Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Ja jst sm za, sam nas more bit vsaj 10, če ne več.

Kdo je zdaj za?

 

Če sem orav preštel imamo trenutno:

Seth

Jude

Dandzo

Ignis

Seattle

Kruz?

Miha?

Blue

Jurus je negotov, ampak mogoče?

50centy je rekel, da bi šel letos

BobaFett je rekel, da je za

Od Lani je še sskj, če je za

 

To bi nas blo 12 in bi blo že kar kul

 

uredilo bitje Ignis
Povezava do prispevka

@BlueSan@Ignis@Kruz@MIHA_IS_GOD@Seth@sskj@Jude@dandzo

Dejte potrdit da ste zraven, da dobimo tapravo stevilo. Jurus je out, ampak se joina Tuerk tko da nas je 10 ce ste vsi za.
Sem tud vklopil da lahk invijtate kogarkoli, tko da ce imate kandidate posiljite cimprej.

Hkrati ce so kaksne zelje po kakrsnikoli spremembi (draft type, scoring itd, karkoli)

Ciljam nekako da do konca tedna dobimo koncno stevilo, zakljucimo ligo v petek, nato pa draft v soboto al nedeljo glede na to kako boste imeli cas (zakljucit ligo je treba vsaj 24 pred draftom).
Jst predlagam nedeljo 22.10 ob 20.00.

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka

Sem za auction draft. Morda sem za to, da se kategorije štejejo na lestvici in ne, ne glede na to ali zmagaš 5:4 ali 9:0 dobiš zgolj 1 zmago. Namesto tega dobiš 5 ali 9 in isto za poraženca, če je dobil 4 kategorije, se mu na lestvici štejejo te 4 in ne zgolj nula.

uredilo bitje Kruz
Povezava do prispevka

Dodoal sem IL+ spot (prej smo imeli 3x IL, zdej imamo 2x IL, 1x IL+)
IL+ je isti kot IL z razliko da lahko date na njega igralce ki so Out, GTD in ne se polno poskodovani. 
Dostkrat se zgodi da je igralce najprej par dni Out preden ga dajo uradno na IL listo in ga zato ne morete dat na IL spot. 
IL+ resi to zadevo in je zlo pirrocen.

Scoring kategorije
Dodamo kaksno novo?
Naprimer FG made, FT made, 3P%, OF in Def rebounds posebi ob REB, PF, double doubles? 
 

uredilo bitje seattle
Povezava do prispevka
seattle reče pred 2 urama:

@BlueSan@Ignis@Kruz@MIHA_IS_GOD@Seth@sskj@Jude@dandzo

Dejte potrdit da ste zraven, da dobimo tapravo stevilo. Jurus je out, ampak se joina Tuerk tko da nas je 10 ce ste vsi za.
Sem tud vklopil da lahk invijtate kogarkoli, tko da ce imate kandidate posiljite cimprej.

Hkrati ce so kaksne zelje po kakrsnikoli spremembi (draft type, scoring itd, karkoli)

Ciljam nekako da do konca tedna dobimo koncno stevilo, zakljucimo ligo v petek, nato pa draft v soboto al nedeljo glede na to kako boste imeli cas (zakljucit ligo je treba vsaj 24 pred draftom).
Jst predlagam nedeljo 22.10 ob 20.00.

Če prav vem so se tudi določeni drugi zanimali. 50centy, BobaFett.

 

Jaz sem za. Glasujem za auction draft.

IL+ je kul adicija, za scoring lahko pa ostane isto. Pač H2H mi deluje super tko kot je blo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...