Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 1 uro:

Kdo ti ga je pihnil drugač? Al je to kakšen factory paintjob? 


Original barva, ne mores verjet kaksni gumpci so pri Scottu da to ne reklamiraj bolj. Nobena uradna slika ne pokaze da je taka barva. Jaz sem mislil da je pac metalik siv. 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 2 minutama:


Original barva, ne mores verjet kaksni gumpci so pri Scottu da to ne reklamiraj bolj. Nobena uradna slika ne pokaze da je taka barva. Jaz sem mislil da je pac metalik siv. 

 

Scott ma tok konc  hude barve, vsaj po mojem mnenju najbolj najs stock barve med mainstream brandi.

Povezava do prispevka
b4d reče pred 4 urami:

2021 910, kupil en mesec starega, res sem imel sreco da sem hitro opazil oglas, probal in vzel. Situacija z bicikli je taksna kakrsna je, tale pa je obkljukal vse moje zahteve ubistvu.

 

Majka, se mi je zdel, da je 910, samo je res čist druga barva na netu. Sej razen da ne boš dobil štampiljko nasmejanga fredija od borisa je to petarda bajk s petarda opremo.

Povezava do prispevka

ma bmk, naj samo pride da mu dam pljesko.

 

tale strava pa cist v kurcu. cedalje vec stvari zaklenjenih al pa skritih nekje v pm. sploh ne najdem vec vseh svojih casov na segmentu.

 

boris a je to tvoja glava na avatarju? lahk podpres golovec trails pa ubodes njihova ocala, ce ti je zelena barva vsec:

MG_6878-scaled.jpg

 

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

 

drevored reče pred 1 minuto:

ma bmk, naj samo pride da mu dam pljesko.

 

tale strava pa cist v kurcu. cedalje vec stvari zaklenjenih al pa skritih nekje v pm. sploh ne najdem vec vseh svojih casov na segmentu.

Kak ne najdes, najdi turco od prej in mas tud segmente kolk si vozil

Povezava do prispevka
drevored reče pred 5 minutami:

ma bmk, naj samo pride da mu dam pljesko.

 

tale strava pa cist v kurcu. cedalje vec stvari zaklenjenih al pa skritih nekje v pm. sploh ne najdem vec vseh svojih casov na segmentu.

 

boris a je to tvoja glava na avatarju? lahk podpres golovec trails pa ubodes njihova ocala, ce ti je zelena barva vsec:

MG_6878-scaled.jpg

 

 

A mi bodo poslal ocala? Slika ti ne dela drgac

Povezava do prispevka

nevem, ce jih lepo prosis ti bodo.

tud dresi so kr lepi morm rect. skoda k nimam dnarja za take stvari drgac bi si nabavil.

zdej mam pa se dodatni problem k sem dobil ocala (tista z dioptrijo) in ne vem kako bodo delovale skupaj s celado.

 

MG_6878-scaled.thumb.jpg.b5031fe5e59399b62bf701367605d199.jpg

 

174036741_1226041571132385_2671180796095377199_n.thumb.jpg.9e7dd606b29bdc9b972dcc1d093d2d71.jpg

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...