Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Tihi Mi53k reče pred 23 minutami:

dans pelu kolo na servis, zdej se bom cel tedn tresu, kaj mi bojo polomil

 

drgač sportr išče serviserja, @Boris lah bi se vrnu v domovino, boš živu v najlepšem mestu de, ne pa na unem selu švajcarskem

a da delam za drobiz pa se jajca da sraufam? 

nimam nobenga v familiji vec k mi lahk da napotnico :D al se ne dela vec tko v rupetini? 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

:D vidli smo slikali nismo nic

 

kar me je najbolj presenetlo je nova baterija 710wh pol manjsa kot sedaj 700wh. 

 

s worski so vsi sold out. Uspel sm si vzet enega 56 crne barve z DA

 

Pa dej kaj več povej ane. So to nove grupe shimanota ali ne, 12 redne, Di2, je wireless ali ne, jada jada jada. Koga briga pol manjša baterija za ebajke :P

Povezava do prispevka

So nove 12s da

v katalogih so povsod stare oznake brez slik. Nimam ti kaj slikat. Nism mogu nc slatat ker je bil predstavnik zraven. Kolkr sm uspel videt zna bit da je wifi plus lahko si kable povezes. Ne vem kaksen sistem je polnjenja oz napajanja wifi menjalnika. Ne izgleda da ima neke velike baterije kot sram. Do konc avg je zadeva pod embargo. V showroomu je izgledalo k da so dali fake kable gor. 

Povezava do prispevka

ne mors se tem izognit. so na vsakem bolj zanimivem odseku.

 

drgac vstopnina je 23 eur. ce pa hoces vip karto (ne vem kaj to pomeni) je pa 80 eur.

 

tko da se mors presvercat nekje not. kar ni glih tezko sej.niso glih dosledni pri preverjanju kart.

 

je pa zanimivo tko mal za vidit. sam je jeba k itak v sekundi grejo.mimo tebe pol pa na naslednjega cakas

Povezava do prispevka

A ti bo odgovarjal aero okvir kot prvo

 

Drugac mas scott addict endurance ce ti bo bolj endurance geometrija prav, 2400eur mpc105 disc, pomoje se nekj popusta pa si blizu 2000 jurja

To dvoje je svoh kar si prilepu

 

Propel stari je res kr nekj, poglej kje ma prvo  bremzo pa se to je pomoje stari sistem bremzanja vbrake

 

Tubeless na rim brakes ni ok

 

 

https://www.bikeek.si/cestno-kolo-scott-addict-20-disc-white-2021

 

Vpras ce majo pravo velikost in kaksna je cena 

 

To je 3x boljs ko tole kar si linkal

 

 

Povezava do prispevka

Na obeh sem dobro sedel, večina informacij ki sem jih dobil od prodajalcev (takih, ki mi niso imeli nič za ponudit) je bla, da aero geometrija ne bi smela delat težav pri udobni vožnji če je okvir karbonski (neki takega, mogoče so bli drugi razlogi).

 

Pa težava je, ker ne dobim nikjer več pravih velikosti koles, poleg tega je pa že ta cena preko originalnega budgeta, tko da sta ta dva modela bolj al manj edina ki bi jih bil pripravljen vzet, par je cenejših modelov, ampak je potem oprema slaba, ostalo je pa nad 2.3k nekje.

 

Kaka je razlika med obema bremzama, ne spoznam se na to? Vidim da je mal bolj nazaj pri Giantu.

 

Pa zakaj tubeless ni ok na rim brakes?

 

Hvala drugače, jst se šele izobražujem. Sej po eni strani bi bil prpravljen počakat da pride spet zaloga, ampak so mi vsi brez izjeme rekli, da ne bi stavli da bo že jeseni pri njih, pa še tko da bojo cene višje.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 11 minutami:

Aero nikol ni udoben, to ma ful nizek head tube

 

Nisi rekel a si suh, gibcen, debel ko jest in manj gibcen...

To je za specialko ful pomembno

 

 

Suh sem, podobno kot profi kolesarji :D Gibčen bi tud reku da sem, nimam težav pri nobeni obliki rekreacije pa sem kr aktiven.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...