Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Ta chain cleaner od muc off je drugač kar masten in ni kul, da pride na diske. Kakšen točno je pa njegov namen oz. posebnost pa pojma, sem ga uporabljal 3 leta pa se mi ni zdel, da kaj poslabša kok hitro se zjebe veriga, menjal sem jo po 2 letih. Sem jo pa obvezno po pucanju (in tud sicer redno) mazal z lubom. Med dry in wet je po mojih izkušnjah kar velka razlika kok sranja se bo napopal na ketno.

Povezava do prispevka

ne vem. jzt mam na mtbju full cisto ketno. lepo po kaki blatni furci pospricam z vodo vse dol in nimam problemov.

 

dnar in cas, ki ga namenis mazanju ketne se ne izplaca. bols kupit novo ketno mal prej. kolk ti realno vso to mazanje podaljsa zivljensko dobo ketne? dost premal, da bi se splacalo. se ena stvar v seriji kako te oskubijo denarja.

Povezava do prispevka

Drgac sem sel vceraj vrsic in predel, glede na to da je blo po 4 plezalnih dneh sem zadovoljen da sem prezivel :D morm pa oment kok mi grejo res motoristi na kurac, na vrsicu je blo se ok na predelu pa kot da so me ciljal. Na uro 140 v klanc 30 cm mim tebe ob nasproti vozecem avtu. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...