Skoči na vsebino

LEGO


Denny Crane

Priporočeni prispevki

Hočem reči, da je šel Lego konkretno v smer zaslužka kot pa v smer zabave za otroke... Samo očitno starci kupujejo Lego zase in ne več za otroke. Govorim zase, ko sem kot mulc preživel ogromno časa pred legicami in ustvarjal nebroj mojstrovin iz njih. Sedanji seti me po večini ne ganejo, vseeno še vedno spremljam kaj Lego izda in upam na dan, da dajo nekaj za mojo dušo. S Ferarijem so skoraj zadeli, samo ko je tako skropucalo ko ga pogledaš v celoti.  Tak da upam, da pride nekaj v prihodnosti. 

 

Ali pa sem samo star foter, ki ranta čez vse :D  

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

Hočem reči, da je šel Lego konkretno v smer zaslužka kot pa v smer zabave za otroke... Samo očitno starci kupujejo Lego zase in ne več za otroke. Govorim zase, ko sem kot mulc preživel ogromno časa pred legicami in ustvarjal nebroj mojstrovin iz njih. Sedanji seti me po večini ne ganejo, vseeno še vedno spremljam kaj Lego izda in upam na dan, da dajo nekaj za mojo dušo. S Ferarijem so skoraj zadeli, samo ko je tako skropucalo ko ga pogledaš v celoti.  Tak da upam, da pride nekaj v prihodnosti. 

 

Ali pa sem samo star foter, ki ranta čez vse :D  

 

 

jaz od prej pogrešam edino kakšne klasične pirate, westrn tematiko pa srednji vek... ker to so nadomestili z nekimi monkeykid pa ninjago kar mi je čisto mimo. Po drugi strani imajo pa druge bolj dovršene sete in lego ideas.

Povezava do prispevka
Ripper reče Dne, 27. 3. 2021 at 11:48:

Hočem reči, da je šel Lego konkretno v smer zaslužka kot pa v smer zabave za otroke... Samo očitno starci kupujejo Lego zase in ne več za otroke. Govorim zase, ko sem kot mulc preživel ogromno časa pred legicami in ustvarjal nebroj mojstrovin iz njih. Sedanji seti me po večini ne ganejo, vseeno še vedno spremljam kaj Lego izda in upam na dan, da dajo nekaj za mojo dušo. S Ferarijem so skoraj zadeli, samo ko je tako skropucalo ko ga pogledaš v celoti.  Tak da upam, da pride nekaj v prihodnosti. 

 

Ali pa sem samo star foter, ki ranta čez vse :D  

Pač najjači del Legota je otroško sestavljanje lastnih kreacij iz nabora različnih setov in raznih classic paketov "400 koščkov v škatli". To je največja vrednost in zaklad tega projekta in produkta. 

 

Sam ko si enkrat odrasel, načeloma "igra" prosto po Freudu ni več tako enostavna, ker se delovanje možganov in psihe med adolescenco in kasneje predrugači. Ergo paketi, ki jih sestavljaš po navodilih, za katere ne rabiš več une iskre otroške igre (ker pač to sestavljanje LEGO poršeja enostavno ni). In ker splošne tematike za odraslega sestavljalca očitno niso tako zanimive, to je gotovo LEGO naštudiral, jih prevzamejo licenčne zadeve, avtomobili, resne replike stavb, vesoljskih ladij ... 

 

Tako da nisi star foter, te paketi pač dejansko ne utemeljujejo tega, kar je naredilo LEGO tako čaroben, ampak je njihov efekt čisto v neki drugi smeri. Se pa še vedno dobijo te classic packi s klasičnimi gradniki in kakšne bolj blago-licenčne zahteve, ki jih kupujejo starši širom sveta, pač ta tema je bolj anomalija, ker je na kupu par odraslih navdušencev, drugače se pomoje (vsaj upam) še vedno večino legic proda otrokom za kreativno sestavljanje in ne toliko sledenje navodilom 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...