Skoči na vsebino

neuradna tema o kolesarjenju


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 1 uro:

Misak ma na furko 1h03

Ja dej km pa visince pa wate 

 

Ura sama po seb mi nc ne pove

 

Pa on je itk hud ratal, da ne bo kle pomote da ga karkol podcenjujem🙂

 

jaz rabm 350ftpja da ga prehitim

Ali pa 300ftpja in 20kg manj

Ali pa ce on dobi 15kg gor

 

😁

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče Dne, 5. 12. 2023 at 6:55:

dvomim, da se je kdo srečal s tem ampak vseeno...

 

čka ma cestaka z mahle x35 rear hub sistemom za poletno drajsanje. jst mam cestaka z di2. mava direct drive trenažer k ga uporabljava oba in trenutno je na njem nameščen zelo star gorc, ker je edina stvar ki funkcionira zaradi preprostoti menjave zica. vsak ma zic na svoji štangi in si v peteh sekundah ready za gonit.

 

ker moj bajk ne pride v poštev za trenažer zaradi di2 baterije v štangi sem začel tuhtat, da mogoče bi pa lahko poskusil fuknit njeno kolo gor. trik je, da x35 nima "klasičnega" sistema vijačenja per se. nima thru axla ali quick releasa ampak ima fiksno os in matice na obeh straneh. to načeloma ne bi bila težava, če ne bi bil še en faktor trenažer, ki podpira samo fi5 quick release ali pa 10 in 12mm thru axle.

 

ma kdo kako idejo, kje bi dobil mal bolj "custom" osi za take zadeve? fun fact, ebike + indoor trainer je praktično non existent kombinacija iskanja na googlu. go figure. :D

 

moram danes razstavit bajk pa v živo pogledat kaj se da nardit, ampak na prvi pogled mi zgleda, da ne bo šlo brez da kaj dokupim.

 

<snip>

 

 

 

 kurbarija uspelo mi je tole zrihtat. ničesar novega nisem rabil, chainstay razmak na lapierru je isti kot na gorcu in je šlo s priloženimi adapterji in quick release osjo.

 

rabil sem letet le po dodaten verižnik, ker za snemanje verižnika z ebajka rabš pa očitno dvojno specialno orodje, ker os ni votla pa še tako dolga je, da ne prideš zraven s standardnimi orodjem za verižnik (je prekratko).

 

aleluja.

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 14 minutami:

Ne mi rečt, da se danes ni kupilo še nobenega rekvizita za kolo...?!

 

dans se je plačal prijavnino na maratono

 

a mamo kakega zdravnika tuki, da mi še zdravniško potrdilo poštempla?

te italjani kr neki komplicirajo, k da ne bom crknu tud če sm čist zdrav

Povezava do prispevka

pazi ker mores za ogromno dirk v italiji imet zdravnisko sportno potrdilo se pravi test srca itd itd. Resi te da imas uci kartico. Vse dirke v italiji so tko. Naroci se pr zdravniku cca 1h bos mogu mal pedalirat itd. Za ene dirke celo zahtevajo samo potrdilo od italjanskih zdravnikov. 

Raje se prijavi na chasing cancelara Zurich Andermatt pa ne bos rabu zdr potrdila

220km 4500hm

 

 

Povezava do prispevka
Boris reče pred 1 uro:

pazi ker mores za ogromno dirk v italiji imet zdravnisko sportno potrdilo se pravi test srca itd itd. Resi te da imas uci kartico. Vse dirke v italiji so tko. Naroci se pr zdravniku cca 1h bos mogu mal pedalirat itd. Za ene dirke celo zahtevajo samo potrdilo od italjanskih zdravnikov. 

Raje se prijavi na chasing cancelara Zurich Andermatt pa ne bos rabu zdr potrdila

220km 4500hm

 

 


za kaj pa misliš da sprašujem, če mamo kakega zdravnika tuki?

oni majo obrazec, ki ti ga mora zdravnik poštempljat

Povezava do prispevka

Kurba sm trapast, gledam nekj v mejlih pa vidim od poste obvestilo da je en paket zame prisel pa sem oznacu da naj pocaka na posti ze v ponedeljek

Sm mislu da je to zobnik za ebajk ki sem ga ze dobil, pa pogledam mal bolj pa vidim da je druga stevilka za paket (ocitno pozabil da sm sploh videl), si recem hoho debeluscek to je pa zihr powermeter

 

Kva je to majhna stvarca tale spider😁

 

 

20231208_094536.jpg

20231208_094546.jpg

 

20231208_095532.jpg

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 urami:

Ma sej to je res kurac, kupiš bicikl, pa ti noben ne pove, da v bistvu ne morš gonit dokler ne kupiš powermetra. Ta kolesarska industrija je res en nateg.

Kaj se usajas gorenc, kdo je reku da ne mors

Svoje frustracije ne rabis delit kle pa pametovat kaj se rabi kaj se ne

Kupim jaz ne ti, moj dnar je in za moje veselje se gre

 

A bo slo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...