Skoči na vsebino

ZDA - pospešeno hirajoč imperij


Kruz

Priporočeni prispevki

ChAiN reče pred 4 urami:

Baje 101mph v 60mph coni

 

Je ustavljeni prevečkrat preslišal policajeve napotke, ali se je policaj izživljal nad njim?

 

Go

 

evo direkt, posnetek je itak selektiven in verjetno ni pokazal kako je model ze prej sikal in zalil

 

policaj ponavadi pristopi do avta in prosi za dokumente, gre nazaj v svoj avto, pride nazaj z listkom, ostalo placas od doma

 

zakaj bi se zlobni beli rasisticni zlocinski policaj hotel zanalasc, ob tem ko ga snemajo, znasati nad tem modelom?

 

zdej mu pol twitterja pise grozilne maile,  res dober je ta antirasisticen svet of 2020

Povezava do prispevka

Ja lej, rasta ni strahopetec. Bolano je, da te policija lahko aretira v usa za vsak mali prekršek. Kako bi se ti počutil v Slo., da te tako aretirata Franci. in Joža. Upoštevat vse kar ti polcaj reče je pa tud sfaljeno in za mengajne. Mater  Amerika ima Južnoafriško aparthajd mentaliteto.

uredilo bitje Car
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 2 urama:

 

Saj ne, da od Trumpove izvolitve 2016 dalje neumorno nabijajo o neobstoječem sistemskem rasizmu in zatiranju manjšin.

 

2016-2020 najbolj zlato obdobje za Afroameričane v zgodovini ZDA, en nesposoben policaj zagreši umor nad Afroameričanom in evo idi poglej vse novičarske portale. To je zahvala, ker jih je sposoben poslovnež, ki razume ekonomijo, popeljal na sam vrh. In namesto, da bi Trumpu raje očitali nesposobnost skrbi za okolje, se ob svetovnem dnevu varstva okolja horde kretenov pizdijo čez rasizem in ropajo trgovine. Če ne drugega, si model zasluži Nobelovo nagrado za mir, ker še vedno ni poslal vojske.

 

Z mirnimi protesti proti nesposobnim kadrom v PDjih bi protestniki lahko dosegli vse. Administracija bi stopila na njihovo stran in nekaj bi se ukrenilo. George Floyd ni edini primer te problematike, teh primerov je bilo kar nekaj pod Obamo. Sedaj Ameriko lahko samo še James Brown reši, kot jih je že enkrat, ampak Jamesa Browna več ni na tem svetu r.i.p., good luck oranžni.

 

 

 

Kje ti spiš da te ne ukradejo?

 

Si najbrž diplomiral na Trump University ane :rofl:

 

 

Fakt: Če bi Trump dal na banko vse kar je podedoval, bi danes imel več kot ima!

Povezava do prispevka
Car reče pred 14 minutami:

Ja lej, rasta ni strahopetec. Bolano je, da te policija lahko aretira v usa za vsak mali prekršek. Kako bi se ti počutil v Slo., da te tako aretirata Franci. in Joža. Upoštevat vse kar ti polcaj reče je pa tud sfaljeno in za mengajne. Mater  Amerika ima Južnoafriško aparthajd mentaliteto.

"ni strahopetec"

more like da je ze iz prve sovrazno nastrojen in sika in zali policaja, ki mu je pravkar dal globo ki verjetno ni majna (ce je res 101mph tale ne-strahopeten rasta fural potem je kar od 500 usd navzgor)

al res mislis da white supremacist policija mal na random ustavlja tisoce crncev za prometne prekrske in jih kar aretira, pol gre pa domov pa ob pivu in pecenih hrenovkah razglabljajo s kolegi kako so se danes izzivljali nad crnci?

 

jaz sem tud jebal mater, sam pri sebi v mislih, policiji v sloveniji, hrvaskem, avstriji, italiji, pa tudi v ZDA me je kurbez dobu pa lepo oglobil za 72mph v 55mph coni, pa kurc, ocitno je moj bel privilegij povzrocil da sem bil "strahopetec" in sem pac comply-al s tem kar mi lokalni policaj rece in bil vljuden ceprav sem glihkar spusil 200 eur

Povezava do prispevka

majo kr velke kazni za speeding, mislim da je tudi arest ena izmed njih. je pa spet problem, da te tam lahko izmerijo tko na uc.

 

men se tale posnetek ne zdi glih sporen. se je upiral aretaciji in sta ga pac manhandlala. posnetek se sicer zakljuci tako da ne vem kako se je koncali ampak na posnetku ne zgleda glih kot da bi se izzivljala (razen mogoce da ga je un zgrabil za vrat takoj). ne vem kaj folk misli, da se bo upiral, da ga bodo kr naenkrat pustili pr miru?

 

je pa jeba v ameriki kolko gledam te posnetke, da te lahko aretirajo za vsak drek, ce se tko odlocijo in te tko jebejo v ziv mozak.

 

sicer pa ne vem zakaj je ta posnetek sploh point debate? a ne znate najti posnetkov (par sem jih prilepil tudi jaz) kjer je policijsko nasilje zelo ocitno? tiste problematicne posnetke se kar preskoci in zatiska oci in se raje diskreditira BLM movement s posnetki lootanja in drugimi posnetki, kjer so crnci dejansko provocirali.

 

najbolj smesno so pa izjave tipa "zdej mu pol twitterja pise grozilne maile,  res dober je ta antirasisticen svet of 2020". twitter je spletna stran kjer gor pisejo svako jaki norci, trolli in ekstremisti. kaj ma twitter veze z miljoni ljudmi na ulicah? a zdaj ze twitterasi diskreditirajo proteste? pa ce ti je tako tezko gledat tale antirasisticen svet odpri kaksno drugo spletno stran. recimo 4chan /pol/. bo pomoje dosti bolj ustrezala tvojemu pogledu na svet in se bos bolje pocutil.

Povezava do prispevka

Ma ja dej a si nor, da živimo v državi kjer se lahko z policisti mal gostilniško pregovarjaš je res blagoslov.

 

Noro da bi policaj s pištolo nate uletel vsakič ko te ustav..

 

Pa k pravte se upiral aretaciji... jaz se tud vedno upiram vsaki kazni, kot pravim hvala bogu se lahko. Ne pa kr vsakič ko vidiš policaja, na tla skočt pa vse štiri od sebe

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
drevored reče pred 8 urami:

 

najbolj smesno so pa izjave tipa "zdej mu pol twitterja pise grozilne maile,  res dober je ta antirasisticen svet of 2020". twitter je spletna stran kjer gor pisejo svako jaki norci, trolli in ekstremisti. kaj ma twitter veze z miljoni ljudmi na ulicah? a zdaj ze twitterasi diskreditirajo proteste? pa ce ti je tako tezko gledat tale antirasisticen svet odpri kaksno drugo spletno stran. recimo 4chan /pol/. bo pomoje dosti bolj ustrezala tvojemu pogledu na svet in se bos bolje pocutil.

Mene je tudi to s twiterjem ubilo. Ko se s posilstvi in poboji utruja feministkam, je vse kul (naj se malo ojačajo, če se že javno izpostavljajo!), ko pa se policistom, pa so ti bogi :(:(:(

Povezava do prispevka
Marvak reče pred 24 minutami:

 

Ma cela pojava uporabnika neki razsvetljen nad vsem, 5d

 

Pod drugi strani pa pol ful opredeljen do Trumpa

Ma to je že iz časov prejšnjega foruma, Trump je v njegovem svetu borec proti temi, medtem ko so vsi njegovi nasprotniki pedofili, satanisti in kloni (yup)

Povezava do prispevka
drevored reče pred 10 urami:

sicer pa ne vem zakaj je ta posnetek sploh point debate? a ne znate najti posnetkov (par sem jih prilepil tudi jaz) kjer je policijsko nasilje zelo ocitno?

kaj naj komentiram na tisto, pac med izgredi so policaji polni adrenalina in tud starcka pac porine da pade in si razbije glavo, seveda da ni prav, pameten clovek pac drzi razdaljo ce ze protestira

debata je bila o represiji crnecev s strani policije, zato sem se obregnil ob tale video

 

glede protestov, noben ni protestiral ko so fentali N belcev, fental v smislu da kleci z rokami za glavo in ga ustreli

 

pac gre se za dolgotrajno medijsko podpihovanje, ne da je ubogim represiranim americanom koncno prekipelo da jih tepejo policaji

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 urama:

Mene je tudi to s twiterjem ubilo. Ko se s posilstvi in poboji utruja feministkam, je vse kul (naj se malo ojačajo, če se že javno izpostavljajo!), ko pa se policistom, pa so ti bogi :(:(:(

lol ja primerljivo ko deset incelov pise weirdo PMe po druzbenih omrezjih feministkam ki so po lastni volji se sle aktivizem na druzbenih omrezjih (in po moznosti izjavile kaksno edgy new age zadevo tipa "coronavirus doesn't kill men fast enough")

al pa ko twitter pusti post s sto tisoci interactionov ki poziva da ljudje nadlegujejo random policaja, v casih ko pol populacije bije srdito aktivisticno vojno proti zlemu

Povezava do prispevka
Static reče pred 2 urama:

Video ze od pred protestov, ampak relevant.

 

 

racionalen pogled ki pac ne gre skupaj z knee-jerk reakcijami low-iq low-energy borcev za pravico

 

cilj BLM je razdvajanje in ne povezovanje, vse je centrirano okoli race relationov, statistike se ne gleda, dejstva da inner city streljanja pobijejo veliko vecino umorjenih crncev se ne gleda, ostalih socioloskih in kulturnih dejstev o crnskih familijah (ki jim kratijo kvaliteto zivljenja) se ne gleda ...

 

 

isti mediji ki povelicujejo in propagirajo entertainment industrijo ki je fokusirana izkljucno na primitivni seksualizaciji, bling bling, duvanju, nasilju in to poriva v grlo mladih najstnikov brez ocetov, zdej moralizirajo o tem kako je treba "speak up"

Povezava do prispevka
Enterprise reče pred 19 minutami:

lol ja primerljivo ko deset incelov pise weirdo PMe po druzbenih omrezjih feministkam ki so po lastni volji se sle aktivizem na druzbenih omrezjih (in po moznosti izjavile kaksno edgy new age zadevo tipa "coronavirus doesn't kill men fast enough")

al pa ko twitter pusti post s sto tisoci interactionov ki poziva da ljudje nadlegujejo random policaja, v casih ko pol populacije bije srdito aktivisticno vojno proti zlemu

Uf ja, bogi policaj, feministke pa so itak za zdoxxat in posilit. Lp

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 15 urami:

@andrejus

Ne vem od koga so potomke, za eno vem da je Somalka, vem le da vse tri že štiri leta nabijajo o ničemer in širijo sovražno retoriko dezinformacij. Podobno kot Adolf Hitler.

 

Imam občutek, da si ti kr nek desno ekstremno usmerjen. To me res čudi? 

Ne bi jaz o teh treh senatorkah tako ekstremno govoril.

 

Koliko si star?

Saj veš kar pravijo, če si mlad in desničar imaš trdo srce, če si star in levičar si pa butl.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 43 minutami:

Imam občutek, da si ti kr nek desno ekstremno usmerjen. To me res čudi? 

Ne bi jaz o teh treh senatorkah tako ekstremno govoril.

 

Koliko si star?

Saj veš kar pravijo, če si mlad in desničar imaš trdo srce, če si star in levičar si pa butl.

 

Nisem desničar, kot tudi ne levičar. Sem centrist, zato stvari vidim takšne kot dejansko so v ZDA in ne skozi prizmo republikansko-demokratskega podjebavanja. Ena stran je po izvolitvi Obame prirejala t.i. čajanke, kjer so povsem enačili socialdemokracijo s socializmom, Obamo s Stalinom ter prali ljudem možgane z ostalimi lažmi. Druga stran danes propagira white guilt, si izmišljuje 1000 različnih spolnih identitet in s tem ruši tradicijo ter trdnost LGBT gibanja. Hardcore kreteni na obeh straneh torej. Kdorkoli izmed teh bo letos izgubil predsedniške volitve, se bo pač najedel lastnega dreka. Star sem 15 let.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 52 minutami:

 

Sva si lahko enotna, da je ameriški BDP pod Trumpom rasel in brezposelnost padala? LR Kitajske se je lotil, tako da sem se še jaz malo ustrašil ponovitve 2008, ampak očitno jih je zgrabil za jajca.

 

 

Pod Trumpom se le nadaljuje trend, ki se je začel z Obamo. Poglej grafe. Trump ni nič speminjal in se zdaj hvali, da je on vse naredil. Vse kar je naredil, je pa da je znižal davke za korporacije, ki sedaj seveda delajo še bolj s polno paro, kot so prej, odpravlja regulacije glede okolja, da je še lažje delat še več in v večjem obsegu, kar jih zadelo kot bumerang čez leta, tako kot nižanje davkov, saj se primanjkljaj povečuje kot še nikoli do sedaj. Po drugi strani pa je uvedel carine, ki so že desetletja dokazano neučinkovita in vodijo v pogubo (njihove carine in politika so v preteklosti veliko pripomogle k razlogom za 2. svetovno), hkrati pa se hvali, kako Kitajci plačujejo le te, a vemo da jih potrošnik.

Torej ni noben genij ali poznavalec ekonomije. Je totalen aberveznik, lolek, ki se zna samo propagirat in na veliko lagat o čisto vsem kar počne. In ko ga dobiš na laži, udari dvojno z isto lažjo. In večina njegovega zaslužka pride ravno iz tega, ker ljudje verjamejo, da je uspešen. Pa ni. Uspelo mu je zelo malo, ampak res zelo malo kar je začel, ogromno večino pa katastrofalno zajebal. Znano je dejstvo, da ko je zajebal projekte in jih bil prisiljen prodati za kikiriki, potem klical kupce, ali lahko reče da je on profitiral. Seveda so strinjali, ker tudi če se ne bi, bi on vseeno to nardil. In ogromno te javne podobe mu je pomagal ustvariti kolega iz National Enquirer, s pomočjo katerega je lansiral laži in natolcevanja v javnost. Plus da je imel ravno toliko denarja, da je povsod grozil s tožbami, pa so se ljudje  za manjše in brezvezne stvari raje umaknili in ga pustili pri miru. Kdor mu je šel pa nazaj s tožbo, je moral Trump večinoma plačati. Tudi ta libel laws je na seznamu, ki jih mora Amerika poleg policije totalno spremeniti in reformirati.

Torej razvajen pezdetek, ki ima žogo in če ni po njegovo odkoraka z žogo iz igrišča in joče naokoli.

Še enkrat, če bi Trump dal na banko vse kar je podedoval, bi danes imel več kot ima. Fakt!

In kaj je naredil za afroameriško in ostale skupnosti? NICE PEOPLE ON BOTH SIDES po maršu neo nazijev in supremacistov ki so se drli Jews won't replace us. Kar tudi dalo dovolj gasa in vetra pod krila skrajnežem, da je prišlo do tako očitnega početja policajev, ki so privedli do Floydovega umora.

Povezava do prispevka

Ha, ha, kakšno kontro je dobil Trump na svoj "poslal bom vojsko v mesta kjer ne delajo kot jaz hočem" od županije Washingtona Muriel Bowser, ki je dala z velikim rumenimi črkatmi napisat black lives matter na ulico, kamor je Trump pred dnevi poslal konjenico, preimenovala trg v BLM plaza in zahtevala, da se nacionalna garda umakne iz mesta.

 

 

The mayor of Washington, DC, ordered a massive “Black Lives Matter” mural painted along the road to the White House — which now has a giant fence erected around it.

 

 

 

ihtkKO60_400x400.jpg

 

 

 

:worship:

 

 

 

Also

 

 

 

uredilo bitje Zorro Zamoro
Povezava do prispevka

 

Navedek

Trump

 

si model zasluži Nobelovo nagrado za mir

Carter, James Earl, Jr. "Jimmy." 1924- 1977-1981 Camp David accords between Egypt and Israel (1979)
40 Reagan, Ronald Wilson 1911- 1981-1989 military involvements in Grenada, Central America, Lebanon, Libya
Cold War subsides (Glasnost with U.S.S.R.)
41 Bush, George Herbert Walker 1924- 1989-1993 Persian Gulf War I with Iraq (1990)
42 Clinton, William Jefferson "Bill" 1946- 1993-2001 Persian Gulf War II with Iraq (1999)
Serbia vs. Bosnia, Kosovo, NATO...
43 Bush, George W. "Dubya" 1946- 2001-2009 Afgan War against the Talliban and Al Qaeda (2001...)
Iraqi Invasion and Occupation (2003...)
"War on Terror"
44 Obama, Barack Hussein II 1961- 2009-

Libya, "Pashtunistan - Waziristan War"
or (as I also choose to call it) "The War Across the Durand Line"

 

45 Trump  2015-2023 ??????????????????????????????????????(zero wars)????????????????????????????????????????, Two Scoops, Shithole Remark, Prerinil se čez albanskega nerelevantneža na NATO meetingu, z kim il jongom jedel hamburgerje

 

tfw prvič v lajfu živim pod precednikom ki ni štartal vojn (razn v glavah hejterčkov)

 

Yeah, I'm thinking BASED

 

God Bless Donald J Trump

God Bless U.S.

God Bless (you)

 

uredilo bitje Sovica
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 58 minutami:

45 Trump  2015-2023 ??????????????????????????????????????(zero wars)????????????????????????????????????????, Two Scoops, Shithole Remark, Prerinil se čez albanskega nerelevantneža na NATO meetingu, z kim il jongom jedel hamburgerje

 

tfw prvič v lajfu živim pod precednikom ki ni štartal vojn (razn v glavah hejterčkov)

 

 

2017!

 

Ni bil črnogorski?

 

Samo dokazuje, kako nesposoben je, ko še vojne ne more štartat (kar je ironično ena izmed redkih dobrih lastnosti).

Se ni nič iz zgodovine naučil. Saj kdaj pa se je on kaj naučil?

Bush foter je zgubil proti Clintonu ravno zaradi tega, ker ni nadaljeval vojne, ki jo je začel. Zaradi tega so mu hrbet obrnili vsi republikanski donatorji in je imel Clinton prosto pot do mandata.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...