Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Denny Crane reče pred 11 urami:

Ima kdo mogoče Decathlonove bibse Van Rysel Racer 2 ali 3? Razmišljam ali bi mi bilo to OK ali bi se vseeno stegnil do npr. Assos Mille GT C2 za daljše ture.

 

Za primerjavo imam trenutno Castelli Competizione in Endurance.


js mam po moje ta prve vr racer

materiali pa kroj so mi super, majo pa eno usodno napako in sicer je chamois ene 2cm preveč naprej našit in začne med vožjno izpod riti naprej lest pa si jih morš zadi gor vlečt

zdej jih mam sam za trenažer

so pa o tej napaki pisal v ocenah, tko da se kr splača ocene/mnenja prebrat preden karkol kupiš od decathlona

 

od assosa mam mille gt c2, ki so mi najbolj udobne sam so ful kratke, tko da na mojih dolgih nogah zgledajo k hotke

mille gto c2 ki edine pridejo v podaljšani verziji majo pa bistveno bl debel pa trd chamois tko da rabjo precej km da se nekak vnesejo (pa konc leta na razprodajah se jih da dobit za pol cene)

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče pred 2 urama:


js mam po moje ta prve vr racer

materiali pa kroj so mi super, majo pa eno usodno napako in sicer je chamois ene 2cm preveč naprej našit in začne med vožjno izpod riti naprej lest pa si jih morš zadi gor vlečt

zdej jih mam sam za trenažer

so pa o tej napaki pisal v ocenah, tko da se kr splača ocene/mnenja prebrat preden karkol kupiš od decathlona

 

od assosa mam mille gt c2, ki so mi najbolj udobne sam so ful kratke, tko da na mojih dolgih nogah zgledajo k hotke

mille gto c2 ki edine pridejo v podaljšani verziji majo pa bistveno bl debel pa trd chamois tko da rabjo precej km da se nekak vnesejo (pa konc leta na razprodajah se jih da dobit za pol cene)

Hvala, mislim da se bom stegnil do Assos Mille serije. Kje pa se splača čekirat za znižane zadeve? Gledam bikediscount in direkt Assos, ampak zaenkrat nekih blaznih znižanj še ni.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 27 minutami:

Hvala, mislim da se bom stegnil do Assos Mille serije. Kje pa se splača čekirat za znižane zadeve? Gledam bikediscount in direkt Assos, ampak zaenkrat nekih blaznih znižanj še ni.

 

Mille GT sm kupu na lepape.com k je dal en tuki link

 

Mille GTO pa na bike24

 

oboje enkrat okol novembra, znižane cca. 40%

Povezava do prispevka

Men so še vedno najboljši bibsi Castelli z Kiss padom. Mam tud Assos GT Mille in neke Craft, pa so mi Castelli najbolj udobne. Craft so krš, Assos pa tud zlo ok, edin kar me je zmotil je, da ko sm šov enkrat scat, pa se mi ni dal dresa dol dat, pa naramnic, da sm uspel takoj čist raztegnt tisto elastiko na robu hlač čez vamp :S

Povezava do prispevka
gorann reče pred 1 uro:

Zakaj so craft krs, kokr vem majo razlicne pene gor mogoce ti ni kroj pasal 

To je ko cevelj, ce pase je lahk za 20eur pa ti bo top, un za 300 pa smeti

 

 

Ne vem, pač tista notranja pena je delovala kd iz Decathlon najcenejših bibsov, ne pa kot iz hlač za ca. 100 evrov. Ful je tanka, pa pač ne deluje ne na pogled ne na feel pri vožnji kot kvalitetna. Ampak ja, se strinjam, da je načeloma udobje verjetno zlo odvisno od človeka do človeka.

Povezava do prispevka

Jaz imam par Assos kosov (hlače, majice, vetrovka, nogavčki, nogavice) in nimam pripomb. Nikoli še nisem probal hlač od drugega proizvajalca.

Imam tudi nekaj od Isadore (dolga majica, spodnja majica, rokavčki, nogavice). Pri njih me je pritegnila uporaba merino volne. Na koncu me je njihova majica preveč vezala čez (zelo skromen) biceps in sem jo vrnil. Dolga majica je plastik fantastik, spodnja pa bojda 100% merino.

 

Najbrž bom v prihodnje probal še kaj novega od kake malo ugodnejše znamke.

Povezava do prispevka

Bibse mam Gore in Van Rysel, oboje so mi fajn, majice pa NW.

 

Prejšnji teden sem nabavil znižano še ta Odlo (sicer ne na Amazonu), ker nameravam kolesarit veni, dokler bo le mogoče.

 

Moram pa si še nabavit nekaj solidnega prehodnega na dolge rokave.

 

Kaj pa nosite kot aktivno perilo v hladnejših dneh?

uredilo bitje svaljek
Povezava do prispevka

Jaz sem tud skocu mal na road vcerj, dans bom pa trenazer ene pol urce da skurim 250-300kcal da lahk recem da sm shujsal par gramov

 

Za drug let me drzi da nabavm ene karbonske feltne, pa ce bo upgrade na di2 ugodna cena se to nabavm

 

2 jurja dam, bom hitrejs za 2kmh neki je

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...