Skoči na vsebino

[multi] Daljši filmčki o igrah


Priporočeni prispevki

  

Chenier_ reče pred 6 minutami:

@amnesia, sem se spomnil nate med ogledom, ker se mi zdi, da si mi razlagal, da si pred nekaj časa replayal Blood? 

 

 

 

kva bi delal remake tega špila s proper enginom, fuck me ej....

 

Poleg Duka 3D in Dooma hands down najboljši "fake" 3D FPS shooter, oz kakorkoli se že reče takšnim igricam pred Quake 1

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
PS5 Lover reče pred 2 urama:

Kaj je ona ena hčerka od kakšnega CEOja?

 

Bivša IGN rivjuverka, Youtuberka (del YT kanala Funhaus, ki spada pod Rooster Teeth), tudi občasen voice acting v špilih (recimo v Cyberpunku bo mela neko vlogo), ima tudi tale Play Watch Listen podcast... Očitno ma pač prek svojih izkušenj z gaming industrijo dovolj poznanstev, da lahko zbere skupaj ljudi iz industrije za podcast, ali pa dobi kak VA job.

 

Sicer nisem nek fen in tudi tega podcasta nisem kaj dosti gledal (spoznal bolj preko kanala Funhaus, ki ga občasno čekiram na YT), mi je pa malo hecno in žalostno, ko sem enkrat videl njen video glede konstantnega stalkanja, zmerjanja in doxxanja. Ker je prav tisti kombo:

 

- mlada ženska, dost dobro zgleda

- joški (sicer namenoma ni nikoli zdekoltirana)

- ex-IGN, dosti gamerjev jih itak sovraži kot scum of the earth, podkupljena gamad

- včasih je malo furala cosplay in fitnesiranje, zato obstajajo starejše fotke z več kože in jošk

 

Ženska mi sicer deluje čisto legit gamerka s solidno kilometrino in izkušnjami (niti pod razno neka puhloglava kokoš, ki bi se pretvarjala), pa bo vseeno zaradi zgoraj omenjene kombinacije lastnosti vedno požrla kup dreka s strani tistega segmenta 'true' gamerjev, ki bodo skoraj vsako žensko v gamingu, ki ni neka super nevpadljiva in bolj-v-ozadju geekinja, ki bolj malo govori, smatrali za fejk imposterko ali pa nadležno kuzlo.

 

Lep lp, White Knight :D

 

Povezava do prispevka
Raz reče pred 2 urama:

 

Bivša IGN rivjuverka, Youtuberka (del YT kanala Funhaus, ki spada pod Rooster Teeth), tudi občasen voice acting v špilih (recimo v Cyberpunku bo mela neko vlogo), ima tudi tale Play Watch Listen podcast... Očitno ma pač prek svojih izkušenj z gaming industrijo dovolj poznanstev, da lahko zbere skupaj ljudi iz industrije za podcast, ali pa dobi kak VA job.

 

Sicer nisem nek fen in tudi tega podcasta nisem kaj dosti gledal (spoznal bolj preko kanala Funhaus, ki ga občasno čekiram na YT), mi je pa malo hecno in žalostno, ko sem enkrat videl njen video glede konstantnega stalkanja, zmerjanja in doxxanja. Ker je prav tisti kombo:

 

- mlada ženska, dost dobro zgleda

- joški (sicer namenoma ni nikoli zdekoltirana)

- ex-IGN, dosti gamerjev jih itak sovraži kot scum of the earth, podkupljena gamad

- včasih je malo furala cosplay in fitnesiranje, zato obstajajo starejše fotke z več kože in jošk

 

Ženska mi sicer deluje čisto legit gamerka s solidno kilometrino in izkušnjami (niti pod razno neka puhloglava kokoš, ki bi se pretvarjala), pa bo vseeno zaradi zgoraj omenjene kombinacije lastnosti vedno požrla kup dreka s strani tistega segmenta 'true' gamerjev, ki bodo skoraj vsako žensko v gamingu, ki ni neka super nevpadljiva in bolj-v-ozadju geekinja, ki bolj malo govori, smatrali za fejk imposterko ali pa nadležno kuzlo.

 

Lep lp, White Knight :D

 

Dodal bi še, da je bila ful slaba pridobitev za Funhaus (Elise > Alanah :D). Na srečo je pol postala samo še zunanja sodelavka.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ma play watch listen je gladko daleč najboljši gaming related podcast, ful širine in ful znanja med tem folkom. Alanah da mogoče še najmanj valuable infotov, samo vseeno je že tako dolgo v žurnalski sferi industrije, da ta del čist legitimno pokrije.

 

Za analizo in razglabljanje o igricah imamo kup drugih ful carskih kanalov, za behind the scenes in širšo povezavo z ostalimi art formsi pa je tale podkastič bestest.

Povezava do prispevka

Ma sej fulkrat, če ne kar največkrat, je najbolj pomemben karakter teh youtuberjev. Če bi se oziral samo na informativnost glede gaming industrije, pol bi že od zdavnaj nehal spremljat Easy Allies. :D

 

Alanah isto deluje kul za poslušat (sam še vedno Elise >>>>> Alanah :D).

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Že nekaj časa na uradni Doom strani objavljajo razne primere ljudi, ki jim uspe poganjat Doom špile na čuda različnih napravah, od pametnih hladilnikov, printerjev, ročnih konzolic itd.

 

In zdaj še kalkulator powered by krompir :worship:

 

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...