Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

Zorro Zamoro reče pred 54 minutami:

 

 

Kva maš ti mene na kauču al zaslišanju?

 

No, vodenoglavec pač, če ti odgovorim z eno besedo.

 

Naj ponovim, ker deluje kot da se resno izogibas odgovoru:

 

Kaj si mislis o cloveku ki je zapeljal v skupino ljudi z avtom? Mnenje o njemu? Pa prosim brez nekih inside nerazumljivih for, samo jasen odgovor bi prosil.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Je bumbar potreben zdravljenja, ali kaj hočeš izbezat iz mene? Kakšno besedo na katero se boš pol obesil?  Dej ti napiši, kaj si misliš, pa ti bom pritrdil, delno pritdil ali se ne strinjal s tvojo oceno, ali pa vsaj multiple choice. O tem človeku nisem razmišljal sploh od tistega dogodka, dokler nisi začel toliko bezat, pa sploh ga nisem jaz privlekel v debato.

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 27 minutami:

Je bumbar potreben zdravljenja, ali kaj hočeš izbezat iz mene? Kakšno besedo na katero se boš pol obesil?  Dej ti napiši, kaj si misliš, pa ti bom pritrdil, delno pritdil ali se ne strinjal s tvojo oceno, ali pa vsaj multiple choice. O tem človeku nisem razmišljal sploh od tistega dogodka, dokler nisi začel toliko bezat, pa sploh ga nisem jaz privlekel v debato.

 

Spet se izmikas. Je tako tezko povedat svoje mnenje o tej osebi? Ne razumem.

 

Ti povem svoj odgovor po tem ko ti odgovoris :)

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 8 minutami:

a res. daj povej kako to dela z mobilnim telefonom majke ti. povej kako to deluje. 

Ne vem, vem samo da ne greš 20 policajem ki imajo nalogo sprazniti trg mahati s telefonom pred nosom. Klasični Darwin.

Povezava do prispevka
Static reče pred 2 urama:

 

Spet se izmikas. Je tako tezko povedat svoje mnenje o tej osebi? Ne razumem.

 

Ti povem svoj odgovor po tem ko ti odgovoris :)

 

 

Saj sem rekel v prejšnjem postu da najverjetneje rabi zdravljenje.

Nič ne razmišljam ali si kaj posebno mislim o njem, ker absolutno nič ne vem o njem, razen kar je naredil.

 

 

Povezava do prispevka
hordak reče pred 7 minutami:

Ne vem, vem samo da ne greš 20 policajem ki imajo nalogo sprazniti trg mahati s telefonom pred nosom. Klasični Darwin.

To morjo bit res močni polcaji, da 70 letnega starčka, ki jim je vrnil čelado, zbiješ na tla. Če je kdo za Darwinovo nagrado, so to polcaji in njihov precednik Donald Duck, ki obožuje nasilje, ko žre hamburgerje.

Povezava do prispevka
hordak reče pred 43 minutami:

Ne vem, vem samo da ne greš 20 policajem ki imajo nalogo sprazniti trg mahati s telefonom pred nosom. Klasični Darwin.

Res, glede na to, da je imel telefon v roki, jo je še dobro odnesel... pa kdo ve kaj je dal v čelado preden jo je izročil policaju..  :blink:

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 46 minutami:

 

 

Saj sem rekel v prejšnjem postu da najverjetneje rabi zdravljenje.

Nič ne razmišljam ali si kaj posebno mislim o njem, ker absolutno nič ne vem o njem, razen kar je naredil.

 

 

 

Dober odgovor. Kaj pa mislis o white supremacistih?

Povezava do prispevka
Car reče pred 58 minutami:

To morjo bit res močni polcaji, da 70 letnega starčka, ki jim je vrnil čelado, zbiješ na tla. Če je kdo za Darwinovo nagrado, so to polcaji in njihov precednik Donald Duck, ki obožuje nasilje, ko žre hamburgerje.

A si gledal isti video kot mi ostali? Ker se jasno vidi da ga je potisnil stran z manjšo silo, kot navadno fist-bumpaš koga. In un je pol padu ko klada. Ajde, to da mu niso zagotovili zdravniške pomoči je groza, sam ne morš rečt da so ga policaji napadli/zbili na tla/probali umoriti.
Pa mogoče si preberi, kaj Darwinova nagrada dejansko je. Ker mam filing da ti to ni čisto jasno

Povezava do prispevka

 

Static reče pred 24 minutami:

 

Dober odgovor. Kaj pa mislis o white supremacistih?

 

 

Boš rabil it na pregled za alzhajmerjovo

 

 

 

Zorro Zamoro reče pred 23 urami:

Kdorkoli si misli, da je zaradi kakršnega koli razloga boljši od drugih kot človek, je patetična zguba, ki rabi svojo ničvrednost, ki se jo deep down zaveda, poveličevati, da se bolje počuti.

 

Povezava do prispevka
Overlord reče pred 27 minutami:

CHURCHHILL.png

:blink:

 

 

To so ti pa neizobražene živali, ki sploh niti ne vedo kdo je Churchill... Da še pografitirajo Abrahama Lincolna pa sploh.

 

To drhal samo z vodnimi topovi pregnat pa jim napisat kazni. Odobravam mirne proteste, ne pa vandalizma, lootinga in izživljanja nad družbenim redom.

 

 

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 27 minutami:

 

 

 

 

Mogoce koncno dojemas da zelim izpostavit hinavscino tvoje izjave. Pravis:

 

Navedek

Kdorkoli si misli, da je zaradi kakršnega koli razloga boljši od drugih kot človek, je patetična zguba

 

V isti sapi ko pravis da kdorkoli to dela, ti delas isto.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 16 minutami:

https://siol.net/trendi/odnosi/birasna-slovenka-ob-izgredih-v-zda-drugacnost-na-svoji-kozi-obcutim-vsak-dan-intervju-527075

 

Za skozlat. Skoz cel intervju ne poda enga primera, kje je bila depriviligirana zarad njene rase.

Večkrat je povedala kako zelo se jo dotaknejo rasistični izpadi ljudi, ki jo sprašujejo o njenih laseh. Mislim, da si zasluži eno kolektivno opravičilo od slovencev za te naše rasistične izpade

  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 17 minutami:

https://siol.net/trendi/odnosi/birasna-slovenka-ob-izgredih-v-zda-drugacnost-na-svoji-kozi-obcutim-vsak-dan-intervju-527075

 

Za skozlat. Skoz cel intervju ne poda enga primera, kje je bila depriviligirana zarad njene rase.

 

 

 

Pizda si dela probleme kjer jih ni.

 

Isto bi lahko rekel jaz, odkar sem debel me noben nima rad in me vsi rasistično zajebavajo. 

Ke jeba v glavo.

 

Poćasi bom zaćel tudi jaz verjet, da je genetika problem (lenčurstvo) pri teh rasah, ne pa kultura.

Povezava do prispevka
HellAngel reče pred 20 minutami:

https://siol.net/trendi/odnosi/birasna-slovenka-ob-izgredih-v-zda-drugacnost-na-svoji-kozi-obcutim-vsak-dan-intervju-527075

 

Za skozlat. Skoz cel intervju ne poda enga primera, kje je bila depriviligirana zarad njene rase.

 

 

 

ko je delala na recepciji od fitnesa sta dva modela dostikrat spraševala ej a radi ona ta crna, oz. v tem smislu

samo po drugi strani nista verjetno mislila nič slabega, oz. je bolj opisno kot karkoli zlobno

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...