Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 5 urami:

dal si sliko, ne člank ....

 

https://www.cyclingnews.com/news/trek-announces-bike-recall-after-hydraulic-brake-failure-discovered/

 

a Promax bremze sploh prodajajo v EU (Švica ni EU)?

Sej to, ko da je trek kriv zarad bremz, a ko je spec.vpoklice delal je pa to je feature

Povezava do prispevka
tiesto reče Dne, 25. 6. 2023 at 8:48:

Lepa, drugic pa iz KG pa cez Vrsic, ni lepsega kot it ubit cez Log pa ves da te se caka 17km pekla :D

to je slika pred tunelom? Verjetn je se zasnezen, js sm bil dve leti nazaj tak cas gor pa je bil tunel zafilan do amena

Been there done that

 

Lepih 112km in 2800 visincev

 

Za letos sem pa presvoh, mogoce mi rata vsaj do lj in  nazaj pridt, ce bo @Tihi Mi53khrano dal v zabariji

 

 

 

 

 

Screenshot_20230626-235110_Strava.jpg

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
svaljek reče pred 4 urami:

Eh, napačno objavo sem kopiral, sori.

 

Tale je prava:

 

https://www.facebook.com/groups/130978495523363/permalink/676042874350253

 

Bicikl zgleda kul, bi ga pa mogu v živo pogledat, da bi vidu, kok je zvožen. Sama oprema zgleda dobr, karbonske feltne, ultegra, kva še čš. Nov je verjetn tak kolo tm okrog 3, 3,5k No v bistvu verjetno še mal več, ker ti tle za 2,5k ponuja še vario in garmina, ki sta nova tm 400 EUR vsaj skupi.

uredilo bitje dilar
Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

velikost kolesa m/l

 

:worship:

Da, to je normalno ker je dost folka vmes in ma trek tud tko pri mtbjih, giant ma pa ze tko vecje stevilke okvirjev in je fajn da je ML v ponudbi

Moj mtb je ML in je kot ulit zame pri 177cm , giant tcr je pa M zame, ML bi bil prevelki

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
svaljek reče pred 8 urami:

Eh, napačno objavo sem kopiral, sori.

 

Tale je prava:

 

https://www.facebook.com/groups/130978495523363/permalink/676042874350253

Ce si nad 180 je primeren ML zate  to je race okvir, ce nisi dovolj gibcen je tole obvoz

Oprema je huda, za 2k je tole bargain

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 3 urami:

sicer jst tega ne bi kupoval za 2k mogoce za 1500. Drgac bi se stegnu se za jurja pa vzel neki novega na sram force axs 

Ti si biser ki se rodi enkrat na 1000 let

 

Stegnu bi se za jurja vec, ko da si vsak lahk 3k prvosci za bajk ki bo na konc slabsi od tega rabljenga, ki je dejansko stroj

 

Ta tcr je nov 2799eur, boljs od vseh teh entry sram axs canyonov ki se dobijo za 3k

 

Pa ultegra mehanska>rival axs 😁

 

 

 

 

  • Na jagodo +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka
tuerk reče Dne, 13. 6. 2023 at 14:14:

Katere gume si naj nabavim za moje rekreativno svaljkanje?

 

Se mi škoda zdi dati 90 eur za conti 5000. 

Sem si nabavil conti 5000 :D

 

Do zdaj 13 km na šiht, tako da še ne morem nekaj pametnega napisati. 

 

Je pa vožnja bolj smooth.

Povezava do prispevka

Evo prvih 2000km s tem kolesom narejenih, brez enega samega mehanskega problema, vse deluje tip top na teh 25 let starih jajcih 😆 Opažanja, daleč največjo razliko v kondiciji sem naredil v prvih 1000, do takrat nekje so mi noge in sapa omagale naenkrat, sedaj sem dobil precej več moči v noge in noge zdržijo več kot imam kondicije. Po ravnem sem iz 22kmh prilezel na nekje 26 do 28, brez nekega napora, klanci so poglavje zase. Nekje do 1000km sem naredil nek napredek, sedaj vedno pocivam na istih mestih in ni videti da bi bilo v kratkem kaj bolje, oz da bi bil hitrejši ali manj zadihan. Je pa res da nimam več skoraj nic musklfibra drugi dan... Splošno počutje je top, kolo res dobro vpliva to očitno. Tako da brcamo dalje, srečno na cestah pubeci. Pa jejte jabolka so dobra za potenco.

20230701_091302.jpg

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 4
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...