Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

wicked reče pred 1 uro:

Dt swiss ma zdej zlo dobre popuste. Mal se pozanimej.

 

Ma ja sej zato gledam oz. sprašujem, rad bi dal širše obroče pa me mika da bi kar vse skupaj menjal, sploh ker imajo baje tale Shimano pesta / račne ki jih imam zdaj grdo navado da se samouničijo... 

 

Jeba je ker se je očitno kolesarska industrija odločila, da je moj bajk starodavna relikvija ker ni boost in praktično ni nobene izbire obročnikov. 

No, razen teh DT E1900, ki bi itak bili čisto OK zame. 

Povezava do prispevka

ne da imajo samounicenje ampak imajo notr se kuglice kot lezaje in ne novejse modele lezajev k jih lahko fuknes vn. Tle ti kuglice pozrejo sedisce in ce to redno ne mazes in cistis se tolezisce unici in potem ropota. Shimano obroci so dobesedno smeti kar se tice vzdrzevanja 

dt swiss ma tudi nonboost obrocnike 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 50 minutami:

Zadnji report s servisa, menjali lezaje nihajke (zdrzalo 10k+ km, kar ok). Pa shaft v shocku je bil zjeban, menjali. Cakam stroskovnik in prevzem.

 

@gorann vzami magped, da naredis review :)

Predlagam ebajk kolega

 

Nekj tazga bom

https://www.enduro.si/izdelek/crank-bros-pedala-stamp-1-turquise/

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

ne da imajo samounicenje ampak imajo notr se kuglice kot lezaje in ne novejse modele lezajev k jih lahko fuknes vn. Tle ti kuglice pozrejo sedisce in ce to redno ne mazes in cistis se tolezisce unici in potem ropota. Shimano obroci so dobesedno smeti kar se tice vzdrzevanja 

dt swiss ma tudi nonboost obrocnike 

 

Ne vem kako je z ležaji ampak mene jebe račna:

 

 

Malo po tem ko sem bajk kupil je začel spuščati iste zvoke kot pokaže tale možak. Od takrat sem se lepo navadil, da mehaniku ob letnih servisih vedno naročim, da zadevo razdre in namaže. 

Ne vem pa, kako bo v bodoče. Zato bi najraje fuknil vse v kanto in vzel DT pesta.

 

Drugače pa ja, DT je eden izmed redkih, ki še ponuja non boost obročnike. Edina druga opcija je kupiti dele in dati nekomu splest. Samo ne vem koliko se to splača, če bi nekega dne kupil nov bajk ne bom mogel ponucati obročnikov. Razen če se grem zajebavat z adapterji.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...