Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

sej ko zmagaš ti vseen padajo konfeti pa una animacija :D ko je padu mihaisgod sm jo veselo pustil predvajat in slavil

 

sicer pa mi ful dogaja da mamo neko število botov in neaktivcev, da se jih trpa in boosta score :D edina pomanjkljivost sistema je v razporedu, ker enostavno bojo nekateri večkrat igral proti botom ko ostali in cifre ne bojo čist realne

 

itak pa če prideš v playoffe, score ne bo pomemben. feels good takle ko si v vrhu, feels very good, pa si mirno first round exit ... škoda da ni kakih boosterjev za regular season score :closedeyes::P

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Seth, želel bi, da nekdo sprejme Ja Moranta in se veseli, ker bo doma avg. 40 do konca leta. Injury prone pa sicer lahko verjamem da bo, pa šele marca najhitreje, ker je počival. Ponujal sem ti jaja ter strusa, za herrota in porzgodingusa. Ni bilo vredu, sprejemaš pa praktično 0 ali - od obeh že tedne. V redu, bi pa rad da razmislis kako boš do playoffov prišel med top ekipe ... S to menjavo; lahko bi upal da mene prvi teden playoffa ven vržeš, tako pa gledaš breznu no-playoff-leta v zobe. Razmisli.

Povezava do prispevka

Hahah, ma saj sam deal ni tako slab na oko, sploh če bo Morant fural takšne tekme kot jo je včeraj in če bo Porzingis konstantno počival vse b2b tekme in še kakšno dodatno in morebitna poškodba kot je pri njemu standard. Gre tudi za to da izpadem konkreten debil ker sem tradeal Moranta za Porzingisa dva tedna nazaj, zdaj pa bi ju kao nazaj zamenjal pa zraven še tebi Herro+Jaquez za Strusa. Mislim koji kurac je Strus tu sploh? Razen da konstantno zadeva trice je krneki no. Vse ostalo je pri njem dokaj švoh. Od takega šuterja bi pričakoval več kot 41% FG in več kot 80% s prostih. Drugače pa valjda da ne bom zdaj Herrota trejdal ko se je vrnil po mesecu dni a prej pa ga noben ni hotel met. :lol: 

 

Na PG poziciji sem drugače top pokrit, problem je bil da so Herro, Booker, Fox že do zdaj manjkali ogromno tekem, medtem ko je forma Sextona bila zelo vprašljiva. Zato sem tudi šel v trade Moranta za Porzingisa, ker sem PF/C dosti bolj nujno potreboval in sem pač rekel fuck it upam da bo Porzinga igral dovolj tekem da se moj team nekako sestavi.  

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

js napovedujem vnovično upokojitev po tej sezoni :D sekiram se ko prasec, kolk stvari sm lastnoročno zajebu. razn ja moranta ki ga sovražim, nism jezn na nobenga igralca, sam js brez določenih potez bi lahk mel bezecan bye week, tak pa bo kritično stanje ta teden, sploh ker ma seattle 40 jebenih tekm

 

sicer pa kr goat sezona. salty god miha ... ka češ bolšga.

dandzo bi lahko igralce ta teden dal ven in sethu pustil debelo zmagat for the lulz, da ga spravimo v playoffe. js bi podpiral :closedeyes: model lahko spočije igralce, to je njegova odločitev :closedeyes: 

Povezava do prispevka

vsaj kar sm opazu, proti men ni noben razn botov pušču igralce s tekmami na klopeh ... večina vas pa itak poimensko ma predobre igralce za delat stalno rošade. js mam iz drafta sam 5 igralcev, pa še to je cp3 tri četrt sezone out, vsi ostali so stalno z eno nogo vn iz ekipe :D mogoče se pa opazi da ne igram videoiger IRL tako da verjetno res vložim neki več za fantasy :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...