Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

kolkr vem so se skregali zaradi kesa :D 

Fora teh dirk je to da gradis pocasi pocasi in z leti dobis vedno vec tekmovalcev in boljsa organizacija. Dos je v 10 letih prisel na lep nivo in imel preko 70 80 tekmovalcev. Pol so sfukal vse. Ker enkrat ko prekines gredo tekmovalci kam drugam. Danes mas ogromno teh dirk po svetu. 

 

Spomnim se prvi Tortour v CH leta 2009 2010. Mislim da je blo ene 5 tekmovalcev. 

Danes majo 300 400 tekmovalcev. Organizacija mas filing da furas TdF. 

 

 

 

Povezava do prispevka

Strgal sem si jih pri padcu, ko sem nekako zapel ob kolo. Nosil sem jih vse skupaj ene petkrat in se mi ne kupuje takoj novih. Če ne druzga, jih bom nesel navadni šivilji, čeprav predvidevam, da imajo manj izkušenj s takim materialom. Če pa popustijo šivi, pa lah tud strgane en cajt prenašam, funkcionalne ne bojo nič manj :P

Povezava do prispevka
lazaRus reče pred 2 minutama:

Strgal sem si jih pri padcu, ko sem nekako zapel ob kolo. Nosil sem jih vse skupaj ene petkrat in se mi ne kupuje takoj novih. Če ne druzga, jih bom nesel navadni šivilji, čeprav predvidevam, da imajo manj izkušenj s takim materialom. Če pa popustijo šivi, pa lah tud strgane en cajt prenašam, funkcionalne ne bojo nič manj :P

 

Drgač za naprej, če misleš dost padat po tleh, poglej kšne firme, k majo crash warranty, ko ti pošlejo nove za ornk popust, če se zvrneš. Se mi zdi, da imata in Assos in Raphs to sceno, če prek uradne trgovine naročiš.

Povezava do prispevka
Boris reče pred 2 urama:

ce rabs od brajkota mam jst prav njegove nikoli nosene hlacke pa majco iz casov discoverija pa se nike sprintarce k so dost premajhne da bi jih nosu :D 

 

Ne vem, če je med nami kakšen heroj, ki bi se uspel v Brajkotove cunje iz časa Discovery ekipe stlačt :D

Povezava do prispevka

 

 

HhZgGKV.jpg

 

Nov bajk. edit: sem moral uploadat drugje, ker ta forum res nagravžno skompresira fotko. 

 

20220505_113653.thumb.jpg.fa4ec4fa0149f7990e0eb83eda3c12f5.jpg

Kakorkoli... veselje ni dolgo trajalo.

 

20220505_114308.thumb.jpg.90cd4243d930f7e06a922347e53fc376.jpg

 

Šel sem čez en manjši skok in povozil vejo. Najprej sem mislil, da mi je zlomilo menjalnik, ker je tako počilo, a že naslednji trenutek je guma spustila - v nekaj sekundah. Rezultat, par zlomljenih šprikel, eno je zabilo notri in tubeless je šel k vragu. In to samo 20km od doma. Še dobro, da sem imel klic v sili. :D

 

Drugače pa je kolo zaenkrat vrhunsko. Prava zverinica za gor in dol. :sorcerer:

 

 

uredilo bitje Hajvan
Povezava do prispevka
Hajvan reče pred 1 uro:

 

 

 

 

Nov bajk. edit: sem moral uploadat drugje, ker ta forum res nagravžno skompresira fotko. 

 

 

Kakorkoli... veselje ni dolgo trajalo.

 

20220505_114308.thumb.jpg.90cd4243d930f7e06a922347e53fc376.jpg

 

Šel sem čez en manjši skok in povozil vejo. Najprej sem mislil, da mi je zlomilo menjalnik, ker je tako počilo, a že naslednji trenutek je guma spustila - v nekaj sekundah. Rezultat, par zlomljenih šprikel, eno je zabilo notri in tubeless je šel k vragu. In to samo 20km od doma. Še dobro, da sem imel klic v sili. :D

 

Drugače pa je kolo zaenkrat vrhunsko. Prava zverinica za gor in dol. :sorcerer:

 

 

ko primes karkoli se jaz takoj ustavim. Mam par frendov k redno lomijo kot ti ker upajo da bo prelomilo kol :D ponavadi potegne notr se menjalnik 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 13 minutami:

ko primes karkoli se jaz takoj ustavim. Mam par frendov k redno lomijo kot ti ker upajo da bo prelomilo kol :D ponavadi potegne notr se menjalnik 

Vem, to sem se že naučil, ko sem svoj prvi XT menjalnik na trdaku odlomil, hehe.

 

V trenutku se je zgodilo. Imel sem nekaj hitrosti in zapel takoj po pristanku. V parih sekundah je bilo vsega konec. :pinch: Nič hudega. Minimalna škoda. :D

Povezava do prispevka

Evo. jst pa končno otvoril tud kolesarsko sezono v Slovenij mal z zamikom. Me je punca povabla na kolo, je rekla eno izi turco do Črnega vrha, sej ni tok težak vzpon. Fak, klanc slabih 5 km, povprečn naklon 11%, s predeli ki grejo do 20 % Jst sm mislu, da mi bodo noge odpadle že nekje na tretjini. Tle pr ns so res sam klanci za Vuelto trenirat ej.

Povezava do prispevka
dilar reče pred 23 urami:

Evo. jst pa končno otvoril tud kolesarsko sezono v Slovenij mal z zamikom. Me je punca povabla na kolo, je rekla eno izi turco do Črnega vrha, sej ni tok težak vzpon. Fak, klanc slabih 5 km, povprečn naklon 11%, s predeli ki grejo do 20 % Jst sm mislu, da mi bodo noge odpadle že nekje na tretjini. Tle pr ns so res sam klanci za Vuelto trenirat ej.

 

To se samo hvališ da maš punco 😁😁

 

Dons šel čez Vršič. Glede na dan ogromno število kolesarjev s KG smeri. 

 

Drugače pa se malo pa spet na kolo. Skoraj mesec pavze blo 😔

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 17 minutami:

 

To se samo hvališ da maš punco 😁😁

 

Dons šel čez Vršič. Glede na dan ogromno število kolesarjev s KG smeri. 

 

Drugače pa se malo pa spet na kolo. Skoraj mesec pavze blo 😔

 

Vidm, da si si isto dal izi turco za prvič :lol:

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 3 minutami:

Ne ne, furam turista in vozim punco naokoli. 

 

Od nedelje sem spet v kurwalandu in bo spet čas za kolo. 

 

Aja lol sm prehit prebral. Ja, drugač je pa ful kolesarjev. Se mi zdi, da jih je še več, kot jih je bilo lani.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...