Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

erted45 reče pred 12 minutami:

Tele od Dekatlona ki jih gleda b4d po mojem sploh nimajo podloge. 

 

Jaz sem pred kratkim vzel Endura MT500 Spray, delujejo zelo solidno, na riti so tudi šik (nohomo), kako delujejo pa ne vem ker jih še nisem imel priložnosti sprobat. 

Pa sj je reku da bi mel.spodaj kratke s podlogo, a kdo bere sploh

Povezava do prispevka
fauzo reče pred 19 minutami:

A si narobe citiral? 

Kot pravim, če nimam kvalitetne pene, se mi predvsem pri kolesarjenju navkreber zgodi, da mi začne k. drevenet. Mel sem najprej neke Decathlon kratke hlače, pol sem pa skeširal za prave in je kot noč in dan. 

Za prave hlace, kaj to ne slisis

Povezava do prispevka

Komot ja

 

Komoot je smeti, a strava ne najde

 

Hit the Trails

If you’re looking for trails in your area, there’s now a way to find trail-specific options in the app. Head to the Maps tab, then select: Hike, Trail Run, Walk, Mountain Bike or Gravel Ride. For each activity type, you’ll see networks of trails branching out from Start Points near you!

Povezava do prispevka

Dobra cena, skoda da nisem gledal, glih danes en kup pizdarij iz bike24 narocil...

 

Imam drugace Lite verzijo, ta kratke in so mi kr kul. Edini minus je da se raztegnejo pri voznji, oblecem so mi lepo na pasu, potem ko prides domov padajo...

Pa Endura ima en un tak dober manj pozerski vajb, ker ce navleces TLD nase je kr malo smesno ce imas tako malo vzmetenja.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Meho ti bos vedu zihr

 

Kak narest dobr plan za zwift za erg (da sam uravmava bremzo)  da samo furas in vmes kaksne intervalcke sopas

 

Urco recimo dolzine

 

 

A je 10min ogrevanje od 130-170 ok pol pa 200w po 5min pa vmes kaksne minutke po 250w dodajat, na koncu 10min ohlajanja

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 12 urami:

Meho ti bos vedu zihr

 

Kak narest dobr plan za zwift za erg (da sam uravmava bremzo)  da samo furas in vmes kaksne intervalcke sopas

 

Urco recimo dolzine

 

 

A je 10min ogrevanje od 130-170 ok pol pa 200w po 5min pa vmes kaksne minutke po 250w dodajat, na koncu 10min ohlajanja

 

 

V zwiftu je to že vse izdelano, samo izbereš kolko cajta na dan bi vozu in kolkokrat na teden. Obremenitev ti skalkulira glede na tvoj ftp ki si ga dosegel v  ftp testu. 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 13 urami:

Meho ti bos vedu zihr

 

Kak narest dobr plan za zwift za erg (da sam uravmava bremzo)  da samo furas in vmes kaksne intervalcke sopas

 

Urco recimo dolzine

 

 

A je 10min ogrevanje od 130-170 ok pol pa 200w po 5min pa vmes kaksne minutke po 250w dodajat, na koncu 10min ohlajanja

 

 

Kako bom jst vedu k ne zwiftam ? Mas vse te plane ze izdelane gor. Vem daje hrvat delal en mesecni trening za zimo al neki pa je mel vse razdelano po vatih 

Povezava do prispevka

Evo ti mesecni program:

3 tedne furas, 1 teden ne, oz samo recovery.

Med tednom gres 2x HIIT, 1x dolga baza, ce hoces se kak recovery ride. Ne furat dva dneva zapored intervale, da prides k sebi. HIIT spreminjaj vrsto intervalov.

Evo plan, lahko mi daste na paypal 500 eur za treniranje :D Lajk folov end subskrajb!


PS: ne me resno jemat, pojma nimam...


Nekaj ok treningov imam jaz na intervals.icu, ce je kdo registriran lahko poshaream, kradel sem pa od Ninota, Dylana Johnsona, Garmina,...

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

Sej men ni plan vazn, trening bi mel ker plani so dolgorocni par tednov ponavad

 

Pa.me zanima kva so fajn treningi nasplosno, ce je kdo ze kaj vozil

 

Tam do ene urce da se lepo zgonis

 

 

 

zakaj pa ne bi fural plana? pretezko se ga drzat al kaj? ne stekam. 

 

furas plan al pa gres furat z robopacerji glede na tvoje w/kg.

 

al pa na kaksen skupininski training event...

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 1 uro:

 

zakaj pa ne bi fural plana? pretezko se ga drzat al kaj? ne stekam. 

 

furas plan al pa gres furat z robopacerji glede na tvoje w/kg.

 

al pa na kaksen skupininski training event...

 

 

Ker nimam cajta za mywoosh redno, itk je to obcasno ko nimam fitnesa in bo vreme v kurcu za mtb zunaj

 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 2 urama:

Evo ti mesecni program:

3 tedne furas, 1 teden ne, oz samo recovery.

Med tednom gres 2x HIIT, 1x dolga baza, ce hoces se kak recovery ride. Ne furat dva dneva zapored intervale, da prides k sebi. HIIT spreminjaj vrsto intervalov.

Evo plan, lahko mi daste na paypal 500 eur za treniranje :D Lajk folov end subskrajb!


PS: ne me resno jemat, pojma nimam...


Nekaj ok treningov imam jaz na intervals.icu, ce je kdo registriran lahko poshaream, kradel sem pa od Ninota, Dylana Johnsona, Garmina,...

Ma lajf je kiknu in nism skoz doma, sm par dni na tedn pr babnci takrt grem tud v fitnes

ene 2x na tedn mam res cajt za kolo

 

 

Povezava do prispevka

Jao, nič ne zastopiš no. Zdej, ko je prehodno obdobje in premraz za specialko, fura mtb na polno in ne rabi training appov in trenažerja. Je pa pri whooshu kr tko, da morš furat plane po dnevih, ko so zapisani. Tud meni večinoma to ne znese in pač sam izberem neke workoute.

 

edit: je že gorc razložil. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...