Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Avion reče pred 42 minutami:

Hm, tole sem gledal, pa imam Poco F2 Pro in ni namenskega casea zanj, kar pa je na voljo, mi pa deluje dosti plastik fantastik:

 

Quad Lock Bike Mount Kit Universal Fit QLK-BKE-UNI

 

Mislim, da ta mount daš gor z vezicam, mi je tudi malo mimo. 

 

Mam stevc pripet s tisto elastiko. Ni sans da ga kaj premakne. 

 

So pa drugače to eni boljših moutov. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 2 minutama:

 

Mam stevc pripet s tisto elastiko. Ni sans da ga kaj premakne. 

 

So pa drugače to eni boljših moutov. 

Pizda, evo, tegale se malo bojim, kar pove v videu (pa kar piše tudi na škatli):

 

 

Če bi za svoj telefon lahko dobil namenski case, bi gladko tole nabavil, nad tem lepljenjem pa nisem ravno najbolj navdušen. 

Povezava do prispevka

drugace olje ni nek point da ga menjas. Olje se menja zato ker ga mores spustit vn ko menjas tesnila na vrhu ter penice. A tega nisi menjal? Si jih vsaj ocistil in namocil v olje? Problem ko dajes rabljene nazaj notr se ponavadi ne usedejo lepo in se strgajo k dajas vilo notr

Povezava do prispevka

Nisem menjal, pomojem jih bom enkrat letno. Dal sem ven pa ocistil. Penice so ble kr kompaktne, nic kej nacete, ma umazane. V 20wt sem jih vrgu pa dobro pregnetu nezno in je sla prakticno vsa crnina ven. Vem da ni idealno, ma do jeseni do menjave bo ok. Namazal z butterjem tesnila in je. 
 

Ce nebi rabil dajat dol vilice da ocistin headset bi blo res en dva tri narejeno. Se splaca nardit sam, razlika je opazna. 
 

Upam da se niso strgale, ampak imas point tle, verjamem da se zgodi. 
 

Zanimivo pa da zihr ni blo v obeh nogah 20wt, v eni je blo nekaj manj viskoznega. Zgleda so tako nardili jeseni na servisu. Ampak po navodilih gre 3x 20wt. Bomo vidli. 

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...