Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

stom1c reče pred 2 urama:

Seveda mas moc, kak nisi vido?

 

nism ga nikjer zasledil da bi prodajal kdo navodila z filom kosov.

Evo danes mi je Mirko poslal navodila z personalizirano kocko in kodo. K sestavim T project posles fotke in si clan rebelion empire or droid repairer. Pol mas dostop do en kup njegovih manjsih buildov.

Povezava do prispevka

odvisno. Jaz sem najdlje cakal v casu covida skoraj en mesec. Drugace pa v roku 10 dni dobis vse. Ponavadi probam narocit vse iz CH ker pride v 2 dneh ker ne gre cez carino. Drugace pa Slovenija Srbija Rusija so ti najboljse cene. Sploh srbi so poceni

 

Evo danes dokoncal se tie fighter pilot 

C1C36DA1-FF70-42BA-B727-0782A892F51A.jpeg

uredilo bitje Boris
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 19 urami:

https://youtu.be/1OpdRFuqVjU

 

Ne vem kak se po novem nalepi video 😢

 

Oooooo carsko! 

Lejga sošolca :) Kr največji set je naredu! Top :) Pol ga pa sploh morm nabavt :)

 

Sej verjetno veste, ampak tule še prilagam en star link:

https://siol.net/siol-plus/junaki-za-jutri/slovenec-ki-soustvarja-lego-kocke-ki-jih-sestavlja-tudi-sekretar-zn-72139

Povezava do prispevka

Navdušenci bržda veste, da ker šentjakobskega comic cona in Star Was celebrationa letos ni bilo, je Lego pripravljene ekskluzivne sete dal v spletno prodajo na določene datume. Izšli so že Wonder Woman & Cheetah, Black Widow & Taskmaster in bespinski "I am your father", danes, torej 14. novembra pa še križarka Nebulon-B.  Že prej sem zabavljal nad temi kolektorskimi sejemskimi ekskluzivami, ki jih na licu mesta več ljudi kupi za preprodajo kot pa za iskreno posedovanje. Letos pa je šlo to onkraj meja dobrega okusa. Vse omenjene sete so dali na voljo izključno na ameriški Lego.com, od koder starocelinec sploh ne more naročati. Za nameček je  bila današnja vesoljska ladja razprodana po našem času zjutraj, torej po ameriškem malo po polnoči. Koji kurac evropska firma streže le Amerikancem (ti lahko celo kupijo tri sete naenkrat), ki potem napolnijo Ebay z ridikuloznimi cenami. In četudi najdeš na Ebayu ponudbo za 80$ (namesto originalnih 40$), je poštnina dodatnih 40$, na to pa Ebay še avtomatično obračunana carinske dajatve okoli 20$. Res, fuck off Lego! 

 

LEGO-Store-Calendar-October-2020-4.jpg.98d1625da653c601e06140cb7ac71264.jpgLEGO-Star-Wars-Bespin-Duel-75294-R-Exclusive-banner.thumb.jpg.8f6f34e80d0419b68629a163d5e6f8b7.jpgSDCC-2020-LEGO-Super-Heroes-3.jpg.520b7b3391be9243108ced6319139a9e.jpgSDCC-2020-LEGO-Star-Wars.jpg.9d0df805254640995f0ea799d32bcf2b.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Moje mnenje je, da Lego sploh ne bi smel spodbujati tega preprodajnega trga. Naj na sejmih predočijo časovne ekskluzive, ki se kasneje znajdejo tudi v splošni prodaji. In naj kratkomalo ne ukinjajo setov, po katerih je povpraševanje. Sploh pa je nezaslišano, da tako podpirajo ameriški trg. Ne spomnim se zadnje ekskluzive, ki bi bila na voljo le v Evropi. Morda londonski avtobus.

Povezava do prispevka

Prve kocke, ki se jih spomnim. Tale dva seta, letnik 1974, sta sprva služila sestri. Ampak so me ti gradniki, od podlage do tetk, spremljali celotno otroštvo.

265-1.jpg.4b76e931cab610a2da055ccffc76f445.jpg263-1.jpg.a76cbd10636c65a604ef9ab9983fc5a5.jpg

 

Največ sem se preigral s tem elektromotorjem in zobniki. Lego danes nima česa podobnega, saj Technic, dasi vsezmogljiv, ni enostaven za grajenje, kamoli za otroka. Tole pa je temeljilo na klasičnih 'kockah', bilo bistveno bolj elementarno, a je dajalo dober zgodnji uvid v mehaniko in prenose. Za nameček je motor lahko peljal tudi po tračnicah, vlakce pa ima vsakdo rad.

107-1.jpg.80f443a4fccb03e6d6c238d78af05d0c.jpg

801-1.jpg.f094fa34e5e4f467169ba30f66c1305a.jpg

157-1.jpg.ead2b02a7a97eda35177915d6df31f5c.jpg

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 urama:

Mi je pa ta ADULTS WELCOME promo tag mal creepy.

 

To je tud men ornk udarl ven... mal je res čudno.

 

Pač osnovno poslanstvo legokock se je konkretno izrodilo.

Mi pa pol še to podpiramo :)

Lego je pa ugotovil da lahko več zasluži na geekih kot na otrocih.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...