Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Jest mam 184, pa 87 kil(zjutraj k grem scat pa srat, jebiga formule se tud brez bencina vaga). 

 

Jebiga, bajsi sm, to ni za v klanc. Vsaka čast gorcu da se na vse te pukle prigunca. 

 

To je ta @gorann ja, fin če si prštiman, zame je to v tem trenutku sam trpljenje. 

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka

zakaj mi strava bedira? lepo je trackala tam k sme zavil gor na orle. pol pa precekiram na vrhu in vidim ravno crto. nahujs je pa to da ni ravna crta od tam k je nehala delat ampak je iz nekega razloga eno tocko se vmes vrinila. pa nastavil sem battery saver na appu na never (xiaomi mi 8).

 

also, v bandah mi bajk neke cudne zvoke spusca kot da bi se nekej drgnilo ob nekej. kolesni lezaji?

 

Screenshot_2021-08-08-15-40-05-992_com.strava.thumb.jpg.fc6d7fa26e41aa6769cb64cc10af64e5.jpg

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 urami:

Točno tako razmerje mam. Ma problem ni v kaseti ane :)

Itak da ni, ampak olajsa poganjanje, kar pomeni manj se utrudis pri istih watih

Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Men je to čista misterija, kako lahko ti narediš tok km gorc pa maš 100 kil. Men bi blo pomoje slabo od sitosti, če bi se tok filal, da bi držal tako težo.

Jem normalno

 

Evo od dans ena, se 221,46km preostalo od 700km pa dva dni casa

Screenshot_20210808-172607_Strava.jpg

Povezava do prispevka

Zjutrj ovsene kosmice, med turco 2x banana, tamala pica pa 2x radler pa 2x bidon mesanca po 180kcal

ene 300kcal od flapjacka se, doma mal krompirja pa dva mala kosa piscanca- en bedr pa pol perutnicke

 

To je vse skup manj kot 3800kcal k sm skuru

Kje je se moj bmr 1950kcal

 

Sj ti pravm da premal jem

 

 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 46 minutami:

Dej napis vse kar si dons pojedu k me res zanima tole. 

 

Dons sm odvozu slabih 100km (94) in sm snedu eno banano pred, eno vmes, in dva gela. Za pit pa dva bidona sis mešanice.

 

Ne vem kam bi dal še pico, radler itd pa tudi če je 50km več. 

Kako da gele šopaš? Sm mislil da je to bolj za profiče. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 49 minutami:

Dej napis vse kar si dons pojedu k me res zanima tole. 

 

Dons sm odvozu slabih 100km (94) in sm snedu eno banano pred, eno vmes, in dva gela. Za pit pa dva bidona sis mešanice.

 

Ne vem kam bi dal še pico, radler itd pa tudi če je 50km več. 

ce pojes zajtrk za prve dve ure razen pijace ne rabs nic. Pol pa lepo na uro pojes cca 200-300kcal z enim bidonom tekocine. Sam nevem zakaj isces pri debelemu kakrsne koli povezave z kolesarjenjem glede na to da ma na road bajku blatnike pa 40 kaseto. Me zretje niti ne cudi

Povezava do prispevka
Boris reče pred 10 minutami:

geli niso glih dobri za zelodec ce mas namen delat vecje stevilo treningov na teden. Razna driska ter bolecine v zelodcu. Sploh pr slabih gelih. Jaz prebavljam samo Winforce. 

 

Gele mam ko grem na nedeljsko turo drugače jih ne jem. In te k mam so dobri in jih želodec čist v redu prebavlja. 

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Med geli je vsaj zame ogromna razlika, imel sem dvojne crap in sem potreboval še precej vode, da sem spravil tisto kašo iz ust. Trenutno uporabljam High5 in jih lahko vzamem tudi brez vode med tekom, ker so res čisto tekoči. 

Mas gele k ne rabs sploh nc popit. Pol mas une cheap k mores spit pol bidona da gre dol

normalno ti tudi pise gor sa je treba pit po gelu. 

Povezava do prispevka

Imaš, samo večinoma so dražji tako kot praviš Boris. Ampak vsaj zame totalno vredni razlike. Za tek seveda.
 

Uporablja kdo doma narejen energijske ploščice? Kosmiči, mandlji, oreščki, med in še kaka semena? Jaz raje vzamem to na kolo kot kaj umetnega.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 7 minutami:

Imaš, samo večinoma so dražji tako kot praviš Boris. Ampak vsaj zame totalno vredni razlike. 
 

Uporablja kdo doma narejen energijske ploščice? Kosmiči, mandlji, oreščki, med in še kaka semena? Jaz raje vzamem to na kolo kot kaj umetnega.

Jst ce furam sam klance kak gel drugace pa clif bare ker niso suhi. 

Povezava do prispevka
gorann reče pred 2 urama:

Zjutrj ovsene kosmice, med turco 2x banana, tamala pica pa 2x radler pa 2x bidon mesanca po 180kcal

ene 300kcal od flapjacka se, doma mal krompirja pa dva mala kosa piscanca- en bedr pa pol perutnicke

 

To je vse skup manj kot 3800kcal k sm skuru

Kje je se moj bmr 1950kcal

 

Sj ti pravm da premal jem

 

 

 

 

A nimas ti monster flapjacke? Te majo cez 5pp kcal, ne pa 300

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...