Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Rossoner reče pred 1 minuto:

Ker to, da je on nesposoben, pomeni, da sm jst primeren za repko? Jakey logic :avadodo:

Če zmorš rečt za basketaša ko je v reprezentanci da je nespo, pol morš vedet o basketu več ko on

 

also, kira 3 :avadodo::avadodo:

uredilo bitje Jakey
Povezava do prispevka

Ne vem, meni se zdi da v obrambi peterka z doncicem, dragicem in prepelicem ne funkcionira prevec dobro in fali en blazic/ z. dragic da vsaj malo dvigne agresivnost. Oz kdorkoli od fantov, ki igrajo manj. Bo pa kar jeba nadomestit zorana v obrambi, ce je out do konca. Res ne stekam izbora rupnika pred hrovatom oz. ce je rupnik kljucen za moralo, bi pac pustil doma samarja

Povezava do prispevka

Glavna razlika med 2017 in danes je, da so mi letos res antipatični, brez prave poletne igre,z nadrkanim Gogijem, ki se skos krega z Sekulićem,prav ubija neko pozitivo. Vse gre na silo in na individualno kvaliteto. Donke je genijalc ni dvoma. Ampak to, da je žoga skos v njegovih rokah,se nam bo odbil v glavo. Ostali delujejo čisto izven forme. Prle,Blažič,Čančar...nič od nič v napadu. V glavnem tudi če bo letos medalja sem letos res manj nahajpan.

Povezava do prispevka

Dončič vmes namenoma da drugim šanso, jih proba razigravat, vmes tut počiva, pa da kej drugi naredijo. Ma so taki hlodi večino cajta letos, da potem more spet on prevzet.

 

Dans smo mel trice kok 24%?

Ne zard Dončiča, model jih je metal kok 4/10? Vmes pa zrihtal par odprtih tric. Izjemno slabi so bli dans, to je problem, ne pa Dončič. On niti slučajno ni problem, kvečjem edini razlog da smo v četrtfinalu. Vmes je Nikolič furu napad, Dragič in celo Prepelič. 

 

Nikolič je itak zanič v kreiranju. Prepelič in Dragič sta celo parkrat neki naredila ampak to je vse skupi premal. Brez Dončiča bi mel mi tako gnil napad da bi smrdel do neba. Obramba je bla bolj problem. Odprti lane-i do koša za meter pa čevap modele. Ne se j....

uredilo bitje BlueSan
Povezava do prispevka

Men je največje razočaranje Gogi...namesto da bi bil nek motivator...je prej gnjevator. Mnogokrat naredi začetniške napake,met mu ne gre,tud zicer je že falil. Glede razigravanja je isto tema. V obrambi je mnogokrat prepočasen. Sej ima tud kakšen svetel moment...ampak to je bistveno manj kot sem pričakoval.

uredilo bitje Bog in batina
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...