Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

shure reče pred 37 minutami:

Začni liftat @gorann, a nisi nekaj govoril? Se bo sigurno boljše prilegala zgoraj.:D

Ja sej za drugo sezono bo treba prenovit mal garderobo, ce bo slo po planu 

Speha je se ful na zgornjem delu haha

 

Tihi Mi53k reče pred 53 minutami:

kva da ne

Ti bi lahk biu model za žolna šport obleke

Povezava do prispevka

Ma sej veš kako je, vsak ima svoje mnenje, ki pa ni nujno enako al kako že :) jest pač ne vidim nekega blaznega smisla v tem da se samo matram, pa sem res zanič. Ne vem, pač ne uživam, če nisem vsaj približno dober v tem kar počnem. Če sm že zanič, pol sem raje solo zanič, pa sem tolk časa solo zanič, dokler ne ratam vsaj spodoben. Jest se res gnilo počutim če vem da se more eden bremzat zraven oziroma zaradi mene. 

 

Ti si zame itak letos heroj, res nisem pričakoval da se boš tako brcnil v rit, sploh po vseh teh letih tvojih nebuloz na forumu, ko smo pomoje vsi mislil da bo spet ista zgodba kot prejšnja leta. Tko da vse spoštovanje, pa morem rečt da si pomoje še komu drugemu kot meni dal vsaj mal motivacije za poganjanje. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 8 urami:

Jest se res gnilo počutim če vem da se more eden bremzat zraven oziroma zaradi mene

Skoda tko gledat na to. Ce se zmente da se caka pocasnejsega je to to. Vazna je druzba. Sej jest sm tud najpocasnejsi in ves kolkrt sm reku pejte brez mene ne mislim slabe volje delat drugim. Ce pa recejo ne ne pridi z nami gremo pocas, to je pa drugo

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 31 minutami:

Kakšne zobnike imaš sedaj na svoji specialki, gorann? Nekaj časa si govoril o lažjih prestavah, pa se ne spomnim, če si potem zamenjal nazaj na klasiko?

Mtb 11-40 od slx 11 redno

 

Zdj bom dal 11-36 od sunrace samo da najdem spacer ki je biu zraven za na racno gor

Shimano kasete ne rabjo tega

Povezava do prispevka

Saj imaš ql prestave. Tudi 36 bo super. Pa samo še bolje bo z vsakim kilometrom več in kilogramom manj.

 

Jaz sem nedavno gledal 1x kombinacije in se mi zelo dopadejo. SRAM XPLR 10-44 (12 prestav) in Campagnolo Ekar 10-44 (13 prestav) v kombinaciji s 44 gonilko nudijo praktično isti razpon kot moj trenutni 11-32 in 50/34. Ko bo končno čas za novo kolo, bom resno razmislil o takem sistemu.

Povezava do prispevka

A to nas sprašuješ a se greš gorana in samo potrjuješ svoj prepričanje?

 

Drugi je neprilagodljiv kje bo nosilec prijel okvir, razdalja med kolesi je manjša. Odvisno od koles lahko gor spraviš tudi samo 2 kolesi, pa še ti dve boš gurtnal.

 

Če ne koles pa tablico, ki jo rabiš, sicer je nosilec na slo cestah nelegaln. Če ti kolesa zakrijejo še luči rabiš "desko" z lučmi in tablico.

 

Kolesa visijo, lahko imaš precej nizko razdaljo od dna kolesa do terena, sploh pri rampah in klancih, medtem ko je odmik pri prvem fiksen in se ne ukvarjaš s tem.

 

Pa se tilta, samo glede na to kako na njega nalagaš kolesa (in kako ponavad zgleda v praksi) in da nagibaš kolesa v tla in avto ne bi ravno stavil, da imaš res na vseh avtih dostop do prtljažnika. In cel avto in kolesa.

 

Drug je dobr za enkrat na let na morje, ko doma zložiš tist tetris, kolesa so pa neka mestna/otroška, za katere se ti jebe in ne rabijo velik prostora (v principu lahko tud daš dol zice in obrneš belance). Če prevažaš kolesa pakrat na mesec, so kolesa mtbji in specialke, ki imajo široke/prostorsko lesene belance in so kolesa vredna več ko minimalc je preč vržen denar.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...