Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Jude reče pred 15 urami:

 

Janša napisan takoj za Putinom. 

 

Zgleda da smo ratali neka pomembna svetovna velesila. :lol:

 

Moremo pa priznat JJju da nas je vsaj postavil na svetovno mapo s svojimi glupimi in otročjimi tvivi. :w00t:

 

 

Pa tisto sem samo naslov prebral, kao Biden should be worried, ker mi niso čestitali Putin, Janša in kitajski predsedni ali kaj že je on. LOL

Povezava do prispevka

Za ovrečt argument John Oliverja s simple wiki search moraš bit pa res najmanj dvojni doktor ja...

 

Glede davčnih prevar pa nisem nič večji strokovnjak, ampak če želiš nekoga kazensko preganjat zarad davčne prevare, je treba dokazati vse elemente kaznivega dejanja, ne pa iz neke posledice sklepati nazaj na ravnanje... Trump plačal 750$ income (al kergakol že) tax, hence there must be tax fraud commited by him...

Povezava do prispevka
žuti reče pred 3 minutami:

O glej "pravnika", ki ga za YT attention whoring prav nič ne moti, da razglaša Trumpa za kriminalca glede davčnih prevar, čeprav iz branja med vrsticami ugotoviš, da že v njegovem argumentu par elementov davčne prevare manjka :D but don't let facts get in the way of a TDS pandering narrative :D 

 

Dejstvo je, da je 12 tožb že bilo zavrženih/opuščenih, ker so bullshit. Video samo razloži, zakaj so bile zavržene. Ker so bullshit :D Lahko zagovarjaš, da narobe razlaga, zakaj so bili zavržena, dejstva, da s tožbami Trump nikamor ne pride, pa ne moreš.

Povezava do prispevka
Navedek

CLAIM: Democratic presidential candidate Joe Biden said if he had been president, not one person would have died from COVID-19.

AP’S ASSESSMENT: False. There is no evidence Biden ever said this. He did say if President Donald Trump had done his job from the beginning of the pandemic, all the people who died of the coronavirus would be alive today. That’s a stretch, experts say.

Same shit, sam obrnjeno drugače.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 21 minutami:

 

Dejstvo je, da je 12 tožb že bilo zavrženih/opuščenih, ker so bullshit. Video samo razloži, zakaj so bile zavržene. Ker so bullshit :D Lahko zagovarjaš, da narobe razlaga, zakaj so bili zavržena, dejstva, da s tožbami Trump nikamor ne pride, pa ne moreš.

Pač sorry, ker moje mnenje ne sovpada z mnenjem YT pravnika, ki javno objavi podporo Bidnu, katerega zavajanje kljub dejstvu, da nisem nek poseben strokovnjak,  lahko ugotovim in posledično tut njegove "strokovne" napovedi jemljem z rezervo...

 

shure reče pred 24 minutami:

V Murici spet rekord po številu hospitaliziranih. Sem mislil, da bo COVID čudežno izginil ko bo Biden izvoljen oz. vsaj tak občutek sem dobil po izjavah demokratov.

Never fear, Joe Biden se bo konkretno spopadel s COVID - v ta namen bo ustanovil task force:D katere bistven element mora bit zadostna diverziteta njenih članov :D

Povezava do prispevka

NOVA24TV breaking news

 

Glede na dejanske rezultate, vključno z zveznimi državami, v katerih je prišlo do nepravilnosti, v katerih še vedno štejejo glasove, jih ponovno štejejo ali pa poteka preiskava oziroma je pritožba šla na sodišče kaže, da je zmagovalec ameriških predsedniških volitev 2020 Donald Trump. 

Povezava do prispevka

Nov rekord okuzenih v zda, ne samo da je biden UBIL 200 TISOC FOLKA s korono, zdaj gre na nove rekorde. Se vidi da je to nacrtno pobijanje ker ljudem niso niti rekli naj ne proslavljajo pa se druzijo ko je zmagal.

 

 k vem da bo tebe posebaj pretresla ta novica, Tyne, ti priporocam da globoko dihas.

 

K ze glih o stvareh ki te razburjajo da ljudem zelis smrt, Mormo sam se vidt kaj bo naredu glede taborisc na meji. Neki mi prav da bojo ostala ce jih je ze glih njegova administracija postavila. Od oka se ene 200k tisoc mrtvih otrok, mogoce 400k ce zdrzi oba mandata.

 

Aja to so seveda POC otroci, da ne bo pomote (ti stejejo dvojno tko da realno 800k tisoc)

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...