Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Šimšalamima Huhu reče pred 45 minutami:

Kaj je gambini spet pokazal kako rupetina prodaja borisom 2€ plastiko za 200€? Kralj

😁

 

Kva je hud ebajk road

https://www.bikeek.si/elektricno-cestno-kolo-scott-addict-rc-eride-10-2024

 

Teli so zihr zafukal ceno ker tole je povsod drugje jurja vec

 

 

 

Povezava do prispevka
b4d reče pred 15 minutami:

Edge 840, nobenih daljincev, ne vidim smisla, redko klikam, ce klikam pa se vedno najvec gumbe uporabljam med voznjo. 
Pa speed sensor, se pozna po kaksnih zavitih pocasnih trailih v gozdu, kjer GPS ne dela najbolje. 

Pol brezveze mtb verzijo vzet k ma uno gumo okol, speed senzor pa ze mam od bundla 530

 

Pomoje bom 130 plus vzel k je tak lep pa majhen, da mam za oba gorca, 530 naj bo pa za specialko

 

Povezava do prispevka

Zakaj se mi garmin 530 noce povezat s shimano e8000

nardim vse kot treba

zalaufam iskanje senzorjev, vzgem baterijo in ne nardi nic, tud ce prvo vzgem baterijo na ebajku in dam iskanje senzorjev na garminu

Mi je pa takoj nasu di2 menjalnik, ki dobiva strom iz baterije od ebajka,  motorja pa noce

 

 

Povezava do prispevka

Če pizda a greš lohk na kolo pa goneš, lučka, rokavičke, tubeless gume obvezno, baterija, števc, power meter, swift tablca, zobniki in kasete take in onake, švic majce, emtb, gravel, cestak, ecestak, bmx,  2 ure bajkanja pa 5 slik kofeta. Ne morem se čist odločt a me nerviraš a me skrbi, a maš slučajon bipolarno diagnozo?

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Jest sem imel zdej pavzo zarad servisa, ampak pomojem bomo sli potestirat zadeve do konca tedna.

Trenutno sem ufural telovadbo 2x na teden, delam na splosni spremnosti.

Kot je reku Berginc deadlift, squats, planks!

 

December mi je vsako leto nikakav mesec, nonstop nekaj, prevec pijem, vreme slabo. Potem januarja gre na bolje.

uredilo bitje b4d
Povezava do prispevka
b4d reče pred 18 minutami:

Jest sem imel zdej pavzo zarad servisa, ampak pomojem bomo sli potestirat zadeve do konca tedna.

Trenutno sem ufural telovadbo 2x na teden, delam na splosni spremnosti.

Kot je reku Berginc deadlift, squats, planks!

 

December mi je vsako leto nikakav mesec, nonstop nekaj, prevec pijem, vreme slabo. Potem januarja gre na bolje.

Telovadba ja ok cez celo leto za kolesarjenje

 

Kot sm reku čakam powermeter da zacnem xc furat mal bolj resno, pol bom na specialki vse prje tihemu misaku podrl 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...