Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

dilar reče pred 1 uro:

 

A ok, pol je bil pa en drug s tem grdim dresom vašga lokalnega kluba :P Jumbo Vismovcev pa več dons srečov v uri pa pol kolesarjenja, kot jih bom gledal naslednje 3 tedne po TV :D Vsaj neki finančnega dobrobita iz slovenskih virov ma TJV od tega, da majo Roglo v ekipi :D


dvomim da ma tjv kej od dresov, ki jih prodaja holokolo

Povezava do prispevka
shure reče pred 4 urami:

Hvala za link, ti domnevam, da so preverjeni? Aja, ce imam diske gor potrebujem še kaj?:blink: Moram pogooglat kaj točno. Sem se tudi sam začel nagibati k Suitu, ker se lepo zloži.

 

Nabavit sem mislil pa kar 105, ne mislim dajat Ultegre na trenažer. Sta pa oba brez.

bike24 je safe itak

 

suito je zelo fajn trenazer, za 500eur ni boljsga, ce ye ti ne mudi pocakaj malo mogoce bo spet suito v akciji za okol 520eur, ki ima vse zraven kaseto in adapterje

 

zgleda tkole, sam kle sta dva razlicna notranja fija v kompletu

https://www.bike-discount.de/en/buy/elite-direct-drive-trainer-suito-thru-axle-adapter-936460

zakaj ne bi ultegre za trenazer, pol ce mislis met posebej bajk za trenazer je isti shit ce mas tiagro pride se ceneje, treninge preko erg ti itak sam uravnava tezavnost, dobesedno rabis en zobnik zadaj

 

 

edit: gledam da je adapter za 12x142mm

samo za 12x148mm ni

Over Locknut Dimension: 10 x 130 mm, 10 x 135 mm, 12 x 142 mm, 12 x 148 mm (with separately available adapter)

 

 

Contents:

- 1 x Elite Suito-T Trainer
- 1 x Elite Shimano Road freehub body
- 1 x adapter for quick release and thru-axle mount
- 1 x travel block (front wheel support)

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

janezi oblacjo vrecke kitajske ponaredke. Pol se cudijo tko k gorancuga zakaj svica k prasic. Sicer ni to edini razlog

dans sm vidu enga k je mel kratke kolesarske, res ful kratke 

zgoraj pa srajco z dolgimi rokavi sicer odpeto do polovice

 

svical je tud, bil je suh

 

zihr je pedr 

mal je biu kocevcu podobn

Povezava do prispevka

@gorann: malo me skrbi, da bodo jeseni spet lockdowni in bo nikjer za dobit trenažerja. Bom raje požrl teh 30 eur za kaseto in imam mir.

 

Ultegro že imam na bajku, sam ne bo se mi dalo prestavljat in je to bolj komot, če imam ločeno.:D Bom pomoje kar naročil, samo še za adapter naštudiram, če rabim posebej nabavit ali ne.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 40 minutami:

zaradi lastne nerodnostni sem suvereno scepil top tube na specialki :hmm:. kakšne so možnosti popravila karbona, če sploh obstajajo? je pa kar dosti počeno, tko da...

Kastelic je tvoj resitelj

 

Vse se da popravt

 

Biu bi presenecen kaj se vse da s karbonom

 

http://kastelic.si/serviskoles/popravila-karbonskih-okvirjev-koles/

 

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 54 minutami:

zaradi lastne nerodnostni sem suvereno scepil top tube na specialki :hmm:. kakšne so možnosti popravila karbona, če sploh obstajajo? je pa kar dosti počeno, tko da...

kastelic ti bo zrihtu sam atm ma tolk dela da racuna dvojno. Jst sm mu glih poslal eno feltno 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 49 minutami:

Kar sem bral je (žal) boljše da kupiš novo kolo.

 

heh, po eni strani je to priročen izgovor za nakup novega bicikla. ampak v teh časih priti do novega bajka je tudi dost zabaven podvig.

 

gorann reče pred 18 minutami:

Kastelic je tvoj resitelj

 

Vse se da popravt

 

Biu bi presenecen kaj se vse da s karbonom

 

http://kastelic.si/serviskoles/popravila-karbonskih-okvirjev-koles/

 

 

tnx, bom kontaktiral.

 

Boris reče Pravkar:

kastelic ti bo zrihtu sam atm ma tolk dela da racuna dvojno. Jst sm mu glih poslal eno feltno 

 

mogoče veš okvirne cifre, kolk tako popravilo pride? vem da je težko ocenit, pa vendar, a to govorimo o, ne vem, 200€, al 500 in več? ura dela vidim da je 45€.

Povezava do prispevka

nevem ker meni da vedno nizjo ceno ker mu posiljam polomljene okvirje dol. Zdej mi dela eno feltno enve za stranko 200e je pa s strani pocena. Meni je pofarbal cel okvir pa popravu 4 lukne pa je reku da bi bla cena 500e min. Je pa blo to meseca oktobra ko ni imel dela. Ce bos postal kako sliko ti znam vec povedat 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 minutama:

Ker bajk pa mas zorz, za 600eur mas iz kitajske hude okvirje k niti niso slabi

Pa nben fejk niso

https://trifoxbike.com/products/x16-superlight-speedster-carbon-road-bike-frameset?variant=32586772545615

 

scott cr1 sl je okvir, letnik tam nekje 2012 al 2013, če se prav spomnim.

 

mah, ne da se mi z nekimi kitajskimi okvirji ubadat, raje nabavim nov bajk, glede na to, da ima tale že svoje leta.

Povezava do prispevka

ne, ravnotežje me je zjebalo kot največjega n00ba. pri semaforju na prehodu se ustaviva s kolegom, odpnem klasično desno nogo, me je pa prevagalo v levo... verjetno se je bajk na štango od semaforja naslonil in je uizi počil, ker ni narejen za prečne obremenitve.

 

takoj sem se spomnil na tole, kako je minaar prelomil DH (!!!) bicikel na pol. kaj ne bo pol neka ultralight specialka nasrkala pri udarcu v enaki smeri :pinch:

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...