Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Mutombo reče pred 43 minutami:

Pubi dejte prosim predlagat neko pomladno/jesensko jakno (tam nekje do 10+- par stopinj) 

10+ ne rabis jakne

Kupi si kvalitetne majice z daljsimi rokavi 

Ce furas enduro imas en kup majic. Jaz recimo dam spodaj kratko termo in cez enduro majico z dolgimi rokavi. V zep dam vedno brezrokavnik za veter ali pa ce grem nad 2000m vedno rain jacket od mamuta mislim da je model kento.

 

Ce pa furas xc pa enaka oblacila kot za road. Tu smo ze veliko napisali o te temi. 

 

Zdej nevem kolko hoces zapravit. Ce hoces dobro in udobro robo da ne bos svical v vreckah bos se mogu mal stegnit.

 

Ko se oblacis za bajk se obleci vedno kot da je 5 stopinj manj da ti ne bo toplo med pedaliranjem. 

 

Ce furas cestaka si das svic majco brez rokav spodaj, Navaden poletni dres zgoraj. Rokavcki ter kolencniki ter brezrokavnik cez k ga lahko pol fuknes v zep. Tko se jaz oblecem ce je 10+ 

 

oblacit se mores v lahke sloje in ne v eno ali dve debele jope 

 

ce hoces top jakno za zimo ter pomlad jesen vzames castelli gabba. Drugega ne rabis 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 19 minutami:

10+ ne rabis jakne

Kupi si kvalitetne majice z daljsimi rokavi 

Ce furas enduro imas en kup majic. Jaz recimo dam spodaj kratko termo in cez enduro majico z dolgimi rokavi. V zep dam vedno brezrokavnik za veter ali pa ce grem nad 2000m vedno rain jacket od mamuta mislim da je model kento.

 

Ce pa furas xc pa enaka oblacila kot za road. Tu smo ze veliko napisali o te temi. 

 

Zdej nevem kolko hoces zapravit. Ce hoces dobro in udobro robo da ne bos svical v vreckah bos se mogu mal stegnit.

 

Ko se oblacis za bajk se obleci vedno kot da je 5 stopinj manj da ti ne bo toplo med pedaliranjem. 

 

Ce furas cestaka si das svic majco brez rokav spodaj, Navaden poletni dres zgoraj. Rokavcki ter kolencniki ter brezrokavnik cez k ga lahko pol fuknes v zep. Tko se jaz oblecem ce je 10+ 

 

oblacit se mores v lahke sloje in ne v eno ali dve debele jope 

 

ce hoces top jakno za zimo ter pomlad jesen vzames castelli gabba. Drugega ne rabis 

 

Sej gabba je ista scena kot pefetto, sam da ma perfetto dolge rokave. Maš pa tud perfetto convertible, ko lahko daš rokave stran in maš potem isto kot gabba.

Povezava do prispevka

Nov musguard kickstarter, tokrat naj bi sel tudi na "cudne bicikle" (beri ne klasicne specialke).

https://www.kickstarter.com/projects/musguard/musguard-omni-rollable-bicycle-mudguards

 

Glede oblacenja, evo jaz pri 1 stopinji lahko eno uro pedaliram v Brynje super-thermo kratki majici, merino dolgi majici in endura brezrokavniku cez. Opazil sem da ce piha me malo mucijo roke, ampak po 15ih minutah pozabim na to. Se pa precej spotim pod brezrokavnikom, ta moj ne diha glih prevec. Tako da je za razmislit a taksno jakno sploh rabis. Skoda da ne mores tega nekje probat, ker vsi ti kosi so toliko osebni, da po prebranem na netu itak pojma nimas. So pa res lepe!

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
b4d reče pred 11 minutami:

Nov musguard kickstarter, tokrat naj bi sel tudi na "cudne bicikle" (beri ne klasicne specialke).

https://www.kickstarter.com/projects/musguard/musguard-omni-rollable-bicycle-mudguards

 

Glede oblacenja, evo jaz pri 1 stopinji lahko eno uro pedaliram v Brynje super-thermo kratki majici, merino dolgi majici in endura brezrokavniku cez. Opazil sem da ce piha me malo mucijo roke, ampak po 15ih minutah pozabim na to. Se pa precej spotim pod brezrokavnikom, ta moj ne diha glih prevec. Tako da je za razmislit a taksno jakno sploh rabis. Skoda da ne mores tega nekje probat, ker vsi ti kosi so toliko osebni, da po prebranem na netu itak pojma nimas. So pa res lepe!

 

Sej Castelli majo v komad štacunah pri nas, če bi želel probat.

Povezava do prispevka
S<3NEC reče pred 1 uro:

Zakaj so dolge kolesarske majice in jakne praviloma temne barve? A ne bi bilo bolje, da bi v obdobju večne noči nosili kaj bolj vidnega?

 

Sej vsaj Castelli ma tud fluorescentne barve, pa Assos ma tud cel kup nekih pisanih. Men so lepše temne, je pa res, da s tem mal kličeš nesrečo, da te kšn pijan Gorenc nabaše na havbo...

Povezava do prispevka

Gledam za cestaka, ne za mtb*

Edina skrb pri vsemu temu mi je, da si tržem od ust za assos rokavice in na koncu ugotovim, da enako zebe v prste kot pri trenutnih pearl izumi. Iščem še vaša mnenja, tisti bikeradar in road.cc mi deluje prehypan kot gcn videoti.

uredilo bitje bozicekman
Povezava do prispevka

Svaka vam cast, jest ni sans da pozimi furam letne rokavice, ne toliko zaradi debeline, to bi se navadil, ampak kratka manseta me unici. Tam se mi luknja naredi med majico in rokavico pa me kar hitro zebe v zapestja in gor po podlakti.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...