Skoči na vsebino

Tek


apovsic

Priporočeni prispevki

shure reče pred 7 urami:

Jaz se bolj sprašujem ZAKAJ bi laufal maraton po 4-ih mesecih teka? A si pred smrtjo in je to zadnja stvar, ki jo hočeš naredit? Izkušnja ne bo prijetna in je boljše, da greš prej na kaj krajšega. Razen če si izredno talentiran za tek.

jebiga enkrat se zivi, vedno sm bil nagnjen k neumnostim

 

sem odtekel pol maraton ene 6 tednov nazaj na 80% moči s casom 1:57

 

vem da bo zajebano ampak nekak sm kr optimisticn, sem kr dosti treniral in probal tud delat cim vec preventive proti poskodbam 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 1 uro:

Je @sskj preživel?

komaj

 

cas je bil 4:23, prvo polovico sm brez problema naredu pod dvema urama, potem pa na 30km kot da bi se ugasnu, mravljicni po telesu in mrzlica, pomojem sem spraznu zaloge glikogena, premal hidratov sem vnasal med tekom, tko da sem potem komaj prisu do cilja

 

sicer rahho razocaran, ker sem upal na tek okoli 4 ure ampak jebiga do pred 4 mescov nazaj se nisem nikoli ukvarjal z tekom pa potem drugi mesec treninga sem prakticno spustu zarad tezav z tetivo, na koncu sem vesel da mi je ratalo pridt neposkodovan do cilja

 

naredu sm dve napaki, ena je prehrana med tekom in pa da si nisem nabavu karbonskih patik

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...