Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Drugace so pa Litvanci spet iskali izgovore, tokrat jih je motilo ker so Spanci imeli Browna :rofl: sej to so vedeli ze pred turnjirjem, da ima lahko ekipa enega tujca, sedaj je pa to glavni razlog za poraz. Enostavno so gnili ze celo prvenstvo. So imeli pa se oni enega crnega "kupit". Litva so letos prvaki izgovorou. 

Pa tudi komentarji ljudi, ki nasprotujejo temu pravilu. Ja je lahko smesno pravilo, ampak to pravilo ni nekaj novega in je sestavni del reprezentancne kosarke ze X let. Tiste ekipe, ki imajo tujca se ne pritozujejo in jim to ugaja,  tiste, ki ga pa nimajo se pa seveda pritozujejo. Vsak po svoje :)

Povezava do prispevka

Ukrajina v 1 minuti izvedla 3 protinapade čim je šel Balcerovski z 5 osebnimi na klop lol.

 

Na koncu vseeno Poljska ki jo naši dobro poznajo še od lani v kvalifikacijah za Olimpijske. Če naši igrajo brez podcenjevanja bo tole mačji kašelj, drugač bo pa Luka naredil svoje in gremo v polfinale.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Sej bo Rupnik

6 PG in SGjev

Luka

G. Dragič
Prepelič
Rupnik
Nikolič
Žiga Šamar

SFji

Zoran Dragič

Blažič (vsej za repko)

 

PFji

Vlatko Č.

Murič

 

C

Tobey

Dimec

 

Zdej bo mogu Šamar pokazat kaj zna in prevzet odgovornost. Še najbolj primern za SF vlogo. Kar niti ni tok slabo

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Danes sta komentatorja na pop tv omenila, da izgubiš kredibilnost, če celo tekmo težiš sodnikom. Nista sicer poimenovala Polija, ampak meni je bilo jasno, da mislita nanj.

 

A vam gre kaj na živce naš Poli? Zadnjič sem odprl temo v družbi in so ljudje kar živčni, če kaj proti njemu rečeš. 

 

Aja, pa HRT2 ni zamtemnjen in je super gledat. 

Povezava do prispevka
obstek reče pred 1 uro:

Danes sta komentatorja na pop tv omenila, da izgubiš kredibilnost, če celo tekmo težiš sodnikom. Nista sicer poimenovala Polija, ampak meni je bilo jasno, da mislita nanj.

 

A vam gre kaj na živce naš Poli? Zadnjič sem odprl temo v družbi in so ljudje kar živčni, če kaj proti njemu rečeš. 

 

Aja, pa HRT2 ni zamtemnjen in je super gledat. 

 

Ne super mi je, itak gre vsakmu to na k. Tko k Hrvati k se kurčijo zdle

Povezava do prispevka
obstek reče Pravkar:

Danes sta komentatorja na pop tv omenila, da izgubiš kredibilnost, če celo tekmo težiš sodnikom. Nista sicer poimenovala Polija, ampak meni je bilo jasno, da mislita nanj.

 

A vam gre kaj na živce naš Poli? Zadnjič sem odprl temo v družbi in so ljudje kar živčni, če kaj proti njemu rečeš. 

 

Aja, pa HRT2 ni zamtemnjen in je super gledat. 

Po eni strani ja, pa si rečeš kaj ti je treba skos sodnikom težit, če nič ne dosežeš s tem.

Po drugi strani ga pa čist štekam. Konstano greš v prodore, kjer te vsi fizično zaustavljajo, tepejo po rokah, te odrivajo, kakšn komolček kje pustijo, piskajo ti pa na vsake 4 prodore. Jst bi tut popizdil če bi blo tko

Povezava do prispevka

Jao Hrčki z Markannenom na klopi so Finci prišli na +3, zdej verjetno na +5 in še 2 mala prekrška imajo hrvatje pa v bonusu....

 

 

Da je bila Finska od njih boljša v kvalifikacijah ko so bili brez Šariča in Simona je še normalno. Ampak zdej so res kompletni + Smith pa še vedno ne gre in vedno bolj se zdi da grejo domov...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...