Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

shure reče pred 9 minutami:

Če si Goran. Drugače dvomim, da bo želodec zdržal toliko brez težav. 

Mors navadit zelodec zato pa ne delas 100-200km pa 2-3k visincev tko iz danes na jutri. 
jst sm 1 leto fural 12 pa 24h dirke da sm postekal kaj in kako jest da sm pol sploh lahko razmisljal o dosu

Povezava do prispevka

Danes sem pa ponosen nase... Šel sem na Od voklega domov na Štefanjo goro na kofe... in sem vzpon na možjanco popravil za faking 4 minute, tako dobro kot sem se danes počutil se že dolgo nisem. Kar je zame še večji dosežek je to da sem se ustavil samo 1x ker sem slekel majico in dal dol čelado, da se bolje hladim... Zagotovo ima pri vsem tem vezo da sem včeraj za večerjo pojedel dva ogromna mastna bureka in to mi je dalo dovolj energije, na koncu pri kapelici je bilo brutal 245W zame je noro. Res sem vesel, ker to je prvič od lani oktobra da sem opazil resen napredek v klanec. Dober učinek ima tudi strava ker se ženem bolj kot bi se sicer. Bi naredil zdle še kakšnih 30km ampak popoldne imam službo in naredim povprečno 14.000 korakov na šiht, srednje težkega fizičnega dela, in je muka če si ves razjeban. Za vikend bom potegnil proti Jezerskim...Vem da imam majhno hitrost v klanec, ampak prestave so težke in ne zmorem brcati v moji kadenci, ker nimam dovolj kondicije da bi vozil 13kmh v tak klanec, zato v bistvu dela izključno moč.

Imam tudi manjšo težavo ker sem se leto in 7 mesecev nazaj popolnoma odpovedal sladkorju in slanim prigrizkom, tako da nisem pojedel niti enega koščka sladkega ali slanega... tako da moje telo laufa ma mascobe in ogljikove hidrate, zato samo če grem dlje uzamem pač sadje in ne čokoladic. Tamo da moram naštudirati kaj vzeti sabo na daljše ture kjer rabim energijo, imam dovolj maščevja sicer 😃

20230711_075317.jpg

Screenshot_20230711_093555_Strava.jpg

Screenshot_20230711_093538_Strava.jpg

Screenshot_20230711_093514_Strava.jpg

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 40 minutami:

dans sm na parenzani sreču divje prašiče, mladiča pa 100 kilsko mamo

 

fak, ne vem kaj bi naredu če bi prot men štartala, kok hitr to tečejo?

piše da lahko potegnejo do 40km/h...

kakor vem ne obstoja žival, ki bi lahko zmagala človeka na dolge razdalje 200km+++

imamo najbolj dovršen sistem hlajenja, to nam je pomagalo da smo kjer smo, persistence hunting se temu reče

tako da se živali običajno pregrejejo in so jih lahko ujeli :)

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...