Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Katere čevlje nosite?

 

Iščem takšne, ki so udobni na daljših vožnjah, po možnosti širši. Trenutno uporabljam ene od NW, ki pa mi ne sedejo preveč, saj me na daljših vožnjah začne bolet zunanja stran stopala pod mezincem in niže, ki se potem samo stopnjuje.

 

Gledal sem Shimano RC502. Ima kdo kak drug predlog?

 

Mimogrede, je kdo že naročal na https://www.bike-discount.de?

Povezava do prispevka

Jaz imam SH-RC3L čevlje. Pomeril sem kar nekaj različnih znamk in modelov, pa so mi te najbolj sedli. Meni so zelo udobni. Zaradi enega kolesca za zategovanje imam med obuvanjem občutek, da so preohlapni, ampak med vožnjo nimam nobenih težav.

 

Bike discountu sem pustil že par k€. Zaenkrat ni bilo težav. Nisem pa še ničesar vračal.

Povezava do prispevka

Za široko stopalo priporočam Shimano Wide modele. Wide verzijo imajo za cestne in gorske čevlje. Jaz imam zelo široko stopalo, tako da mi je preozka velika večina vsakdanjih čevljev/superg, pa sem zelo zadovoljen s Shimano XC300 Wide in pedali Shimano 520 na cestnem kolesu.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...