Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 18 minutami:

Dons sem se nakrkal lignjev na žaru, zraven sisal pivo in na koncu butnu kofe z mlekom. Po 1 uri sem šel zelo lagano na bajk, prve pol ure mi je bilo slabo, na makedamu me je začel rukat, prebava se je zbudila, sred hoste sem mogu it srat. Svaka čast kolesarjem (goranu), k zmore filat take vnose na turah. 

 

Jst si tud ne predstavljam, da bi tok hrane pojedu med turo :D BI šov pomoje sred prvega klanca kozlat za vogal al pa kr tko k Bennett direkt s kolesa :lol:

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 31 minutami:

Dons sem se nakrkal lignjev na žaru, zraven sisal pivo in na koncu butnu kofe z mlekom. Po 1 uri sem šel zelo lagano na bajk, prve pol ure mi je bilo slabo, na makedamu me je začel rukat, prebava se je zbudila, sred hoste sem mogu it srat. Svaka čast kolesarjem (goranu), k zmore filat take vnose na turah. 

Jest nkol ne grem na bajk po 1h po krkanju to je prehitr razen ce jem dost manj pol pa lahk

 

Povezava do prispevka
dilar reče pred 18 minutami:

 

Jst si tud ne predstavljam, da bi tok hrane pojedu med turo :D BI šov pomoje sred prvega klanca kozlat za vogal al pa kr tko k Bennett direkt s kolesa :lol:

Sej to vsake 50km jes, skuris 1200kcal nafilas se s pol manj kcal, res zajebano tole, vmes doziras kalorije iz bidona 

Boris reče pred 24 minutami:

Verjetno si vozu hitreje od 21 avg. ce furas pod se lahko nazres cvrtja pa se polj svaljkas. Pa valda si nafilal plasce vec k 2 bara. Tu si zajebal. 

Zajebal me je kolega, nima 32mm plascev sem mel 28 gor in so res smeti

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...