Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

jaz jo imam in bi reku da je ravnotako dobra podloga kot sat. razliki med njima nista noč in dan tako da tudi če bi vzel kione kot eksperiment ti pomoje ne bi bilo žal. če ne drugega bi jo na koncu uporabil za kakšne krajše fure ali nekaj.

 

mogoče bi edino po filingu čez palec reku, da se mi zdi da je kione bolj nagnjen k vpijanju vlage kot sat. lahko se seveda motim in je isti kurac, le zdi se tako ker je kione manj debela (in malo manjša) podlaga in je zato hitreje polna vlage

 

če probam opisat razliko v filingu med njima... na satu se čutijo različni različne višine podloge in res blagodejno vplivajo na relief na riti. kione meanwhile ko sediš na njej se zdi da je vse skupaj en enako debel kos pene, ki očitno lahko paše če sediš bolj na celi riti in manj na sit bonesih.

 

 

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Sej najbrž vas večina ve, ampak vseeno. Na Stravi se lahko joinaš raznim challengom, ki ti v večini prinesejo nek popust. Assos ima ponavadi 10 % ali 15 %, če kupiš nad 100 € (lol itak samo krema stane manj). Le Col ma večinoma še boljše popuste, ampak ne vem kakšna je ta roba.

Povezava do prispevka

Vidis dobro da si me spomnu tega zadnjega sem naredu, 15% je do konca aprila za porabit, bomo kej :P


LeCol sem takrat dobil ful popusta za tisti izziv 8848 al kaj je blo, vzel majico, kul je, ampak nimam nekih velikih zahtev, dober kroj, ok zepi, dobra zadrga :D

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
dilar reče pred 5 urami:

@gorann, mejbi veš, a so tisti original obroči na Addictu tubeless ready al ne? Mal razmišljam, da bi dal počas nove gume gor, pa bi bilo mejbi smiselno it na tubeless, če seveda tiste feltne to sploh omogočajo.

Pomoje bi mogle bit, zdle sm guglal in nek pise da so

 

En prodajal pa je tud oznacu da so tlr

https://probiketrader.co.uk/products/disc-wheelset-syncros-rp-2-0-centrelock-11-speed-take-off

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...