedek Povezava do prispevka
bleachedagnus Objavljeno 10. maj 2026 Share Objavljeno 10. maj 2026 The Mothership reče Dne, 17. 10. 2023 at 9:42: zahvaljujem se uporabnikom, ki so me vljudno počakali ves ta čas naslednja uganka Dungeon (1993) za Atari ST? Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 bleachedagnus reče Dne, 10. 5. 2026 at 13:36: Dungeon (1993) za Atari ST? ne, ni za Atari temveč za PC sicer pa carski bump teme, zadnjič sem spet screencape od dotične igre iskal, pa žal brez uspeha, izgleda sem tudi jaz ime pozabil, heh heh heh 1 Navedek Povezava do prispevka
ayrton79 Objavljeno 12. maj 2026 Share Objavljeno 12. maj 2026 Mani jo najde. Saj vem, da to ni smisel te teme, ampak itak nimam pojma za katero igro se gre, pa sem pogledal Navedek Povezava do prispevka
The Mothership Objavljeno 18. maj 2026 Share Objavljeno 18. maj 2026 spet sem našel dotično igro v dokaz prilagam screecap, v kateri je tudi njeno ime, pomojem lahko po poltretjem letu čakanja predamo štafeto naslednjemu Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 18. maj 2026 Share Objavljeno 18. maj 2026 Prevzemam štafeto Navedek Povezava do prispevka
macewindu Objavljeno 19. maj 2026 Share Objavljeno 19. maj 2026 Izgleda kot Shadowrun (SNES). Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 19. maj 2026 Share Objavljeno 19. maj 2026 macewindu reče pred 11 urami: Izgleda kot Shadowrun (SNES). Falil si platformo. Ne vem kaj naj. Ajde daj še malo se potrudi, saj ni težko. Navedek Povezava do prispevka
macewindu Objavljeno 20. maj 2026 Share Objavljeno 20. maj 2026 V bistvu sploh nisem vedel da je še kje drugje.. torej Genesis/Mega Drive? Navedek Povezava do prispevka
sadhu sequencer Objavljeno 23. maj 2026 Share Objavljeno 23. maj 2026 macewindu reče Dne, 20. 5. 2026 at 7:22: V bistvu sploh nisem vedel da je še kje drugje.. torej Genesis/Mega Drive? Ja, nadaljuj. Spodaj imaš bistveno razliko med Shadowrun na Mega Drive in SNES. Mega Drive verzija je prav tako svetlobna leta boljša igra. SNES: Mega Drive: Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.