Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 4 urami:

Ni res, Kawhi je igral vse tekme razen tisto ko ga je Ibaka poskodval. Letos ne spuscaa B2B tekem, tko da mas sreco da bo ravno prot teb manjkal.

 

Upam da se naslednji teden potem vrne. :confused:

ni nobene sreče, na bruhanje mi gre ko vidim vsak dan pr teb vsi igrajo

Povezava do prispevka

Očitno bo tudi ta teden izgubljen. Korono si podajajo kot štafeto, Irving PGju medtem ko Butler še vedno nekje preboleva. Še tisti, ki sem jih na waiverju pobral ne igrajo. Na drugi strani pa polna zasedba pod Harden-Lillard navezo. Again. Fuck me :)

Povezava do prispevka

Sovir, odlično. Odlična ideja, zanesljiva izpeljava. Lep pozdrav. Sledi še manjša čistka neuporabnežev in optimistično pričakujem nadaljevanje lige. 

P.s. kolega mi pravi da baje organizacija BEAT BLUE SAN išče nove člane. Naj bi se člani redno med seboj trepljali po ramah kadar pade njegov Luisville. Gre za ugodno situacijo, priporočam članstvo

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 21 minutami:

Sovir, odlično. Odlična ideja, zanesljiva izpeljava. Lep pozdrav. Sledi še manjša čistka neuporabnežev in optimistično pričakujem nadaljevanje lige. 

P.s. kolega mi pravi da baje organizacija BEAT BLUE SAN išče nove člane. Naj bi se člani redno med seboj trepljali po ramah kadar pade njegov Luisville. Gre za ugodno situacijo, priporočam članstvo

Mal razmišljam, če ni bil huerter preveč, bi ti moral dat Otta :D ampak nekaj je pa bilo treba naredit hehe

Povezava do prispevka

Ne, 8. januara je igral tekmo potem naslednjo pa 19. januara. Večina jih je out vsaj 10 dni kolikor se mi zdi tako od oka, se pa je našel kdo ki je bil teden dni, ampak Kawhi in PG sta zaj nazaj po petih dneh? :) No ok, gre pač Lemon Pepper Lou nazaj na klop pri meni. :) 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče Dne, 27. 1. 2021 at 5:04:

bla bla bla

oj. mal salty post, kako bi dejal, 95% si zmagovalec tega tedna, kapa dol; resnični takeaway tedna je to da sm več kot enakovredn ob kakšnem bolj kvantitativno ujemajočem se tednu. tako kaže, 5-6 tekem viška imaš na meni :lol: za takšno razliko - REB/ASS - you done goofed če te še kdaj vidim

Povezava do prispevka

šlo je za long term podpise, sm reku če že trejdam franchise playerja bom še 10€ odlomo za top prospecte, sam ni zej, niso dobri, je pa galinari neuporabn dray green pa škodljiv preveč. trojke sm mogo filat ker jih ni blo več, tak da mam zdej linijo barton-huerter-bridges-j. holiday :rofl: olupleno trojko mam uglavnem.

Povezava do prispevka

sej js sm zmagu dve z njim, sm ga mel rad :D ni zdej prav velik velik igralcev ki lahk uletijo s tolk reb+ass naenkrat, problemov je pa ogromn pri ostalih stvareh. že če bi ukradene pa blokade mel ojačane bi ga pustil, tak pa si ga obrambno mnde na izi jemlje

_GOD kero srečanje. true finals preview :ninja: si predstavlaš da stl/blk ohranim, neki od reb/ass prevagam, zdej pa Randle nardi 11 TO :ninja: pa dejansko greš dans na +6 v tekmah neverjetno kak sm bolši

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...