Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

Seth pazi to statistiko, sm šu gledat:

 

 

Statistika mojih tekem:

- 38 tekem v spodnjih postavah (tisto 43 ni prava cifra na Fantasyu, ker šteje tekme, od folka k bi mogu igrt pa magar ni - ja 5x se mi je to zgodil heh)

5x Kendrick Nunn
4x Seth Curry

4x Nerlens Noel

4x Porzingis

4x Chris Paul
4x LaMelo Ball

3x Gordon Hayward
3x Doug McDermont
3x DeAndre Jordan

2x LeBron James
2x Darius Bazley

 

Pri tebi:

48 tekem v spodnji zasedbi (a wooping 10 games more :P)

6x Enes Kanter
4x DeMar Derozan

4x James Wiseman
4x Kyle Anderson

4x Rui Hachimura

4x Bobby Portis

3x Ben Simmons

3x Steph Curry

3x Bruce Brown

3x Saddiq Bey

3x Montrezl Harrell

2x Larry Nance Jr.

2x Lou Williams

1x Tyrece Halibourton

1x Josh Hart

1x Maxi Kleber

 

Ej te čist razumem in vrjamem jst sm bil 99,00% zihr da imaš to v bag-u po tem k sm vidu da bodo Woodsa še kr sedel, pa Van Vleet pa Siakam bosta po 1 mesec na protokolih 18 dni al neki je že minil :P

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

TO so me zjebal zadnji dan.

 

Upam da se vsaj Durant vrne, ker brez dveh top igralcev ne bo slo.

:(

 

 

Feel you feel you.

 

Men je šel Lebron Out za soboto in nedeljo, pa za povrh vsega sm še Lamela za celo sezono dost vrjetn zgubu.

 

Zadnje 5 tednov je bla zame totalna katastrofa kar se tiče poškodb, forme itd...

 

Igni on the other hand totally on fire pa celotna zasedba zbrana za pravi cajt :)

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

carski matchup tho. proti sietlu prejšn tedn je isto blo divje, tole pa še bol napet :D če ti kej pomaga me verjetn zdle čaka maščevanje ignija, ko me bo nažgal

Bova vidla :D
Moji so on fire trenutno ampak se zna karkol zgodit haha... Shaia itak šparajo, Ross ma neki kolen zjeban, Drummond že 2 mesca ne igra ipd :D
Sigurno bo šlo na nož

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 1 uro:

carski matchup tho. proti sietlu prejšn tedn je isto blo divje, tole pa še bol napet :D če ti kej pomaga me verjetn zdle čaka maščevanje ignija, ko me bo nažgal

 

Ne ne edino kar mi pride v poštev kar se tiče Ignisa je da bi vse zgubil in jaz vse zmagal, ampak to so mokre sanje. Imam filing da bo za zadnji spot odločal zadnji teden, ki igram itak proti Seattlu.

 

PS. drugače pa razmišljam če bi dal vse razen Jokerja pa Donketa na trading block oz. mogoče celo za kako zelo dobro ponudbo tudi enega izmed njih.

uredilo bitje LeBron
Povezava do prispevka
LeBron reče pred 3 urami:

 

PS. drugače pa razmišljam če bi dal vse razen Jokerja pa Donketa na trading block oz. mogoče celo za kako zelo dobro ponudbo tudi enega izmed njih.

js pa razmišlam če bi kdo nardil buy low da ulovi playoffe. kake poškodovančke js vzamem vi pa adebayota. mejte v mislih če bi kdo rad boostu svoje šanse za bero

@Jude Kemba za ADja? :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...