Skoči na vsebino

TV tema


mr.killer

Priporočeni prispevki

  • 5 tednov kasneje...
galimx reče Dne, 13. 9. 2023 at 0:09:

A mi lahko kdo da par linkov/povezav do bigbang TVjev, ki se trenutno najbolj splačajo

-budget do 1000€

-65 ali 75 zoll (razdalja gledanj je cca. 3.5m)

 

 

Se pridruzujem. Iscem neki, da strudla gleda Voyo pa Netflix, js pa kako fuzbal tekmo pa verjetn playstation kdaj.

 

mnenje? Oled je itq top shit sam so cene za tako velikost 1500+
https://www.bigbang.si/philips-70pus8118-12-tv-sprejemnik-izdelek-752804/

Povezava do prispevka

Če vam lahko dam nasvet  - če ste v dilemi glede velikosti, izberite večjo. Na večjo se navadiš, na manjšo se ne moreš. Budget dvignite tolko, da gre še OLED noter. Mene je tudi finančno zabolelo, ampak po 1,5 leta redne uporabe OLED TVja še vedno rečem "fak, kaka dobra slika" in je blo vredno vsakega €. Da ne omenjam gayminga na OLED - drugi svet. 

Povezava do prispevka

Z delom glede velikosti se povsem strinjam, kar se tiče dela okoli OLED pa ne ravno.

Sam imam "navaden" LCD tv, pa je res fantastična slika in mi dodatnih 1k+ za isto velikost in malo boljše črnine ne bi odtehtalo. Tisto malo bloominga mi ni noben faktor. Sploh pa so danes tudi že zelo dobre alternative v obliki miniLEDjev, ipd. Oled je sicer oled, ampak je pa tudi... OLED, ki ima svoje pomanjkljivosti. Pa eno je OLED za 1,5k, drugo pa za 3k+. 

Povezava do prispevka

V božičeka in bugimena tudi verjameš še?

 

Glej, vsak naj ima kar hoče in kar njemu paše. Smešni so samo butasti izgovori, slepljenje in racionaliziranje svojega mnenja. Ne rabi pojasnjevat drugim zakaj noče tega. Kar pa nič ne spremeni dejstva, da ima na koncu slabši TV.

 

Serije ne more pustit niti 10 minut na pavzi tudi, če hoče prisilno (s vklopljeno sliko). Od kje vam taki infoti in jih še širite med nevedni folk?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Arey reče pred 12 minutami:

Jz bom za vinsko vitrino verjetno vec kot je Mefisto dal za svojo OLED igrackopa se vedno v dnevni ne bom mel OLEDa ker bom sam cakal kdaj bo zena 2 dni pustila svojo nanizanko na pavzi. Ne hvala.

po štirih urah se avtomatcko ugasne

 

lep lp še naprej

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Me3do reče pred 9 minutami:

po štirih urah se avtomatcko ugasne

 

lep lp še naprej

 

Ne samo to... ki mi je šlo na živce, ko se je pojavljalo med dolgimi seansami Elden Ringa. Na živce mi je šel screen saver, ki se vklopi menda po 5 minutah. In se je dogajalo, da grem scat in po pijačo... pa je že bil screen saver. Sem ga prav htel izklopiti in iskal pa na koncu ugotovil, da se menda ne da. Pred leti se je dogsti govorilo o tem, zdaj pa že leta nisem slišal več, da bi koga blo strah. Od vseh primerov, ki jih poznam in jih ni malo, je burn-in bil pred leti (seveda torej na zelo stario veziji OLED-a) pri enem znancu v lokalu, ki ga ima in so cele dneve vrteli nogometne tekme s statičnim logotom/rezultatom zgoraj na vrhu ekrana. In še to se je videlo čist, čist malo, če si pozorno gledal. Zadnjih par let pa jih ima OLED-e vedno več in nisem enkrat samkrat slišal za problem. Tako, da danes, ko kdo omeni strah pred burn inom, si samo mislim svoje.

Povezava do prispevka

Jest bi imel OLEDA sam eno leto nazaj so bli tavelki po 20k€+.

Danes je 4k€, kar mi je še zmeraj preveč. Ene 2,5k bi pa dal.

 

Ni tehnologije, niti prehod iz 720p na full hd, kaj šele 4k ali 8k, noben 3D, curved, 100hz, itd… ne doda toliko h kakovosti, kot OLED.


Ampak je še en chalanger in to dobri stari, to je velikost zaslona.

Če maš 2k€ buđet.

Al je bolje za 2k midrange LCD in 85” ali pa malo boljši OLED in 65” je pa stvar debate.

 

Kere ene imajo rade tehniko druge pa velikost.

Povezava do prispevka

Kdor ima Telekom... dobrih 1,5K € za 65"OLED. Zraven v akciji gratis soundbar v vrednosti dobrih 400€.

 

Odlične ocene, tudi ocena za gaming 9,8, 144hz, VRR...

 

https://www.telekom.si/e-trgovina/tv-in-avdio/televizorji/p/samsung-oled-qe65s90catxxh-4k-titan-crna

 

A ima keri forumaš tega? Zdaj mam 55", bo pa mi 65" žal max, ker gledam na 1,5-1,8m razdalje.

 

133511167_Posnetekzaslona(53).jpg.1b6fd9ffacc0780a6bb9b036f40df97f.jpg

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...