Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Kolk lig drgac kej igrate vsako leto?
Jst tri, eno public pa dve privat.

Se to.
Leto so dodali opcijo da lahko commish popravi pozicijo igralca. 
Recimo ce je nekdo uradno C, pa 3/4 casa igra na PF, lahko popravim na C/PF al pa samo na PF
Tko da tekom sezone ce bo kak tak primer pa da se vecina strinja lahk kakega popravimo da bo bolj podobno realnemu stanju.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 14 minutami:

Kako točno se zdaj to točkuje? Vsak teden ali vsak dan?  dobim nasprotnika iz naše lige in potem se primerja igralce (od vseh tekem v tednu v RL v NBA ali samo ene? ) Šteje se samo prvih 5 v rosterju? Kaj je vloga UTIL igralca?

 

Tedensko igra proti enmu nasprotniku.

Vsa dan lahko mejaš ekipo in ti bood igralci točkoval glede na njihov IRL performance, ker se gleda 9 kategorij: PTS, REB, AST, BLK, STL, TO, FG%, 3PM, 3P%

 

Točkuje ti 6 igralcev na da max. 5 jih je po pozicijah, ki jih morš zapolnt, U je pa joer. Lohk je kera kol pozicija (6th man v bistvu)

 

po emu tedu se primerja score.

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka
Jude reče pred 14 minutami:

Aplikacija ni dala notificationa za draft in sem seveda pozabil. Se opravičujem.

men se zdi da ti je auto  zelo lepo ekipo sestavu. pričakuj trade requeste v drugem tednu če na koga še posebej nisi navezan. imam tudi godzingisa ... i'll make you an offer you can't refuse

sicer pa sem najbolj zadovoljen do sedaj po draftih. želim vsem dobro sezono. pričakujem pa zmage ... ne razumem zakaj je sabonis kot sedmi izbor požel nek val začudenja, tak igralec te nikol ne počaka daleč v drugi krog, tako da no fucks given in ne bom trpel da me nekdo žge s sabonisom.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Semi zadovoljen. Snake draft ma dost omejitev pri sestavljanju ekipe. Nimam velik steklenih al pa starčkov ki radi počivajo. Kyrie me je precej mikal ampak sem se uspel upret.

 

Škoda da nismo šli z biddanjem ker je tko bolj zanimiv. Ves čas sodeluješ, ne čakaš 20 minut na naslednji pick in upaš da ti kdo ne spizdi zeljenih.

 

Povezava do prispevka
Ignis reče Dne, 22. 10. 2023 at 15:46:

Tedensko igra proti enmu nasprotniku.

Vsa dan lahko mejaš ekipo in ti bood igralci točkoval glede na njihov IRL performance, ker se gleda 9 kategorij: PTS, REB, AST, BLK, STL, TO, FG%, 3PM, 3P%

 

Točkuje ti 6 igralcev na da max. 5 jih je po pozicijah, ki jih morš zapolnt, U je pa joer. Lohk je kera kol pozicija (6th man v bistvu)

 

po emu tedu se primerja score.

 

 

Sori ker kompliciram.. ampak potem je treba gledat katere ekipe igrajo dnevno?

Recimo jutri igra: Lakers: Nuggets in Suns :Warriors; potem moraš nastavit (če jih seveda imaš v rosterju) igralcev iz teh 4 ekip, če se le da?

 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 3 urami:

 

 

Sori ker kompliciram.. ampak potem je treba gledat katere ekipe igrajo dnevno?

Recimo jutri igra: Lakers: Nuggets in Suns :Warriors; potem moraš nastavit (če jih seveda imaš v rosterju) igralcev iz teh 4 ekip, če se le da?

 

 

Ja in si fucked če ti kak teden vsi igrajo iste dneve. Tko kt naprimer moji ta teden. :)

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 6 urami:

 

 

Sori ker kompliciram.. ampak potem je treba gledat katere ekipe igrajo dnevno?

Recimo jutri igra: Lakers: Nuggets in Suns :Warriors; potem moraš nastavit (če jih seveda imaš v rosterju) igralcev iz teh 4 ekip, če se le da?

 

 

 

Ja. Lahko pa tudi na začetku vsakega tedna klikneš malo nad rosterjem "start active players" za celi teden da ti zapolni starting roster s tistimi ki imajo tekme v tistem tednu. Ampak je pač vseeno vredu da pogledaš dnevno če je kdo out zaradi poškodbe ali pa česa drugega. Tudi moraš pazit ko dodaš novega igralca preko waiverja, ker se potem starting lineup nekako zresetira in jih moraš spet dati v postavo. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 10 urami:

 

 

Sori ker kompliciram.. ampak potem je treba gledat katere ekipe igrajo dnevno?

Recimo jutri igra: Lakers: Nuggets in Suns :Warriors; potem moraš nastavit (če jih seveda imaš v rosterju) igralcev iz teh 4 ekip, če se le da?

 

 

Tuki pridejo do čara Free Agenti

 

Tvoj 12, 13 igralec običajno ne boista veliko med tvojih top 6 igralcev, ki ti dnevno nabirajo pike.

Zato je lahko dost pomembno, če želiš večje šanse za zmagat teden, da greš pod proste igrlace v Free Agency-ju in jih tedensko menjaš na tak način, da jih zapolniš z igralci, ki ti igrajo takrat ko rabiš.

 

Ta teden je to recimo GSW, Denver, Bucks ipd. Te igrlace daš lahko pol igrt tiste dni in vseeno dobiš pike, ki jih sicer ne bi.

 

FA načeloma deluje tko, da izbereš in dodaš igralca k ga želiš in zanj biddaš keš (vsak izmed ns ma 100 za FA). In če ga noben drug noče, oz. si ponudu najcveč, ga naslednji dan po navadi dobiš. Al pa max čez 2 dni

Povezava do prispevka

Sem skoz mislil, da v tedenskem matchup-u, da ko zmagaš/zgubiš/izenačiš, dobiš potem ob zmagi recimo 1-0-0. Pa vidim, da se vsi rezultati prenesejo. 

Kar morda škoda, imam raje način winner takes it all :D, včeri sem še do konca tekma LAL: SAC upal, da kako steal še dobim.. in zmagam. No bil je tie. 

 

 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 45 minutami:

Sem skoz mislil, da v tedenskem matchup-u, da ko zmagaš/zgubiš/izenačiš, dobiš potem ob zmagi recimo 1-0-0. Pa vidim, da se vsi rezultati prenesejo. 

Kar morda škoda, imam raje način winner takes it all :D, včeri sem še do konca tekma LAL: SAC upal, da kako steal še dobim.. in zmagam. No bil je tie. 

 

 

Tko je bilo do zdaj, pa je večin aizglasovala, da se šteje rezultat. Tko da je mal na novo tole za vse nas :D

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 7 urami:

Sem skoz mislil, da v tedenskem matchup-u, da ko zmagaš/zgubiš/izenačiš, dobiš potem ob zmagi recimo 1-0-0. Pa vidim, da se vsi rezultati prenesejo. 

Kar morda škoda, imam raje način winner takes it all :D, včeri sem še do konca tekma LAL: SAC upal, da kako steal še dobim.. in zmagam. No bil je tie. 

 

 

Naah, veliko bolj pošten je ta sistem zdaj.

Povezava do prispevka

Morm priznat, da mi je bolj pasal, ko so se štele samo zmage, ne pa kategorije.

 

Ne vem, sam bolj je satisfying, ko se cel teden matraš za to, da dobiš zmago ali poraz, ne pa da potencialno zgubiš 7 pik zato, ker je bil ponesrečen teden, kjer je mel nekdo en assist več pa en TO manj.

 

Tko kot v basketu ne šteje, če enga nasuješ ko kanto za 60 pik, al pa zgubiš OT z buzzer beaterjem.

 

Povezava do prispevka

Fora je, da je en teden lahko čist preveč usoden.

 

Zato se tudi pri fusbalu ali košarki ne šteje gol/koš razlika kot main zadeva.

 

Predstavlji si, da bi v NBA zgubu tekmo za 30, pa šel avtomatsko za 6 mest dol, ker si mel slab dan.

 

Pač jst že štekam, da je lahko bol 'fer' iz tega vidika, čeprav je tut to debatable. Ampak prej si v enmu tednu bil eno tekmo behind. Zdaj si lahko v enmu tednu 5 kategorij behind, in boš rabil 4 tedne potencialno, da sploh prideš na 0. Harsh je zelo, če se ti ponesrfeči teden, al pa so kake poškodbe ipd

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...