Skoči na vsebino

Priporočeni prispevki

Sekulic cist zmrznu po besedah Gorana, cmok v grlu. 

Zarad nespostovanja selektorja, igrauceu, letos ne bo nic, sploh ko se bo tekma odlocala in ko se bo potrebno umirit. Razen ce bo Luka vse sam delau, "dajte mi zogo in kar bo bo". Kok igrauceu je sploh poslusalo Sekulica v tej minuti odmora? Rupnik edini verjetno :rofl: Luka gleda proc in je z mislimi cisto drugje. Tobey itq nic ne razume in potem kako naj igra obrambo. Take minute odmora so samo za pocitek in za razbit ritem. Me zanima koliko Sekulicevih zamisli so sploh odigrali. 

Za uspeh je potrebno imeti selektorja z avtoriteto, ce bi imeli se zmeri Kokoskova, ali ze skoraj (LOL) Itudisa, bi bila zgodba cisto druga, verjetno bi Bosance in Belgice zmagali za 20 pik ze do poucasa. Res skoda, ce bi nas to stalo vrhunske uvrstitve. 

Imo je nas najvecji plus pred ostalimi reprezentancami to, da so igralci med seboj res povezani, kolegi in se stekajo. Ter seveda neverjetni Luka. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 21 minutami:

Se mi smili Sekulič :( 

Zakaj? Sigurno ni slabo plačan in srečo ima da ima Lukca v ekipi kar je samo po seb garancija za uspeh. Avtoriteto si je treba zaslužit. Tud Luka nikjer ni začel kot top dog. Zmeraj se je moral dokazat in se s svojimi dobrimi igrami zrinit na vrh.

Povezava do prispevka

Gogi je lahko res negativa v ekipi, ampak je nujno potreben, je se vedno top igralec in igralec z najvec izkusnjami, kar je nujno potrebno za taksen turnir. Saj ima prau, vse lepo in prau, ampak vseno je potrebno imeti eno mejo. Je pa res da mi vsega ne vidiko in ne vemo, nam pa tako vse skupaj deluje. Ima pa sigurno vec izkusenj kakor Sekulic in se zato verjetno ne strinja z njim. 

Ampak, kar bo bo in upam da bomo na vse to pozabili, ko bo zlata medalja nasa :mafija:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...