Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Pa saj Slovenija nima official podpore za Xbox storitve, al? Ali zdaj celo ima po novem? Drgač je Playstation imel ene 15 let pomoje edini podporo za Slovenijo 

 

Drgač pa te storitve so res trash. Playstation 5 pomoje to generacijo konkretno rešuje, da ima Xbox tako trash ponudbo first party iger

Povezava do prispevka
Kastor reče Dne, 19. 10. 2023 at 9:20:

Moje posrane gate tud :D Nisem še igral in bo tole prvo srečanje s to franšizo. Višek grozljivk oz. moj max je bil Residen evil 2 original pa zdaj nazadnje SOMA :D Im so fucked :D 

Kva zdej, a si igral Dead Space? Me zanima mnenje nekoga, ki ni igral OG igre :D 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Kva zdej, a si igral Dead Space? Me zanima mnenje nekoga, ki ni igral OG igre :D 

Sem štartal za vikend prvo seanso, odigral kako uro, tist slowtime mi je mal hecen sicer, sam razumem, da drugače ne bi mogu odbit rok in nog bad guyem :D Zaenkrat mi je kul, sem pa igral sredi dneva in mogoče zato še ni taprav filing, ob 9h zvečer pa slušalke :D 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 38 minutami:

Sem štartal za vikend prvo seanso, odigral kako uro, tist slowtime mi je mal hecen sicer, sam razumem, da drugače ne bi mogu odbit rok in nog bad guyem :D Zaenkrat mi je kul, sem pa igral sredi dneva in mogoče zato še ni taprav filing, ob 9h zvečer pa slušalke :D 

 

Jaz ga mam tud na standbyju. Cakam da pridejo slusalke :)

Povezava do prispevka
Denis reče Dne, 1. 7. 2023 at 5:08:

Podaljšal ultimate do 30.6.2026 za 110€. Zdaj lahko podražajo. :lol:

 

Kastor reče pred 17 urami:

Naročnina je tko ene 15€ na leto manj, to govorim o core naročnini, nisem še računal transformacijo na 2 leti gamepassa. V osnovi je na cd keys nekako takole: EU naročnina 120€ za 2 leti gamepassa, 1 leto 60€ vs. 75€ za 2 leti v turčiji kar nanese gamepass za 1 leto 38€. 22€ razlike pride na leto :( 

 

Se je pa kar precej podražalo.

Povezava do prispevka

@Ronin.si a dovolj je da samo core npr 12 mesecni nabavis pa ti potem po 2/3 konverziji za 1€ upgrada v gamepass?

Samo pri meni zna tu problem bit, ce mi bo sploh dovolilo placat s slovenskim PayPal racunom ta 1€ za konverzijo na MS Storu. Na Xboxu vem, da ne gre, ker zazna da ni turski PayPal. 

 

Druga opcija je verjetno da kupim 12 mesecni core pa potem 1 mesecni gamepass ultimate in mi bo to potem upgradalo v ultimate?

 

Zjebal so nas res s temi jebenimi 2:3 konverzijami.

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 1 uro:

Kako je z menjavanjem valut itd ne vem, js sm na EU/UK računu. 

 Valute ne menjajo… imaš potem na računu več valut… Sem imel/ imam usd, canadski dolar, argentinski peso, brazilsko valuto , rusko valuto in zdaj na koncu še euro. Jaz sem zmeraj to počel v brazilski trgovini. Konverzijo… Me je pa pri zadnji nagajalo iz Gold v Ultimate… In ko sem zamenjal regijo v Ita, sem lahko z 1 mesecom ultimate konvertiral vseh 36 mesecev. Do 7/ 2025 sem ok, pole gremo jovo na novo… Oziroma kar se bo dalo naredit takrat…

 

Sem pa igre zmeraj kupoval v različnih regijah… Do gamepass-a, pole ne vem, če sem kupil še kakšno igro za Xbox…

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Verjemi, da MS odšteje težke denarje za vsako novo GP naročnino in da bo servis verjetno še nekaj časa delal minus, ko not prišteješ nakupe studiev za namen ekskluziv na GP :)

 

Ja, Bill Gates gotovo ne joče, ampak investitorji, delničarji in odbori pa ne bodo v nedogled gledali, kako imajo MS igre pošastno slabe launche (kolikor vem je nova Forza imela najslabši launch od vseh Forz doslej, pa smo v dobi, ko je praktično vsaka druga igrica "najbolj prodajana igrica iz franšize vseh časov!!!"), nizke ocene, slab press in — predvsem — brutalen padec prodaje hardwara. V Evropi je Xbox praktično mrtva konzola, v enem letu je prodaja padla za več kot 50 % (za primerjavo, Playstationu je narasla za 143 %), na Japonskem je Xbox itak joke, ameriški trg pa tudi ne more nosit cele konzole, sploh če si tudi tam najslabše prodajana od konkurence. Tako da all in all je pomoje za konvencionalen Xbox konec, naslednjo generacijo pomoje dobimo hibridno streaming konzolo, potem pa se pomoje Xbox počasi seli v obliko appa na televiziji in telefonu 

 

Tako da kar verjemi, da je MS-ju trenutno dobesedno vsaka glava pomembna, tudi Kastorjeva, sploh ker je dejansko čas za upokojit Xbox Series X/S. Zadeva je popolnoma izgubila še tistih 5 % momentuma, ki jih je na začetku imela. Medij in hardware videoiger spremljam zelo natančno in ta trend je nemogoče obrnit, treba je it na nov hardware/konzolo, drugega več ne reši te zablodele konzole. Žal. Tudi sam bi si želel, da bi PS5 imel proper konkurenta, ker mi tudi pri PS5 marsikaj ni všeč in bi jača konkurenca najbrž kaj popravila, ampak Xbox Series X/S je dead in kakršnikoli poskusi reševanja te specifične konzole so sam še brcanje trupla 

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Se podpišem pod @Hernire. Bi pa bil že čas, da dajo ven eno novo konzolo s pametnim imenom. Xbox 360, One, One S, One X, Series S, Series X,.... me res zanima marketing meeting glede določanja imen. :)

 

Če ne morejo že stevilčno naprej, naj si vsaj novo ime zberejo. Npr. Xbox Next, Xbox Futura, Xbox .... 

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Ma saj so že dve generaciji zapored fejlali, tega nobena konzola ne preživi. Eno generacijo se stisne, ampak potem mora priti uspeh, drgač pomoje delničarji in odbori spuščajo looka, tudi če si najbogatejša firma ever. Xbox je stvar preteklosti. Zdaj mogoče da bodo stisnili še eno konzolo ven, čeprav na njihovem mestu bi kar odžagal vejo in mir, ker se iz tega ne bodo več rešili 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...