Skoči na vsebino

Mn3 NBA Fantasy League


Jurus

Priporočeni prispevki

BlueSan že od drafta favorit, tudi ownal ostala manayerje z budgetom brez potrebe, pa smo mu oprostili. nato opravil še poteze, gre za prvega in edinega favorita. seattle neznanka, nato sem jaz tretji seed brez bye weeka. the last dance; če -nonameteam-(bivši goat city goats) ne osvojijo letos prvenstva po sreči v playoffih bom odstopil od igre :closedeyes: se s ponosom poslovil z drugimi besedami :)

Povezava do prispevka

Jaz sem spet v zelo izenačenem dvoboju, v večini kategorij je par pik razlike. Ampak predvidevam da se bo moralo še naslednji dve tekmi Stephu odpeljat da bom lahko sanjal zmago. Sem pa skoz v igri do konca tedna odkar sem tradeal propalico od Siakama, čeprav vidim da je imel par dobrih tekem proti top obrambam kot sta Washington in Brooklyn. Pizda smo že preko polovice rednega dela, težka bo za playoff but I'm learning at least. :D

Povezava do prispevka

Hehe ma saj imo niti ni tak high risk tole, bolj je problem da sem nekje zasledil da bi naj bil dva meseca po operaciji out, kar pomeni da bi ga mogoče imel pol tam za zadnji teden ali dva? Škoda da ni sezona malce daljša. :D  "He's getting there," Pacers head coach Nate Bjorkgren said. "He's walking around and moving around, and that's a good start." :rofl:

Povezava do prispevka

Gledan dans mal fantasy pa kliknm na compare managers in kaj ugotovim

 

Skoraj vsi smo junci, novinci in smo do zdej managal 1 ekipo.

 

3. mesto = Jurus (to je njegova 2. ekipa)

2. mesto = Janša (to je njegova 7. ekipa)

1. mesto Seattle (to je njegova 51. ekipa) 

 

Za primerjavo. Seth k igra proti njemu ima W - L - T record

 

SETH 2W - 5L - 0T

SEATTLE 614W - 440L - 23T

 

Fantje igramo proti Proju :lol:

 

Ne ej drgač je pa res res fun fun fantasy letos res hvala vsem, res sm se nasmeju letos

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Jebote Rozier 41 pik, jaz pa kao nek player in dam not Batuma zaradi stealov in tric ker kao neke računice da bom tako zmagal 5-4. :rofl: Ono ko misliš da imaš kategorijo bolj ali manj locked potem pa nasprotnik nasuje 150 pik. :D Zgleda znam ta teden res sam sebe spet premagat, razen če bo MVP Steph danes spet odtrgal kakšno svojo mega tekmo. Šanse so lepe proti top obrambi Netsov. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...