Skoči na vsebino

[multi] Kingdom Come: Deliverance II


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 8 minutami:

Je kakšna šansa da je enka 60fps na PS5? Me mal mika končno probat in zdej sem itak navajen na 30-40fps iz DD2 ter FFVII: Rebirth ki sem ga špilal na fidelity ker je bil performance mode za kozlat grd.

image.png.e88550a3efc38802e6e9df880db840c1.png

 

na ps5 dobis "stable" 30 pa yank galore 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

Sam glede na naravo spila je to cist ok, combat ni zdej neki action paced sword fighting ampak bolj pocasne narave. Sploh bos pa vec al manj rozice nabiral pa delal zvarke :lol: enkrat me je zena gledala kva delam k sem gledu recepte pa zbiral stvari za en potion, je misnla da igram zelo advance cooking igrico 

Povezava do prispevka

Tu je bistven pristop k misijam, ki jih imaš "nebroj". Če kdorkoli računa na kako fajtanje... naj kar pozabi. Tu še po vloženih 30 urah in več, crkneš kot prašič proti dvema nasprotnikoma. Fighta v bistvu "nikoli" ne zaobvladaš. Ne boš sekal po skupini ljudi nikoli do napisov za konec igre. Boš kradel, spletkaril, prekupčeval, švercal, lovil divjad, sodeloval v dvorskih igrah, moril, se učil pisat, se učil craftat... fajtal pa pač ne boš.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
fric reče pred 5 minutami:

Pri meni je problem, ker sem ene dvakrat že šel od začetka in točno vem, kaj se zgodi vse do tiste misije z duhovnikom. Sam potem sem nekako obupal, ker mi fajt ni nikoli zares potegnil. Vse ostalo je pa top.

to je dobesedno point igre. 

mors igrat da ratas dober tudi v fightu, mas razne mojstre k te ucijo, sej slej ko prej sekas po turkih k nc, lok je sploh O,P ker ce znas pobijes vse mobe preden sploh pridejo do tebe, sam je treba mal vztrajat .

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 36 minutami:

Tu je bistven pristop k misijam, ki jih imaš "nebroj". Če kdorkoli računa na kako fajtanje... naj kar pozabi. Tu še po vloženih 30 urah in več, crkneš kot prašič proti dvema nasprotnikoma. Fighta v bistvu "nikoli" ne zaobvladaš. Ne boš sekal po skupini ljudi nikoli do napisov za konec igre. Boš kradel, spletkaril, prekupčeval, švercal, lovil divjad, sodeloval v dvorskih igrah, moril, se učil pisat, se učil craftat... fajtal pa pač ne boš.

Točno tole

 

To ni nek hack and slash ali pa action game, da bodo pod tvojim mečem crkovale grdobe

 

Ampak igrica, kjer igraš dobesedno nepismenega srednjeveškega uporabnika maksi, katerega highlight lajfa je, da sosedu fukne drek na streho ...

 

Tako da se nič ne sekiraj za 60 frejmov, lahko smo hvaležni, da te ne pride pred igranjem en dev usekat z lopato po hrbtu, da bi bil še bolj prepričljiv roleplaying experience

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 13 urami:

Tak špil ne rabi boljše grafike.

Kaksne neumnosti so to, vsaka igrica je lahko se boljsa, ce ima se boljso grafiko. Kle je 6 let vmes pa ena generacija konzol, igrica pa zgleda bolj kot ne isto. Res da je ze prva igrica na dolocenih mestih zgledala skor fotorealisticno, predvsem kaki gozdovi pa sploh z uporabo kakih modov, sam vedno je se prostora za izboljsavo.

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče Pravkar:

Ti kr pridi, ker ti rabim fuknit PS2 v glavo:D

Uf, jebemti, to mi je čisto padlo z glave. Nakup stanovanja in renovacija mi je čisto zaposlila možgan, še Bessie mi mora nekaj vrečt v glavo 

 

Se pocinglam na ZS

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 6 urami:

Točno tole

 

To ni nek hack and slash ali pa action game, da bodo pod tvojim mečem crkovale grdobe

 

Ampak igrica, kjer igraš dobesedno nepismenega srednjeveškega uporabnika maksi, katerega highlight lajfa je, da sosedu fukne drek na streho ...

 

Tako da se nič ne sekiraj za 60 frejmov, lahko smo hvaležni, da te ne pride pred igranjem en dev usekat z lopato po hrbtu, da bi bil še bolj prepričljiv roleplaying experience

Kakšen maksi, Henry fuka levo desno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...