Skoči na vsebino

Dejcheva treznilnica


Priporočeni prispevki

Dejch reče Pravkar:

ti si mene napadu KAR SM JZ SAM POVEDU

Jaz sem te napadel, ker nekoherentno utrujaš za brezveze.

Glej samo ta jeben stavek, ki sem ga quotal. Tako v kurcu si, da se ne znaš niti pravilno izražati, rad bi pa pametoval ostalim.

 

Pijanec, ki skuša ostalim svetovati kako naj živijo.

:avadodo: :rofl:

Kako ne vidiš jebene ironije.

 

Povezava do prispevka

hahahah

 

stari @ke_kit jaz ne vem kako lahko vodis debato dve strani s takimi proti argumenti =)))) svaka ti cast

 

@Dejch ne se zivcirat brezveze.. pej na zrak al na kolo ce nisi prevec pijan, da ne koncas ko DaCapo.. malo cirkulacije, neki pojes, si ga drkas in gres spat.. boli te kurac za te svari ker nobenega ne briga samo ti se sekiras v prazno

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Jaz sem te napadel, ker nekoherentno utrujaš za brezveze.

Glej samo ta jeben stavek, ki sem ga quotal. Tako v kurcu si, da se ne znaš niti pravilno izražati, rad bi pa pametoval ostalim.

 

Pijanec, ki skuša ostalim svetovati kako naj živijo.

:avadodo: :rofl:

Kako ne vidiš jebene ironije.

 

stari nau se prjel.

 

ti si mene napadu da sm pijanc, kar sm sam povedal. ti tega nebi vedel nikol.

 

zdej pa ti debunki shit da si pedo al wifebeater

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Jaz sem tebe napadel, da utrujaš. Da si pijan je jasno po tem kako postaš (brzostrelka).

Težim ti s pijancem, ker bi te rad spravil do tega, da se začneš sramovati svojih dejanj in se strezniš.

pa jz sm javno priznal da sm pijanc.

 

zdej pa ti javno reč da si wifebeater

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Jaz sem tebe napadel, da utrujaš. Da si pijan je jasno po tem kako postaš (brzostrelka).

Težim ti s pijancem, ker bi te rad spravil do tega, da se začneš sramovati svojih dejanj in se strezniš.

Ma ne more je ze prevec navajen.. tudi na sramoto je navajen.. ne boa dosegel nic s tem provociranjem, samo ga boa se bolj razpizdi, da ti bo jebal mater in ga bojo banali..

 

Nima smisla pusti ga na miri da se umiri

Povezava do prispevka
Dejch reče Pravkar:

pa jz sm javno priznal da sm pijanc.

Koga boli kurac ali si to javno priznal ali ne?

Tega priznanja nisem nikoli prebral. Meni je bilo že prvič, ko si šopal brzostrelko, jasno da je neki narobe s tvojo psiho. Vprašanje je bilo le ali si pod vplivom kakih drog/alkiča ali se ti je mentalno sfukalo.

 

Jaz pa seveda ne bom priznal nečesar kar nisem nikoli storil.

Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Koga boli kurac ali si to javno priznal ali ne?

Tega priznanja nisem nikoli prebral. Meni je bilo že prvič, ko si šopal brzostrelko, jasno da je neki narobe s tvojo psiho. Vprašanje je bilo le ali si pod vplivom kakih drog/alkiča ali se ti je mentalno sfukalo.

 

Jaz pa seveda ne bom priznal nečesar kar nisem nikoli storil.

:)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 minuto:

Wat, kekit je pol res wifebeater? Grozno

 

jp zato nikdar ne pride na noben meet

 

ne bi se mogel zadržat da ne bi odlomil kake mnenjalničarke al pa vsaj kakega metalca

 

sej vidiš ko se snema kako igra soulsborne vedno ženske bosse tepe potem vsaj še 5 sekund ko že umrejo

 

model je bolan

  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
Dejch reče pred 16 minutami:

ti si mene napadu da sm pijanc, kar sm sam povedal. ti tega nebi vedel nikol.

Sam to se vmešam: vsem nam je bilo jasno, da si pijanec, krepko preden si ti to povedal. Ti garantiram

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 6 minutami:

sam je pa res, morš met konkretna jajca da poveš celi sloveniji da si alkoholik in te pol strelajo na podlagi tega. nimaš kej. 

Pa dobr tudi to, da se predstavljaš kot nek wunder child, ki je povedal, da je pijanc. Meni se zdi, da ti je ta "saj sem povedal, da sem pijanc" zdaj skos izgovor, ker to tok forsiraš. Tvojim bližnjim priznanje čist nič ne pomaga, forumu pa tudi ne. Pomagalo bi, če bi se spravil k sebi. To priznanje v tvojem primeru je nula, noben prvi korak ni to, pa brez zamere. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Sam to se vmešam: vsem nam je bilo jasno, da si pijanec, krepko preden si ti to povedal. Ti garantiram

noben neb vedel, če neb jz javno vsem pred tem priznal in to je resnica. ni pa to noben izgovor, da imam kdaj izpade. valda jih imam. sam kle jih ma tud en folk, sam noben jih ne označ za neki.

Povezava do prispevka
Dejch reče pred 2 minutama:

noben neb vedel, če neb jz javno vsem pred tem priznal in to je resnica. ni pa to noben izgovor, da imam kdaj izpade. valda jih imam. sam kle jih ma tud en folk, sam noben jih ne označ za neki.

Jaz sem vedel, da nafukan pišeš za kompom, preden si sam povedal. Je zlo očitno kdaj si nafukan in kdaj (npr. zdaj) se malo strezniš

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 12 minutami:

Pa dobr tudi to, da se predstavljaš kot nek wunder child, ki je povedal, da je pijanc. Meni se zdi, da ti je ta "saj sem povedal, da sem pijanc" zdaj skos izgovor, ker to tok forsiraš. Tvojim bližnjim priznanje čist nič ne pomaga, forumu pa tudi ne. Pomagalo bi, če bi se spravil k sebi. To priznanje v tvojem primeru je nula, noben prvi korak ni to, pa brez zamere. 

ne ni res ne predstavljam se kot to, tko kot se ti pomoje ne predstavljaš kot golden kid. vse to je zmotno. priznal sem zato, ker sem se soočil s tem. kekit al pa kočevc pa morda še kdo, ne vem ne bom se usekal na posameznike, pa se ne soočijo s svojimi problemi, se pa radi, soočajo z enim folkom kle, k pač se izpove in so pol vsi allmighty. ne vem kaj si nej mislm o tem.

Povezava do prispevka

kaj je razlika, če kočevc pametuje covingtonu a sam ma probleme, in kaj je razlika kekita k pametuje folku, da ma probleme z alkoholi, če sam pretepa babe? lahk tud za druge povem. je razlika sam v dveh stvareh, eni priznajo javno in se jim valda pametuje, drugi pa skrivajo pa so vsi pametni prek neta in the closet. zdej pa ti men povej, kdo je kle a psihič.

Povezava do prispevka
  • DaCapo locked this tema
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...