Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 23 minutami:

Kk ga je odlomu tip vsaka cast @doz

Ko nabavis konkretno specialko se bomo vsi odjavli desno zgoraj

 

edit: ka si to nafuku v sendvic, savinjski zelodc? :avadodo:

Haha ja želodec je ampak Tolminski, kot sem rekel sladkor bi bil mnogo boljša izbira, ampak ga ne jem

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 5 minutami:

Men je tud ful dobr kok ti je bajk v poste vnesu en mir in ne padaš na zajebancije in triggerje, pa da si začel tekmovat sam s sabo. Bajk = religija

Kolesarji so zanimiva sekta, dostikrat ko me kdo prehiti, ali jaz prehitim potem pade kaksna krajsa debata, v četrtek sem nekoga lovil v serpentine na jezerskem, pri petrolu ga ujamem in sva potem sla na pijaco k jezeru in sva debarirala o vsem mogocem... tko na izi res super. Na kolo sem.se spravil da popravim svojo kondicijo in ima antistresni ucinek... ceprav ne sicer pogosto se kak avto pripelje blazno blizu kljub temu da je cesta prosta... ne razumem tega, imam tezko nogo in nikoli je bi pocel takih jajc

Povezava do prispevka

Model je odrural 100ko brez cukra, pomoje nimamo municije za govort mu "ne bo šlo" 😅

 

Jaz mam sladkorno, brez cukra na bajku dobesedno umrem, samo pomoje itak začutiš ko si dost dolg v obratih in si potrošu rezerve, takrat se ti bo sanjala  cocacola. Če ti želodec zdrži lahko kompenziraš z glukozo in sadnimi sokovi, samo to je prvo drek na vročem pa super za pestro črevesje.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 4 urami:

Pridite merit kuuu...olesa https://www.strava.com/clubs/mn3njalnik

 

 

Gašper, reporting for duty :P. Sicer bolj berem temo in je to prvi post ampak ok. Sem iz kraja ki je znan po sladici ki se velikokrat omenja tukaj. :D Kolo ki si ga lastim je problem - Scott, svaljkam se pa večinoma po Gorenjskem.

uredilo bitje Gapi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...