Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 9 minutami:

Jest po eni uri tiča ne čutim. To mi je tak grd filing. Nočem met raka na prostati ali problemov z erekcijo.

 

Kaj bi bilo krivo?

Cheap kolesarske hlače?

Prevelik kolo?

Napačno sedenje?

Napačen sedež?

Vse zgoraj našteto?

Sedez 

 

Zmerj je sedez

 

Dej slikj ga

Povezava do prispevka
atomic reče pred 31 minutami:

Jest po eni uri tiča ne čutim. To mi je tak grd filing. Nočem met raka na prostati ali problemov z erekcijo.

 

Kaj bi bilo krivo?

Cheap kolesarske hlače?

Prevelik kolo?

Napačno sedenje?

Napačen sedež?

Vse zgoraj našteto?

Poslusat nasvete debelog je nevarno k se lahk se zredis

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Mtb

Širina teh Cube sedežev je menda med 143 in 145 nekje, tako da širina lohko sploh ni problem. Premakni sedež do max. oznake naprej po sankah. Kolko maš dolgo fajfo?

To kar klobasam so stvari, ki jih lahko sprobaš preden boš primoran v nakup drugega sedeža iz ''odprtino''.

Fefojzl reče pred 38 minutami:

Sedež 100%. Vzemi enega z odprtino. Sem mel isti problem pa je Ergonov zic z odprtino rešil težavo. Ti pa rad potem kaplja pot iz jajc na sprednji menjalnik, ki posledično rjavi. Rešitev je seveda 1x sistem.

Ergonovi sedeži z odprtino so ženski modeli? Kaže na ovulacijsko krvavitev iz jajčnikov

Povezava do prispevka

Improved comfort and reduced numbness reported by men. However, the partial cutout offers no benefit to women with perineal discomfort . Meni je cutout pomagal. Brez pri isti širini zica ne zdržim 1h. Mrbit je kriva trdota?! Probal sem samo generičnega Scotta in Ergona, ki je rešil težavo.

uredilo bitje Fefojzl
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 15 urami:

Če po eni uri ne čutiš kite pa nimaš 5 cifr premejhnih gat je 99% sedež. Al pa si premal jedu (začetniki dostkrat nardijo to napako) pa je kurac ostal brez OH.

 

Vnosi so. Na kolom grem, ker bi rad zmanjšal vnose :)

 

Fefojzl reče pred 15 urami:

Sedež 100%. Vzemi enega z odprtino. Sem mel isti problem pa je Ergonov zic z odprtino rešil težavo. Ti pa rad potem kaplja pot iz jajc na sprednji menjalnik, ki posledično rjavi. Rešitev je seveda 1x sistem.

 

Super. Mam 1x sistem :)

 

bozicekman reče pred 14 urami:

Širina teh Cube sedežev je menda med 143 in 145 nekje, tako da širina lohko sploh ni problem. Premakni sedež do max. oznake naprej po sankah. Kolko maš dolgo fajfo?

To kar klobasam so stvari, ki jih lahko sprobaš preden boš primoran v nakup drugega sedeža iz ''odprtino''.

Ergonovi sedeži z odprtino so ženski modeli? Kaže na ovulacijsko krvavitev iz jajčnikov

 

Ker je kolo preveliko, sem to takoj že naredil. Najmanjšo fajfo in zic naprej sem dal.

 

B-Magic reče pred 1 uro:

Na 15 minut vstaneš in goniš 1 minuto brez sedenja - problem solved. 

 

To delam zdej, pa mi gre mal na jetra to...

Povezava do prispevka

Preveliko kolo pravs

 

E jebiga zdj

 

Zmeri sedalne kosti nekje v trgovini in nabav primeren sedez

Ce je ta primeren ga mal naprej nagni da ne prtiskas tolk z jajci v njega

Pa sedet mors na sirsem delu sedeza, cutit mors kosti na sedezu

Kolesarske mej z naramnicam, da ti ne leze podloga naprej na sedezu

Pa jajca pa luleka potegn gor 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 6 urami:

Preveliko kolo pravs

 

E jebiga zdj

 

Zmeri sedalne kosti nekje v trgovini in nabav primeren sedez

Ce je ta primeren ga mal naprej nagni da ne prtiskas tolk z jajci v njega

Pa sedet mors na sirsem delu sedeza, cutit mors kosti na sedezu

Kolesarske mej z naramnicam, da ti ne leze podloga naprej na sedezu

Pa jajca pa luleka potegn gor 

 

 

 

 

 

To lahko narediš doma. Je enostavno. Postavi na trdo podlago papir, na papir postavi dva papirnata kuhinjska serveta, ju pošpricaj rahlo z vodo (s pršilko) in se za 5s vsedi gor. Previdno vstani. Odstrani kuhinjske servete in označi sredini odtisov na papirju, ki si ga postavil spodaj. Izmeri razdaljo in dodaj 20mm. To je to. Naroči sedež, ki ustreza tvoji širini. Ali še bolje, pojdi v trgovino kjer izposojajo testne. 

uredilo bitje Hajvan
Povezava do prispevka

Pomoje da ma ze vsaka trgovina to za zmerit, retul je pa imo dost bolj natancen kot to na teh podlagah da pol meris z metrom

 

Men je na fitingu zmeru da mam za 155 sedez, retul pa 143mm, valjda sem koncno z 143mm sele prsu do tapravga filinga za sedet, prej pa samo matranje

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...