Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Snake draft je zdej dobil en kup glasov (tud mojega +1) tko da lahk recemo:

- Snake draft
- Posamezne kategorije
- Nedelja 22.10 ob 20.00

@Mutombo Zmagal je snake draft tko da lahk joinas ce hoces.
https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/92194/invitation?key=d39065690850bef0&soc_trk=lnk&ikey=4cf422ef71174a24

Nas bo potem 15, ampak ker Jurus ne igra ga bom removal in smo na 14 in lahko completam ligo.
Lahk tud nastavite priority listo, ce kdo ne bo mogel bit v zivo na draftu.

Povezava do prispevka

Commish ima še vedno kadarkoli opcijo odstranit ekipo. In če je odd number pri draft doda liga ekipo

 

Navedek

Head-to-head Points, Categories or One Win leagues that have an odd number of managers at draft time will have a manager-less team auto-added to their league. The league must already have at least 5 confirmed managers in order for the manager-less team to be added and for the draft to happen. After the draft, the commissioner can transfer team management to any newly invited manager.

 

Povezava do prispevka

@Jurus
Evo reseno, sem switchnil team ownerja na en nov yahoo account (Bot team se zdej imenuje)


Remove team opcija ni dosegljiva, ce ne unlockam lige. Ko sem nazadnje to naredil nismo mogli potem naslednjih 24 ur draftat. Nikjer nisem nasel ce to se velja zato rajs nisem tvegal.
Anyway, reseno v vsakem primeru :)

image.png.5ba80da527866ad8360bdc63d2d43adf.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...